Miele Scout RX1

Miele Scout RX1 Robotický vysávač

Robotický vysávač Miele Scout RX1 je moderný automatický vysávač, ktorý uprace za vás. Zverte mu upratovanie podlahy vo vašej domácnosti a budete milo prekvapení. Budete mať...

od 559 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Robotický vysávač Miele Scout RX1 je moderný automatický vysávač, ktorý uprace za vás. Zverte mu upratovanie podlahy vo vašej domácnosti a budete milo prekvapení. Budete mať viac čas na seba a vašu rodinu. Robotický vysávač je vybavený inteligentnou navigáciou spájajúcou 3 inovatívne vlastnosti. Spoľahlivá navigácia vďaka kamere určuje polohu, 10 senzorov zabraňujúce kolízii s nábytkom a efektívne vysávanie v rohoch a okolo nábytku. Robot dôkladne vysaje všetky typy podláh.

Trojnásobné čistenie

Miele Scout RX1 bojuje proti prachu hneď 3x. Oba rotujúce postranné kefy nahrnú nečistoty z rohov pod prístroj. Kefový valec zachytí hrubšie nečistoty. A výkonný jednosmerný motor vysaje jemný prach. Navyše vďaka svojmu kompaktnému plochému tvaru sa ľahko dostáva aj pod plochý nábytok a do ťažko dostupných miest. Ešte nikdy nebolo tak ľahké mať čisto aj pod posteľami, poličkami a sedačkami.

 

favorite Pridali sme nové recenzie na vysávače a redakčný výber najlepšie vysávače

Ovládanie

Robot vyniká dotykovým ovládaním na prehľadnom displeji umiestnenom priamo na tele vysávača. K dispozícii je však aj diaľkové ovládanie, zvyšujúce ešte väčší komfort pri upratovaní. Na vysávači Scout RX1 môžete samostatne naprogramovať dobu vysávania. Môžete ho tak nechať pracovať, napríklad keď práve nebudete doma. Vysávač začne s upratovaním spoľahlivo v stanovenú dobu. Nakoniec prístroj samočinne zájde do dobíjacej stanice, aby dobil svoje batérie. Takže keď bude vysávač RX1 čistiť vaše obydlie, pokojne sa môžete vytratiť.

Rozpoznanie nábytku

7 optických senzorov na čelnej strane vysávača Scout RX1 rozpozná nábytok a ďalšie prekážky v jazdnej dráhe robotického vysávača. K týmto objektom sa vysávač približuje opatrne tak, aby vyčistil podlahu tesne pred nimi. Kolíziám je spoľahlivo zabránené. Ďalšie 3 senzory na spodnej strane prístroja včas identifikujú schody a zabránia pádu vysávača.

Programy

  • Auto: rrežim, v ktorom vysávač vysaje všetky dostupné miestnosti úplne samostatne. Opustí svoju dobíjaciu stanicu, vysaje príslušné podlahy a zase sa vráti, aby sa dobil. Keď kapacita batérie nestačí na všetky plochy, preruší vysávanie a dobije batérie v nabíjacej stanici. Zhruba za 120 minút pokračuje vo vysávaní presne v mieste, kde predtým prerušil svoju prácu.
  • Corner: režim, ktorý pracuje v nadväznosti na režim Auto. Po jeho skončení vysávač vysaje vo všetkých miestností ich okrajovej časti. Nečistoty tak budú riadne odstránené aj z kútov a rohov.
  • Spotpo jeho aktivácii robot vyčistí plochu o veľkosti 180 x 180 cm.
  • Turboobotický vysávač Miele prechádza svojej systematickej línie vo väčšej vzdialenosti a šetrí tým čas až o 50% v porovnaní s režimom čistenia Auto. Výborná vec, keď máte práve naponáhlo.

Filter AirClean

Filter AirClean zabezpečí, že vysatý prach zostane tam, kde má byť. Teda v zbernej nádobe vysávača Scout RX1. Dvojstupňový filtračný systém AirClean filtruje čiastočky nečistôt z nasávaného vzduchu mimoriadne dôkladne. Vysávač tak zaistí dokonca nižší obsah jemného prachu v obytnej miestnosti ako pred vysávaním.

Silný pohon

Prechod z hladkých rovných podláh na koberce zvládne Scout RX1 Red vďaka silnému pohonu a nekĺzavým kolieskam bez námahy. Ani prahy nevyvedú vysávač z rovnováhy. Môžete si byť istí, že robotický vysávač Miele si vždy poradí. Kvalitný lítium-Ion akumulátor pracuje až 120 minút na jedno nabitie. Po túto dobu vyčistí približne 150 m2. A aj po 300 dobití dosahuje akumulátor rovnakého výkonu.Súčasťou sú 2 náhradné bočné kefy a 2 filtre.

Parametre

DIZAJN
Farba čierna
Vstavaný displej Áno
VÝKON
Programy vysávania Auto, manuálne, Bod, Turbo
Diaľkovo ovládané Áno
Počet programov 4
Podporované typy povrchov Koberec, Laminate, Parquet
SILA
Typ batérie Lithium-Ion (Li-Ion)
Kapacita batérie 2200 miliampérhodin
Životnosť batérie 2 hodina
Životnosť batérie 150 m²
Doba nabíjania 2 hodina
TECHNICKÉ DETAILY
Nabíjateľný Áno
Návod na použitie Áno
Čistiaca kefa Áno
HMOTNOSŤ A ROZMERY
Výška 8 centimeter
Šírka 8 centimeter
Hĺbka 2 centimeter
ÚDAJE O BALENÍ
Diaľkový ovládač Áno

Vývoj ceny produktu Miele Scout RX1

Podobné produkty


Pozrite si aj Najpredávanejšie, Najlacnejšie, Zlacnené Vysávače

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu iRobot ROOMBA 651

Pridať komentár