Bosch MFQ 4030 recenzia

Bosch MFQ 4030 recenzia a skúsenosti

Šľahač Bosch MFQ 4030 má vo výbave vysoko výkonné šľahacie metly z ušľachtilej ocele so špeciálnymi guličkami pre lepší výsledok pri šľahaní v krátkom čase! Ručný šľahač...

od 33.27 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Tento ručný mixér používam už dosť dlho a pre jeho nákup som sa rozhodla kvôli nízkej cene a overenej značke. Hľadala som niečo na rýchle šľahanie, prípadne hnetenie, čo nezaberie veľa miesta. Ako domáci pomocník svoju prácu tento model zvláda. V čom vidím jeho klady a zápory?

Dizajn a kompaktné rozmery

Dizajn určite neurazí, ale ani nenadchne. Skôr by som povedala taký retro dizajn, bližší k tým 80. rokom. Ale dá sa to zachrániť peknou farbou. Na výber je vo viacerých farbách.Páči sa mi, že som si ho mohla vybrať farbou k ostatným malých spotrebičom, ktoré používam. Rozmerovo som spokojná. Je kvalitne dielensky spracovaný a od kvalitného výrobcu, ktorého výrobky poznám. Hmotnosť je dobrá a ani pri dlhšej práci necítim, žeby ma bolela ruka alebo som cítila príliš váhu.

Obchody, kde kúpite online:

favorite Pridali sme nové recenzie na mixéry a redakčný výber najlepšie mixéry

Jednoduché ovládanie

V balení boli okrem mixéru aj dve šľahacie metličky a dva hnetacie háky. Spôsob upínania je veľmi jednoduchý a rýchlosť sa dá nastaviť v 5 úrovniach. V podstate má prístroj kábel, jedno tlačidlo na zapínanie a mechanický prepínač rýchlosti. Hlučný je trošku viac, ale nehlučný mixér neexistuje. Čo ma prekvapilo v pozitívnom zmysle je ešte jeden otvor ak držíte mixér zvisle. Po odkrytí krytky tam môžem zasunúť tyčový nástavec na mixovanie spôsobom ponorného mixéru. Drží sa aj v takej polohe veľmi dobre, pretože rukoväť je vlastne pekne zvislo. Kábel je dosť dlhý. Dostanem sa ním aj k zásuvke blízko sporáku.

Plusy a mínusy ručného mixéra Bosch MFQ 4030

thumb_up

Kompaktné rozmery a prijateľná hmotnosť
Možnosť využitia aj ako ponorný mixér (tyčový nástavec nie je v balení)
Kvalitné spracovanie
Výkon motora
Dĺžka kábla
Dobrý pomer výkon a cena

thumb_down

Trošku hlučnejší
Kratšie metličky
Chýba stojan alebo držiak na upevnenie na stenu

Odporúčanie

Som s týmto modelom spokojná a môžem ho odporúčať tomu, kto hľadá jednoduchý ručný mixér v dobrom pomere výkon a cena. Na bežné práce pri varení a pečení mi slúži veľmi dobre. Neviem, ako by si poradil s väčším množstvom cesta na hnetenie chleba, ale také cesto na koláče a nenáročné úkony veľmi dobre zvláda. Mne osobne chýba k nemu nejaký jednoduchý držiak, aby som ho mala zavesený vždy pri ruke v kuchyni. Takto ho musím odkladať a znova vyberať. Ak by boli metličky trochu dlhšie bolo by to lepšie. Ak mám misu s menším priemerom, tak sa hlbšie nedostanem, kvôli telu mixéru. Inak mi nič také podstatné neprekáža, kvôli čomu by som si ho znova nekúpila.

Autor
Redakcia

Redakcia

Pripravujeme pre vás recenzie, testy, hodnotenia. Snažíme sa vám poskytnúť všetky informácie, ktoré vám pomôžu pri rozhodovaní s nákupom spotrebiča, elektroniky alebo iného produktu. Zapojte sa aj vy do diskusie pomocou komentára a pomôžte niekomu ďalšiemu.

Zoznam článkov

Black Friday Slovensko 2019 – Čierny piatok, zľavy, výpredaje

Black Friday Slovensko 2019 – Čierny piatok, zľavy, výpredaje

Aj na ✅ Slovensko sa dostali fenomény ⭐ Black Friday či Cyber Monday. Čo sa ukrýva za týmito lákadlami? Ako môže spotrebiteľ ušetriť nákupom práve v takýto deň? Sú tieto ponuky bez rizík alebo sa aj za nimi skrývajú menšie alebo väčšie pasce šikovných obchodníkov? V článku sa dozviete,... Prečítať článok

Vývoj ceny produktu Bosch MFQ 4030

Recenzie

Klarstein Herakles 5G

Klarstein Herakles 5G

Profesionálny stolný mixér Klarstein Herakles 5G s max. výkonom 1 500 W dokáže rozhýbať 6 ostrých čepelí až na 40 000 ot./min. Nádoba s... Prečítať recenziu

Podobné produkty


Pozrite si aj Najpredávanejšie, Najlacnejšie, Zlacnené Mixéry

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Electrolux PerfektMix ESB2500

Pridať komentár