G21 Perfect Smoothie Vitality recenzia

G21 Perfect Smoothie Vitality recenzia a skúsenosti

Kvalitný a výkonný multifunkčný mixér G21 Perfect Smoothie Vitality je druhá generácia veľmi obľúbených mixérov Perfect Smoothie.Zvládne namixovať akýkoľvek druh potravy a...

od 208 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Hľadáte kvalitne spracovaný mixér s výborným výkonom? Našli ste ho. Tento model totiž v sebe spája všetko, po čom túžite – jednoduché ovládanie, dokonalé mixovanie, dostupnosť náhradných dielov a cenu, ktorá nezruinuje žiadnu domácnosť. Predstavujem Vám víťaza súťaže Produkt roku 2015 v kategórií Mixéry - G21 Perfect Smoothie Vitality!

Obchody, kde kúpite online:

Stabilita a mimoriadny výkon

So svojou hmotnosťou 5 kg patrí tento mixér medzi pomerne ťažké prístroje. Jeho veľkou výhodou je však jeho stabilita. Pri mixovaní sa vám totiž nestane, že by vám mixér po stole „tancoval“. Má veľmi veľkú nádobu – až 2,5l, v ktorej zvládnete pripraviť smoothies pre celú rodinu. A to nie je všetko! Máte radi krémové polievky, omáčky, domácu zmrzlinu či pomazánky? Vyrábate si doma vlastné rastlinné mlieka? Potom sa tento prístroj stane vašim denným pomocníkom.

Ja osobne by som však v balení uvítala ešte jednu menšiu nádobu na prípravu pomazánok či sekanie orieškov. Pri použití veľkej nádoby sa totiž budete musieť zmieriť s tým, že časť svojho kulinárskeho umenia zostane pod nožmi.

Príkon mixéra je neuveriteľných 1680W. To znamená, že si poradí aj s veľmi tvrdou zeleninou (cvikla). Rýchlosť si viete regulovať podľa potreby, pri mixovaní nemusíte držať prst na žiadnom tlačidle. G21 Perfect Smoothie Vitality je môj prvý mixér tohto druhu, doteraz som používala iba lacný tyčový. Používam ho pravidelne viac než pol roka a doteraz ma nesklamal.

Preto ma veľmi potešila aj drobnosť – lievik na viečku, vďaka ktorému môžem do mixovanej zmesy postupne pridávať ďalšie suroviny. V prípade potrebu mám k dispozícií aj praktické „šťuchadlo“, ktoré je súčasťou balenia a ktoré mi vždy pomôže poradiť si s nepoddajnou zmesou.

Domov aj do kaviarne a za super cenu

Vďaka svojmu kvalitnému spracovaniu je mixér G21 Perfect Smoothie Vitality vhodný aj na komerčné využitie (výrobca to dokonca deklaruje na obale), teda v kaviarni či reštaurácií. Využijete ho najmä ak sa pokúšate pripravovať poctivé a zdravé šťavy, koktejly či smoothies. Nádoba mixéra je vyrobená z plastu a je oveľa ľahšia ako podobne veľké sklené nádobky. Umýva sa jednoducho. Mixér netreba nijak špeciálne rozoberať, takže sa s jeho čistením nebudete trápiť príliš dlho. Ja osobne nádobu často umývam aj v umývačke riadu.

V čase písania tejto recenzie je mixér na portáli heureka.sk zaradený medzi najpredávanejšími modelmi. Dovolím si tvrdiť, že je to dokonca najpredávanejší mixér s takto vysokým výkonom. Za pár minút si poradí s úplne všetkým. Jeho kúpu nebudete ľutovať, nakoľko vám bude slúžiť roky. Jeho cena je v porovnaní s ostatnými smoothies mixérmi vyššia, vzhľadom na veľmi dobrý výkon je však prijateľná. Pomer cena, výkon a kvalita je v prípade modelu G21 Perfect Smoothie Vitality veľmi presvedčivý.

Plusy a mínusy

thumb_up

+ vysoký výkon a stabilita = rozmixuje čokoľvek
+ kvalitné spracovanie
+ veľká a ľahká nádoba
+ možnosť používania aj v komerčných prevádzkach
+ víťaz súťaže Produkt roku 2015 (kategória Mixéry)
+ množstvo pozitívnych recenzií

thumb_down

- absencia menšej nádobky na smoothie pre 1 osobu
- vyššia cena (vzhľadom na výkon je ale v poriadku)

Autor recenzie
Redakcia
Redakcia

Pripravujeme pre vás recenzie, testy, hodnotenia. Snažíme sa vám poskytnúť všetky informácie, ktoré vám pomôžu pri rozhodovaní s nákupom spotrebiča, elektroniky alebo iného produktu. Zapojte sa aj vy do diskusie pomocou komentára a pomôžte niekomu ďalšiemu.

Vývoj ceny produktu G21 Perfect Smoothie Vitality

Podobné produkty


Pozrite si aj Najpredávanejšie, Najlacnejšie, Zlacnené Mixéry

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Bosch MFQ 4080

Pridať komentár