G21 Perfect Smoothie Vitality

G21 Perfect Smoothie Vitality mixér

Kvalitný a výkonný multifunkčný mixér G21 Perfect Smoothie Vitality je druhá generácia veľmi obľúbených mixérov Perfect Smoothie.Zvládne namixovať akýkoľvek druh potravy a...

od 149 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Kvalitný a výkonný multifunkčný mixér G21 Perfect Smoothie Vitality je druhá generácia veľmi obľúbených mixérov Perfect Smoothie.Zvládne namixovať akýkoľvek druh potravy a vždy dosiahne vynikajúci výsledok. Okrem mixovania, miešania, drvenia a sekania, zvládne mixér bez problémov vyrábať ovocné desiate pre malé deti, koktaily, dezerty, zmrzliny, smoothie, sorbety či nátierky. Vzhľadom k obrovskému výkonu sa perfektne hodí aj na prípravu RAW stravy. Objem nádoby 2,5 l je plne postačujúci aj pre mixovanie viac objemných potravín, ktoré nie je potrebné krájať, pretože sa do nádobky pohodlne zmestia. Mixér, vzhľadom k svojmu výkonu dokáže mixovať potraviny veľmi najemno. Mixér Perfect Smoothie Vitality disponuje vylepšeným chladením ložísk a nožov a dochádza tak k nižšiemu zahrievaniu tekutiny. Ďalej tiež bolo vylepšené odhlučnenie motora mixéra ..

Samotná nádobka je vyrobená z veľmi odolných materiálov tak, aby dokázala pracovať ako s horúcimi, tak i studenými potravinami. Materiál, z ktorého je nádobka vyrábaná, nezachytáva vôňu, ani chuť potravín. V mixéri teda možno pripravovať i domáce polievky či omáčky. BPA free je u výrobkov G21 samozrejmosťou.

Mixér G21 Perfect Smoothie Vitality je vhodný ako pre domácnosti, tak aj pre komerčné využitie napríklad do kaviarní a reštaurácií. 

Špecifikácia

 • Otáčky / min.: 32 000
 • Objem nádoby: 2,5 l
 • Odolnosť nádobky: -40 ° C až 120 ° C
 • Výkon: 1680 W
 • Tepelná poistka proti prehriatiu
 • Rozmery: 23 x 23 x 57 cm ( š x h x v )
 • Hmotnosť: 5 kg
 • 2 + 2 roky predĺžená záruka na telo mixéra
 • Súčasťou balenia je ergonomické šťuchadlo a viečko pre uľahčenie manipulácie s mixérom. Viečko je opatrené lievikom, ktoré umožňuje pohodlné postupné pridávanie potravín či jednotlivých surovín v priebehu mixovania

Nádoba mixéra je vyrobená z Tritanu čiže kopolyesteru, ktorý sa používa po celom svete na výrobu plastov prichádzajúcich do styku s potravinami. Tento kopolyester bol testovaný dlhé roky tak, aby zabezpečil čo najvyššiu bezpečnosť.

Ale čo to vlastne Tritan je? 

 • Tritan je plast, ktorý neobsahuje BPA - neobsahuje bisfenol A  ani iné bisfenoly ako napríklad BPS.
 • Tritan je veľmi odolný plast - nemusíte sa báť nádobu používať často, lebo je veľmi odolná voči akémukoľvek poškriabaniu alebo rozbitiu.
 • Tritan je veľmi tvrdý plast, čo zaisťuje predĺženie životnosti nádoby.
 • Nádoby vyrobené z Tritanu je možné umývať v umývačke riadu.
 • Tritan je priateľský k životnému prostrediu.
 • Tritan je podstatne odolnejší a ľahší ako sklo, čo počas manipulácie ocenia predovšetkým ženy.

Koktejly / mixovanie

 • Ovocné a zeleninové kokteily dokáže G21 Perfect Smoothie Vitality pripraviť doslova za pár sekúnd. Mixér dokáže, vďaka unikátnemu systému mixovania, ktorý je spôsobený vysokým výkonom a šiestimi nožmi, ktoré potravu doslova rozdelia na malé kúsočky, zachovať bunkovú štruktúru namixovaného ovocia a zeleniny a tým poskytnúť ľudskému telu viac vitamínov a ich rýchlejšie vstrebanie.
 • Navyše mixér dokáže rozmixovať aj také potraviny, či tvrdšie vlákniny, s ktorými by mali iné menej výkonnejšie mixéry problémy, či by ich neúplne rozmixovaly. Medzi najznámejšie suroviny, ktorá je pre klasické mixéry ťažko spracovateľná, ale veľmi zdraviu prospešná a obsahuje nespočet blahodarných živín a vitamínov sa radí mrkvová vňať, ktorú mixér G21 Perfect Smoothie Vitality rozmixuje bez najmenšieho zaváhania na krémovú hladkú šťavu, ktorú je schopné požiť aj malé dieťa .
 • Oproti šťave z odšťavovača získate pri spracovaní ovocia a zeleniny v mixéri G21 Perfect Smoothie Vitality krémovú, hladkú a napenenú šťavu, ktorá je plná hodnotných vláknin.

Zmrzliny

 • Pre multifunkčný mixér G21 Perfect Smoothie Vitality je príprava domácej zmrzliny hračkou. Mixér dokáže pracovať so svojimi ostrými nožmi tak rýchlo, že aj veľmi zmrznuté suroviny sa nestihnú pri spracovaní ohriať, ale iba do jemna "rozšľahať" a vytvoriť tak nadýchanú zmrzlinu. Celý proces trvá niekoľko málo sekúnd. Lahodnú zmrzlinu v letných mesiacoch vyrobíte aj bez zmrzlinovača!
 • Konzervované ovocie dokáže mixér premeniť na lahodné ovocné sirupy, ktoré sú vhodné na poliatie zmrzlín, lievancov či palaciniek.

Varenie

 • Príprava polievok v mixéri G21 Perfect Smoothie Vitality nie je sen, ale skutočnosť. Pomocou mixéra získate rýchlo za pár minút horúcu polievku, plnú zdraviu prospešných živí . Brokolicová, hrášková či šošovicová polievka bude jemne krémová a vyhnete sa nedokonalému mixovania polievky priamo na sporáku ponorným mixérom a zacákanému sporáki, či prelievaniu polievky z nádoby do nádoby a tým kope špinavého riadu. Jednoducho stačí všetky suroviny na polievku podľa receptu nahádzať do veľkej nádobky mixéra a začať mixovať, dochucovať korením a za 5 - 6 minút je polievka horúca a hotová, pripravená priamo na konzumáciu.
 • Mixér G21 Perfect Smoothie Vitality ale nezvládne len prípravu polievky. Bude Vám nápomocný napríklad pri príprave omáčok, výživ, chutných nátierok či mletia mäsa alebo drvenia orechov.

  Obchody, kde kúpite online:

  favorite Pridali sme nové recenzie na mixéry a redakčný výber najlepšie mixéry

  Parametre

  Ďalšie parametre
  Príkon mixéra 1680 W
  Objem hlavnej nádoby 2.5 l
  Plynulá regulácia Áno
  Pulzný spínač
   
  Áno
  Materiál nádoby plast
  Funkcie, príslušenstvo mixovanie horúcich surovín, mixovanie, drvenie ľadu
   
  Rozmery
  Šírka výrobku 23.0 cm
  Výška výrobku 57.0 cm
  Hĺbka výrobku 23.0 cm
  Hmotnosť výrobku 5.0 kg
  Šírka balenia 35.0 cm
  Výška balenia 44.0 cm
  Hĺbka balenia 29.0 cm
  Váha Balenia 6.0 kg

  Zoznam článkov

  Black Friday Slovensko 2019 – Čierny piatok, zľavy, výpredaje

  Black Friday Slovensko 2019 – Čierny piatok, zľavy, výpredaje

  Aj na ✅ Slovensko sa dostali fenomény ⭐ Black Friday či Cyber Monday. Čo sa ukrýva za týmito lákadlami? Ako môže spotrebiteľ ušetriť nákupom práve v takýto deň? Sú tieto ponuky bez rizík alebo sa aj za nimi skrývajú menšie alebo väčšie pasce šikovných obchodníkov? V článku sa dozviete,... Prečítať článok

  Vývoj ceny produktu G21 Perfect Smoothie Vitality

  Recenzie

  Klarstein Herakles 5G

  Klarstein Herakles 5G

  Profesionálny stolný mixér Klarstein Herakles 5G s max. výkonom 1 500 W dokáže rozhýbať 6 ostrých čepelí až na 40 000 ot./min. Nádoba s... Prečítať recenziu

  Podobné produkty


  Pozrite si aj Najpredávanejšie, Najlacnejšie, Zlacnené Mixéry

  Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

  09/05/2019 11:06
  Danka Oravcová
  Hodnotenie

  POZOR MA SLOVENSKU NIE JE SERVIS NA TENTO VYROBOK !!!!! Na Slovensku nemáme servisní středisko, ale máme tam pobočku v Bratislavě, kam jej můžete zanést na pozáruční opravu, kde se naši kolegové postarají o bezpečné dodání do našeho servisního střediska. Po doručení Vašeho mixéru k nám do našeho servisního střediska bude Váš mixér diagnostikován. Po diagnostice by jsme Vás mailově kontaktovali s cenovým návrhem. Poté už by záleželo pouze na Vás zda se rozhodnete přístroj nechat opravit či ho vrátit neopravený zpět. Pokud s cenovým návrhem souhlasit nebudete a bude přístroj chtít zaslat zpět, bude Vám účtována cena diagnostiky 220,- Kč bez DPH + poštovné a doběrečné. Nebo ho můžeme ekologicky zlikvidovat a vyhnete se poplatku za diagnostiku a dopravné.

  thumb_up

  Výborný výkon

  thumb_down

  Kazivosť výrobku, v záruke už bol raz opravovaný.

  Pridať komentár