Rowenta CF9320 Brusch Activ recenzia

Rowenta CF9320 Brusch Activ recenzia a skúsenosti

Sušiaca kefa Rowenta CF9320D0 Brush active volume&shine prináša inovatívnu funkciu na rýchlu a efektívnu úpravu vlasov. Kombinuje to najlepšie z klasickej kulmy a...

od 49.3 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Na tento kulmofén som sa tešila z niekoľkých dôvodov. Pretože ho používa pár mojich známych, ktoré si ho navzájom odporúčali a pretože je na trhu už dostatočne dlho, aby na neho boli reakcie či už kladné alebo záporne. Pozrime sa teda, ktoré vlastnosti tohto kulmofénu od overeného výrobcu Rowenta prevládajú.

 

Mohutnejší dizajn s nízkou hmotnosťou

Hneď po rozbalení ma prekvapil mohutnejší dizajn tohto kulmofénu. Obávala som sa jeho hmotnosti, ale moje obavy sa rozplynuli hneď po prvom uchytení do ruky. Hoci kulmofén pôsobí robustne, jeho váha je nízka a pri úprave vlasov vás ničím neobmedzuje. Vďaka jemnému tvarovaniu rukoväte sa veľmi dobre drží v ruke a ovládacie prvky sú pri držaní na dosah palca pre jednoduchú manipuláciu pri prepínaní teploty. Farebná prevedie bielo-fialovej sa mi páči a celkový dizajn hodnotím, ako príjemný a prakticky.

favorite Pridali sme nové recenzie na kulmy a kulmofény a redakčný výber najlepšie kulmy a kulmofény

Kvalita materiálu a výsledok úpravy vlasov

Spracovanie je kvalitné a použitý plast, hlavne na rukovätí sa nenahrieva od nadstavca a preto nehrozí, že by sa nepríjemne držal počas úprave vlasov. S týmto kulmofénom máte 2 v 1. Môžete ním dosušiť vlhké vlasy a zároveň si hneď aj vytvarovať účes pomocou z niektorých nadstavcov. Nechýba nastavenie 2 úrovní teploty a rotácia v oboch smeroch a možnosť výberu z dvoch rýchlostí. Tento teplovzdušný kulmofén má možnosť nastavenia aj chladného vzduchu, pre dokončenie účesu, bohužiaľ pri prepnutí je vzduch stále mierne nahriaty a nefunguje to tak, že zrazu začne prúdiť chladný vzduch. Chvíľu to trvá a to je jeho mínusom. Sú kulomfény aj fény, ktoré zmenu na chladný vzduch prevedú hneď. Dokonca aj pri zapnutí chladného vzduchu hneď na začiatku je vzduch skôr letný s nižšou teplotou, ako chladný. Konečná úprava vlasov má však nesklamala a dá sa vytvarovať objemový účes aj pekné väčšie lokne. Plusom je, že vlasy neelektrizujú vďaka výbornému keramickému povrchu s turmalínom a nenamotávajú sa pri natáčaní na kefu.

Výbava

Vo výbave nájdete dva nadstavce s kefami s rôznymi priemerom. Otočný kábel je dlhý 1, 8 m čo je dostatočná dĺžka.

Plusy a mínusy

thumb_up

+ Kvalitné spracovanie
+ Povrch s ionizérom proti elektrizovaniu vlasov
+ Dva nadstavce
+ Rotujúca kefa v oboch smeroch
+ Ľahké ovládanie
+ Priaznivá cena

thumb_down

- Veľkosť a trochu mohutnejší dizajn
- Chladný vzduch nespĺňa svoj účel (nie je chladný, ale letný)

Pohľad na záver

Teplovzdušný kulmofén Rowenta CF 9320 Brusch Activ má svoje klady aj zápory. Pretože klady jednoznačne prevládajú a cena je vo výbornom pomere výkon a kvalita je tento kulmofén veľmi obľúbený medzi užívateľkami. Jednoducho sa ovláda a vytvoríte si ním pekné väčšie kučery alebo vlny, ako aj objemový účes. Zároveň spĺňa funkciu sušiča vlasov. Štetiny kefy sú usporiadané a rozmiestnené tak, že sa vlasy nenamotávajú, čo určite oceníte. Pre vytváranie menších kučier by sa určite hodil nadstavec s ešte menším priemerom, ale to by som už asi chcela veľa. Tento kulmofén je dobrou voľbou.

Vývoj ceny produktu Rowenta CF9320 Brusch Activ

Podobné produkty


Pozrite si aj Najpredávanejšie, Najlacnejšie, Zlacnené Kulmy a Kulmofény

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Philips HP 8661

Pridať komentár