Concept Care KK-1200

Concept Care KK-1200 kulma na vlasy

Chcete dosiahnuť čo najprirodzenejší vzhľad vašich vĺn? Potom siahnite po kónické kulme navlasy  Concept KK-1200 . Kulma má vďaka kužeľovitému tvaru v najužšom mieste priemer...

od 9.8 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Chcete dosiahnuť čo najprirodzenejší vzhľad vašich vĺn? Potom siahnite po kónické kulme navlasy Concept KK-1200. Kulma má vďaka kužeľovitému tvaru v najužšom mieste priemer 13 mm a v najširšom 25 mm. Tento rozdiel umožňuje vytvoriť pri hlave hladšie lokne a na konci výraznejšie kučery. Váš účes tak bude vyzerať prirodzene. Špeciálny semišový povrch uľahčuje namotávanie jednotlivých prameňov. Celkom 4 možné nastavenia teploty v rozmedzí 140200°C vám umožnia prispôsobiť výkon kulmy Concept KK-1200 na mieru vašim vlasom. Vďaka extra rýchlemu nahrievaniu nemusíte čakať na dosiahnutie požadovanej teploty a môžete začať tvoriť svoj účes prakticky okamžite.

Obchody, kde kúpite online:

favorite Pridali sme nové recenzie na kulmy a kulmofény a redakčný výber najlepšie kulmy a kulmofény

K vyššej bezpečnosti pri používaní kulmy Concept KK-1200 prispieva okrem bezpečnostného termostatu aj funkcia Auto Shut Off. Tá automaticky vypne kulmu po 60 minútach. Počas vytvárania vĺn je možné s kulmou manipulovať v mnohých smeroch. Bežné káble sa môžu namotávať a znepríjemňovať tak prácu. Prívodný kábel o dĺžke 2 m kulmy Concept KK-1200 je však otočný o 360°, takže je manipulácia s kulmou jednoduchá.

Parametre

TECHNICKÉ DETAILY
Typ zariadenia Teplé
Počet teplotných nastavení 4
Typ Kónický
Štylizácia pomocou iónov Nie
Dĺžka šnúry 2 m
Príkon 30 W
FARBA
Farba fialová

Vývoj ceny produktu Concept Care KK-1200

Podobné produkty


Pozrite si aj Najpredávanejšie, Najlacnejšie, Zlacnené Kulmy a Kulmofény

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Remington CI63E1

Pridať komentár