Hyundai HC 666

Žehlička na vlasy Hyundai HC 666

Každý deň v novom účese s viacúčelovou sadou Hyundai! Pre krásny účes už nemusíte chodiť ku kaderníkovi, doprajte si profesionálnu starostlivosť v pohodlí domova. S...

od 22.9 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Každý deň v novom účese s viacúčelovou sadou Hyundai!

Pre krásny účes už nemusíte chodiť ku kaderníkovi, doprajte si profesionálnu starostlivosť v pohodlí domova. S viacúčelovou kulmou na vlasy Hyundai HC 666 je úprava kaderí naozaj jednoduchá a za pomoci nadštandardne širokého príslušenstva vytvoríte širokú škálu rozmanitých účesov, ktoré vám zaručia dokonale upravenú vizáž pre každý deň.

Systém Simple Lock

Významnou prednosťou žehličky na vlasy Hyundai HC 666 je systém ľahkého nasadzovania príslušenstva Simple Lock, ktorý zaistí komfortné užívanie.Všetky nástavce umiestnite na telo kulmy jednoduchým otočením aretačného krúžku. Iste oceníte aj chladnú špičku kulmy pre ľahšie tvarovanie konečného účesu.

Vyberte si účes podľa nálady

Multifunkčná sada Hyundai ponúka príležitosť oslniť každý deň novým dlhotrvajúcim účesom. Šesť špeciálnych nástavcov dovoľuje vybrať si štýl podľa príležitosti alebo momentálnej nálady.Veľkou výhodou je jednoduchá výmena príslušenstva, a tak behom chvíľky môžete okúzľovať veľkými či jemnými lokne, zvlnenými kaderami, ležérnym krepovaním alebo elegantným hladkým účesom.

 

favorite Pridali sme nové recenzie na kulmy a kulmofény a redakčný výber najlepšie kulmy a kulmofény

Pohodlná a bezpečná

Kulma Hyundai je vybavená PTC výhrevnými telesami, ktoré sa veľmi rýchlo ohrejú na optimálnu teplotu.Vyhnete sa tak zbytočnému čakania a vaše kulma bude vždy k dispozícii.O uvedenie do chodu vás bude informovať svetelná indikácia umiestnená na rukoväti.Poteší vás aj bezpečnostná ochrana proti prehriatiu a otočný sieťový kábel umožňujúci ľahkú manipuláciu.

Lokne alebo prstienky

K najväčším benefitom viacúčelovej kulmy 6v1 patrí skvelá výbava, ktorá obsahuje šesť rôznych typov príslušenstva. Tri druhy kulmovacích klieští umožní variabilne tvoriť veľké vlny s veľkosťou 19 mm, malé vlny 16 mm alebo trojuholníkové vlny.Súčasne môžete použiť tvarovaciu kefu alebo špirálový nástavec, ktorý vám vlasy sám podrží upevnením do krátkych klieštikov, a ľahko vykúzlite romantické prstienky.

Žehlička či krepovačka

Sú dni, kedy potrebujete svoje vlasy vyhladiť a zjemniť do lesklého prirodzeného tvaru. Pre tieto príležitosti vám dokonale poslúži žehlička na vlasy, ktorú jednoducho vytvoríte umiestnením príslušného nástavca.K dispozícii máte aj skvelú krepovačku, u ktorej otočením doštičiek získate variantu pre zvlnené vlasy. Všetky nástavce sú súčasťou balenia.

Parametre

Ďalšie parametre
Typ kulmy kliešťová
Ionizátor Nie
Počet rýchlostí 1
Počet teplôt 1
Príkon 25 W
Studený vzduch Nie
Počet nadstavcov 6
Duálne napätie na cesty (115 V / 230 V) Nie
Dĺžka prívodného káblu 1.85 m
Rotačná kefa Nie
 
Rozmery
Šírka výrobku 4.5 cm
Výška výrobku 8.0 cm
Hĺbka výrobku 33.5 cm
Hmotnosť výrobku 0.8 kg
Šírka balenia 36.5 cm
Výška balenia 25.0 cm
Hĺbka balenia 5.0 cm
Váha Balenia 1.0 kg

Vývoj ceny produktu Hyundai HC 666

Podobné produkty


Pozrite si aj Najpredávanejšie, Najlacnejšie, Zlacnené Kulmy a Kulmofény

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Remington CI96W1

Pridať komentár