Remington AS7051 recenzia

Remington AS7051 recenzia a skúsenosti

Teplovzdušná kulma Remington AS7051 vám pomôže vytvoriť dokonalý objem a dlhotrvajúci vlny. Prístroj v sebe kombinuje výhody kulmy a fénu a vďaka 4 nadstavcom a vysokému...

od 24.9 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Tento kulmofén sa vďaka dostupnej cene veľmi dobre predáva. Overený výrobca je zárukou spoľahlivosti tohto produktu. Ako na každý produkt aj na tento sú kladné aj záporné odozvy od užívateľov, ktorý kulmofén používajú. Nedá sa jednoznačne vždy prikloniť k tým lepším hodnoteniam, ak máte iný typ vlasov nemusí vám práve preto vyhovovať tento produkt, ktorý vyhovuje iným. Ako si teda stojí tento kulmofén po rýchlom odskúšaní?

Klasický dizajn

Po rozbalení ma dizajn kulmofénu neprekvapil ale ani nesklamal. Má kompaktné rozmery a klasický dizajn. Farebné prevedenie je pekné a ovládacie prvky dobre dostupné pre ovládanie aj pri držaní kulmofénu v ruke. Plusom je otočný kábel s dostatočnou dĺžkou 1,8 m.

Obchody, kde kúpite online:

favorite Pridali sme nové recenzie na kulmy a kulmofény a redakčný výber najlepšie kulmy a kulmofény

Kvalita materiálu a výsledná úprava účesu

Spracovanie kulmofénu je veľmi dobré a rukoväť je taký priemer. Chýba by nej jemné tvarovanie pre lepšie uchytenie do ruky alebo aspoň pogumovaná časť rukoväte. Ak sa vám potí ruka môže vám v ruke mierne kĺzať. Ale pri úprave som necítila inak žiadne obmedzenie a ovládanie je ľahké. Materiál nadstavcov je keramický s turmelínom a antistatický, vďaka čomu vlasy neelektrizujú.  Kefa má zmiešané štetiny, ktoré môžete zatiahnuť do vnútra nadstavca pootočením. Vytváranie účesu chce trochu cvik a mínusom je, že aj keď má kulmofén dve úrovne teploty pre silnejšej teplote som už cítila horúci vzduch na pokožke hlavy, čo bolo trošku nepríjemne. Zase to záleží od hustoty vlasov, pri jemných vlasoch tú teplotu už cítite. Pri hustej hrive to tak cítiteľné nie je. Konečný účes hlavne zväčšenie objemu bolo dobré a kulmofén svoju prácu odviedol dobre.

Výbava

Vo výbave nájdete okrem kulmofénu aj 4 náhradné nadstavce pre rôzne možnosti úpravy od objemového až po vytváranie vĺn a žiaruvzdorné puzdro.

Plusy a mínusy

thumb_up

+ Kvalitné spracovanie
+ Otočný kábel
+ 4 náhradné nadstavce
+ Jednoduché ovládanie
+ Cena

thumb_down

- Slabá regulácia teploty ( vyššia teplota s príliš horúcim vzduchom)
- Slabá ergonómia rukoväte

Pohľad na záver

Tento kulmofén od overeného výrobcu Remington patrí k tým základným modelom a kladné hodnotenie si zaslúži za priaznivú cenu, 4 rôzne nadstavce a puzdro, ktoré je v balení. Ak viete s kulmofénom pracovať účes si vytvarujte s výborným výsledkom. Hodí sa pre objemové účesy aj pre vytváranie vĺn. Zamrzela ma rukoväť, ktorej chýba lepšia ergonómia, možno jemné tvarovanie alebo pogumovanie aby sa v ruke pohodlnejšie kulmofén držal. Ale tento tvar je viac menej štandard pri kulmofénoch aj iných značiek. Ďalšia vec je dve úrovne teploty, kde sa mi zdal prvý stupeň slabý a druhý príliš silný pri dlhšej úprave. Medzistupeň teploty medzi tými dvomi teplotami by mne osobne vyhovoval najviac. V pomere funkčnosť a cena ide o výhodný nákup a kulmofén poslúži dobre. Ak si vytvárate účesy len príležitostne a nechcete investovať do drahého kulmofénu je Remington AS 7051 dobrá voľba. Ak hľadáte niečo na každodennú úpravu odporúčam vám radšej model Rowenta CF9320 Brusch Activ.

Vývoj ceny produktu Remington AS7051

Podobné produkty


Pozrite si aj Najpredávanejšie, Najlacnejšie, Zlacnené Kulmy a Kulmofény

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Remington CI 8725

Pridať komentár