Rowenta CF9421D0

Rowenta CF9421D0 kulma na vlasy

Sušič vlasov ROWENTA CF 9421 je výborným pomocníkom pre tvorbu profesionálneho stylingu s maximálnym objemom a leskom. Neodolateľný objem vytvorí kefa rotáciou, ktorá...

od 52.9 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku
Sušič vlasov ROWENTA CF 9421 je výborným pomocníkom pre tvorbu profesionálneho stylingu s maximálnym objemom a leskom. Neodolateľný objem vytvorí kefa rotáciou, ktorá napodobňuje pohyby kaderníka pre vysúšanie. K vysúšaniu využíva efektívne patentovaný systém, ktorý sa skladá z nového vnútorného prúdenia vzduchu a unikátneho povrchu. Tento systém urýchľuje vysúšanie, pretože rovnomerne vedie teplý vzduch po celej dĺžke kefy.
 
 

Obchody, kde kúpite online:

favorite Pridali sme nové recenzie na kulmy a kulmofény a redakčný výber najlepšie kulmy a kulmofény

Výkonný generátor iónov vysúšača ROWENTA CF 9421 vám dopomôže k maximálnemu objemu a lesku, vaše vlasy budú hladké a žiarivé. Príkon 800 W so zvýšenou účinnosťou rýchlo a profesionálne vysúša. Veľmi praktické je automatické otáčanie, prameň vlasov sa automaticky natočí lem kefy bez toho, aby sa vaše vlasy zamotali. Kefy sa otáčajú v 2 smeroch (vpravo a vľavo). Pre ochranu vlasov má sušič keramický povrch. Súčasťou balenia sú 2 druhy kief s priemerom 3 a 5 cm pre optimálnu účinnosť pri všetkých dĺžkach.

Parametre

TECHNICKÉ DETAILY
Štylizácia pomocou iónov Áno
Počet teplotných nastavení 2
Príkon 800 watt
Nastaviteľná teplota Nie
Automatické vypnutie Nie
Teplota 10 °C
Pútko na zavesenie Áno
Teplota (max) 35 °C
Typ Kulmofén
FARBA
Farba červená, strieborná, biela
MOŽNOSTI PRIPOJENIA
Dĺžka šnúry 1,8 meter
Otočná šnúra Áno

Vývoj ceny produktu Rowenta CF9421D0

Podobné produkty


Pozrite si aj Najpredávanejšie, Najlacnejšie, Zlacnené Kulmy a Kulmofény

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Remington CI5338

Pridať komentár