Remington Ci 95 Pearl kulma

Remington Ci 95 Pearl

Túžite po dokonalých vlnách ako od kaderníka? Využite výhody profesionálnej  kulmy na vlasy Remington CI95PEARL , najobľúbenejšej kulmy na trhu. Vďaka zdokonalenému...

od 19.5 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Túžite po dokonalých vlnách ako od kaderníka? Využite výhody profesionálnej kulmy na vlasy Remington CI95PEARL, najobľúbenejšej kulmy na trhu. Vďaka zdokonalenému keramickému povrchu Ultimate s trblietkami z pravých perál sa táto kulma postará o lesklý a pevný účes, ktorým okúzlite každého. Kónický tvar kulmy Remington CI95PEARL umožňuje vytvoriť dokonalé prstienky aj ľahké plážové vlny - priemer kulmy pri rukoväti začína na 2,5 cm a postupne sa smerom ku koncu zmenšuje až na 1,3 cm.

Obchody, kde kúpite online:

favorite Pridali sme nové recenzie na kulmy a kulmofény a redakčný výber najlepšie kulmy a kulmofény

Kulma Remington CI95PEARL šetrí vás čas - vpriebehu 30 sekúnd sa nahreje na vami nastavenú teplotu (130 - 210°C) a vy ju tak môžete ihneď používať. Zvolená teplota sa vám zobrazí na LCD displeji, po dlhom stlačení tlačítka mínus ju taktiež môžete uzamknúť a zamedziť tak nechcenému prepnutiu.

Výrobca Remington myslel aj na vašu bezpečnosť, preto vybavil kulmu Remington CI95PEARL bezpečnostnou poistkou, ktorá ju po 60 minútach nečinnosti automaticky vypne. Pohodlnú a bezpečnú manipuláciu zaisťuje studený koniec, ochranná rukavica a 3 metre dlhý otočný kábel. Na skladovanie kulmy poslúži praktické púzdro.

Príjemne poteší aj elegantný design - čiernu rukoväť zdobia jemné kvetinky. Na kulmu Remington CI95PEARL sa vzťahuje 5-ročná záruka.

Parametre

TECHNICKÉ DETAILY
Keramické kúrenie Áno
Nastaviteľný termostat Áno
Automatické vypnutie Áno
Teplota (max) 210 °C
Doba vyhriatia 0.5 min
Typ Kónický
Príkon 50 W
Štylizácia pomocou iónov Áno
FARBA
Farba čierna
INDIKÁTOR
Indikátor pripravenosti Áno
MOŽNOSTI PRIPOJENIA
Dĺžka šnúry 3 m
OBRAZOVKA
Typ obrazovky LCD
OBSAH BALENIA
Ochladzujúca koncovka Áno
SILA
Vstupné napätie 200 - 240 V

Vývoj ceny produktu Remington Ci 95 Pearl kulma

Podobné produkty


Pozrite si aj Najpredávanejšie, Najlacnejšie, Zlacnené Kulmy a Kulmofény

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

28/03/2017 13:47
Miša
Hodnotenie

Bola som veľmi milo prekvapená, mám relatívne krátke vlasy, dĺžka po bradu, a bála som sa, že bez klieštikov si vlasy nebudem vedieť natočiť. Ide to výborne!

thumb_up

jednoduchá manipulácia
nízka váha
rýchle zohriatie
výrazné vlny
výhodná cena

Pridať komentár