Remington Ci 95 Pearl kulma

Remington Ci 95 Pearl

Túžite po dokonalých vlnách ako od kaderníka? Využite výhody profesionálnej  kulmy na vlasy Remington CI95PEARL , najobľúbenejšej kulmy na trhu. Vďaka zdokonalenému...

od 19.84 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Túžite po dokonalých vlnách ako od kaderníka? Využite výhody profesionálnej kulmy na vlasy Remington CI95PEARL, najobľúbenejšej kulmy na trhu. Vďaka zdokonalenému keramickému povrchu Ultimate s trblietkami z pravých perál sa táto kulma postará o lesklý a pevný účes, ktorým okúzlite každého. Kónický tvar kulmy Remington CI95PEARL umožňuje vytvoriť dokonalé prstienky aj ľahké plážové vlny - priemer kulmy pri rukoväti začína na 2,5 cm a postupne sa smerom ku koncu zmenšuje až na 1,3 cm.

Obchody, kde kúpite online:

Kulma Remington CI95PEARL šetrí vás čas - vpriebehu 30 sekúnd sa nahreje na vami nastavenú teplotu (130 - 210°C) a vy ju tak môžete ihneď používať. Zvolená teplota sa vám zobrazí na LCD displeji, po dlhom stlačení tlačítka mínus ju taktiež môžete uzamknúť a zamedziť tak nechcenému prepnutiu.

Výrobca Remington myslel aj na vašu bezpečnosť, preto vybavil kulmu Remington CI95PEARL bezpečnostnou poistkou, ktorá ju po 60 minútach nečinnosti automaticky vypne. Pohodlnú a bezpečnú manipuláciu zaisťuje studený koniec, ochranná rukavica a 3 metre dlhý otočný kábel. Na skladovanie kulmy poslúži praktické púzdro.

Príjemne poteší aj elegantný design - čiernu rukoväť zdobia jemné kvetinky. Na kulmu Remington CI95PEARL sa vzťahuje 5-ročná záruka.

Parametre

TECHNICKÉ DETAILY
Keramické kúrenie Áno
Nastaviteľný termostat Áno
Automatické vypnutie Áno
Teplota (max) 210 °C
Doba vyhriatia 0.5 min
Typ Kónický
Príkon 50 W
Štylizácia pomocou iónov Áno
FARBA
Farba čierna
INDIKÁTOR
Indikátor pripravenosti Áno
MOŽNOSTI PRIPOJENIA
Dĺžka šnúry 3 m
OBRAZOVKA
Typ obrazovky LCD
OBSAH BALENIA
Ochladzujúca koncovka Áno
SILA
Vstupné napätie 200 - 240 V

Zoznam článkov

Najlepšie elektrické natáčky na vlasy

Najlepšie elektrické natáčky na vlasy

Starostlivosť o vlasy a rôzne úpravy vlasov poznali ženy už v antike. Zmienka o prvých natáčkach, ktoré sa nahrievali, sa objavila v roku 1930 a odvtedy sa tento systém úpravy vlasov udomácnil a teší sa stále veľkej obľube medzi dámami. Aj keď na trhu nájdeme mnoho výrobkov, ktoré si... Prečítať článok

Remington H9096 - recenzia

Remington H9096 - recenzia

Sada štýlových natáčok do vlasov model Remington H9096 u mňa zabodovala jednoznačne kvalitou a elegantným balením. Aké sú tieto natáčky od overeného výrobcu Remington ? V krásnom elegantnom balení kvalitné natáčky Balenie je naozaj veľmi štýlové a elegantné, to ma príjemne prekvapilo a... Prečítať článok

Remington KF40E - recenzia

Remington KF40E - recenzia

Sada týchto natáčok do vlasov s elektrickým nahrievaním ma príjemne prekvapila. Kvalitný výrobca Remington má na trhu niekoľko modelov a práve model Remington KF40E je jedným z najpredávanejších. Čím si získal takú obľubu medzi užívateľkami? Kvalita za príjemnú cenu Samozrejme, že cena... Prečítať článok

Vývoj ceny produktu Remington Ci 95 Pearl kulma

Podobné produkty


Pozrite si aj Najpredávanejšie, Najlacnejšie, Zlacnené Kulmy a Kulmofény

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

28/03/2017 13:47
Miša
Hodnotenie

Bola som veľmi milo prekvapená, mám relatívne krátke vlasy, dĺžka po bradu, a bála som sa, že bez klieštikov si vlasy nebudem vedieť natočiť. Ide to výborne!

thumb_up

jednoduchá manipulácia
nízka váha
rýchle zohriatie
výrazné vlny
výhodná cena

Pridať komentár