Orava K-231 R recenzia

Orava K-231 R recenzia a skúsenosti

Špeciálna kulma  Orava K-231 R  vám z vašich dlhých vlasov vykúzli perfektné vlny, za ktorými sa budú všetci otáčať. Jej inovatívna  funkcia naparovania  dodá lokniam...

od 49.89 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Automatická naparovacia kulma Orava K 231 ma zaujala na prvý pohľad. Ide o model s automatickým rotujúcim natáčaním vlasov a ak sa ju naučíte dobre ovládať odmenou vám budú profesionálne účesy s bohatými vlnami a kučerami. Musím povedať, že kulma na prvý pohľad pôsobí, že práca s ňou bude zložitá.

Originálny dizajn

Dizajn je naozaj originálny a prispôsobený tak, aby čo najlepšie uchytil vlasy pri úprave. Rukoväť je ukončená okrúhlymi kliešťami do ktorých sa natáča pramienok vlasov. Na rukoväti máme ovládacie prvky a tenký indikátor, ktorý informuje o nastavenej teplote. Napriek mohutnejšej rukoväti sa kulma drží v ruke veľmi dobre, no pri dlhšej úprave vlasov cítite už hmotnosť kulmy.

Obchody, kde kúpite online:

favorite Pridali sme nové recenzie na kulmy a kulmofény a redakčný výber najlepšie kulmy a kulmofény

Kvalita materiálu a výsledok úpravy účesu

Celkove spracovanie a vrchná úprava kulmy sú na výbornej úrovni. Nechýba ochranný systém proti namotaniu vlasov pri rotácii. Zvuková signalizácia vás upozorní na uvoľnenie vlasov z kulmy a dokončení úpravy. Upozorní vás aj na zle natočené vlasy. Musím povedať, že prvé natáčanie bolo jedno veľké pípanie. Kladne hodnotím bezpečné automatické vypnutie po 20 minútach do pohotovostného režimu a 60 minútach nečinnosti sa vypne úplne. Nastaviť si môžete 3 úrovne teploty alebo 3 úrovne časovača pre typ kučier. Rovnako je možné nastaviť smer kučier k tvári, od tváre alebo striedavo. Táto kulma je vhodná pre dlhšie vlasy a výsledok je naozaj vynikajúci. Trochu problém je na začiatku, kým si osvojíte techniku natáčania. Prvé dni možno budete potrebovať pomoc hlavne s vlasmi vzadu. Čo sa týka kvality účesu vďaka systému naparovania sú vlasy lesklé a majú zvlhčený zdravý vzhľad.

Plusy a mínusy

thumb_up

+ Kvalitné spracovanie
+ Zvlhčovania šetrná metóda natáčania vlasov
+ Automatické bezpečnostné vypnutie
+ Regulácie teploty
+ Časovač

thumb_down

- Vyššia hmotnosť
- Častá zvuková signalizácia

Pohľad na záver

Model Orava K 231 jeveľmi zaujímavou automatickou kulmou so šetrným naparovacím systémom úpravy vlasov do kučier. Vhodná je na dlhé vlasy a naučiť sa s ňou kvalitne natáčať vlasy chce trochu trpezlivosti. Ak si osvojíte tú správnu techniku odmenou vám budú krásne vlny alebo kučery pozdĺž celej dĺžky vlasov. Je to jedna z najideálnejších kulm práve pre veľmi dlhé vlasy. Ak máte vlasy siahajúce až po pás a s inými kulmami to ide ťažko, táto kulma je pre vás výbornou voľbou.

Vývoj ceny produktu Orava K-231 R

Podobné produkty


Pozrite si aj Najpredávanejšie, Najlacnejšie, Zlacnené Kulmy a Kulmofény

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

25/12/2016 10:18
Martin
Hodnotenie

Daval som to ako darcek na vianoce avsak nefunguje. Nenataca vlasy len sa hreje.

thumb_up

Ziadne

thumb_down

Nefunguje. Budem odstupovat od zmluvy a pravdepodobne priplatim za kvalitnejsiu znacku.

Pridať komentár