Orava K-231 R

Orava K-231 R kulma

Špeciálna kulma  Orava K-231 R  vám z vašich dlhých vlasov vykúzli perfektné vlny, za ktorými sa budú všetci otáčať. Jej inovatívna  funkcia naparovania  dodá lokniam...

od 49.89 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Špeciálna kulma Orava K-231 R vám z vašich dlhých vlasov vykúzli perfektné vlny, za ktorými sa budú všetci otáčať. Jej inovatívna funkcia naparovania dodá lokniam svieži a hydratovaný vzhľad a vy sa budete vďaka dlhotrvajúcemu výsledku tešiť z krásneho účesu aj niekoľko dní. Umožňuje nastavenie vytvarovania kučier v troch smeroch - k tvári, od tváre alebo automatické vystredenie smeru. Ďalej je možné nastaviť 3 úrovne časovača pre voľné, pružné a dlhotrvajúce kučery a 3 stupne regulácie teploty (190°C, 210°C, 230°C). S ergonomickou rukoväťou padne pohodlne do ruky a ľahko sa s ňou manipuluje.

Vytvorte si profesionálny účes počas chvíľky s netradičnou kulmou Orava K-231 R. Kontrolka prevádzky a nahriatia vás spoľahlivo informuje, kedy je kulma pripravená na použitie. Bezpečné používanie zaručujú ochranné prvky proti zachyteniu vlasov pri rotácii. Po 20 minútach nečinnosti sa výrobok prepne do pohotovostného režimu a pokiaľ nie je používaný 60 min, tak sa automaticky vypne. Vy sa tak nemusíte obávať, či ste ráno pri odchode zabudli spotrebič vypnúť a zároveň funkcia šetrí spotrebu elektrickej energie a tým aj vašu peňaženku.

Obchody, kde kúpite online:

favorite Pridali sme nové recenzie na kulmy a kulmofény a redakčný výber najlepšie kulmy a kulmofény

Parametre

TECHNICKÉ DETAILY
Počet teplotných nastavení 3
Teplotný rozsah 190 - 230 °C
Automatické vypnutie Nie
Farba červená
Typ Kulma
Štylizácia pomocou iónov Nie
SILA
Príkon 30 watt
Vstupné striedavé napätie 230 volt
Frekvencia vstupného striedavého napätia 50 Hz

Vývoj ceny produktu Orava K-231 R

Podobné produkty


Pozrite si aj Najpredávanejšie, Najlacnejšie, Zlacnené Kulmy a Kulmofény

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

25/12/2016 10:18
Martin
Hodnotenie

Daval som to ako darcek na vianoce avsak nefunguje. Nenataca vlasy len sa hreje.

thumb_up

Ziadne

thumb_down

Nefunguje. Budem odstupovat od zmluvy a pravdepodobne priplatim za kvalitnejsiu znacku.

Pridať komentár