Remington Ci 95 Pearl kulma recenzia

Remington Ci 95 Pearl kulma recenzia a skúsenosti

Túžite po dokonalých vlnách ako od kaderníka? Využite výhody profesionálnej  kulmy na vlasy Remington CI95PEARL , najobľúbenejšej kulmy na trhu. Vďaka zdokonalenému...

od 19.5 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Model, ktorý sa dlho drží v obľúbenosti na trhu. Vďaka spokojným užívateľkám získal ocenenie produkt roka 2015. Zásluhu má na tom určite aj priaznivá cena a výborná značka overeného výrobcu. Túto kulmu sme odskúšali za vás a aká je? Nesklamala.

Dizajn v minimalistickom štýle a ovládanie, na ktoré si treba zvyknúť

Kulma je tenšia a so zúženou časťou smerom ku koncu. Ide o kónickú kulmu bez prichytenia vlasov kliešťami. Patrí ku krajším kulmám s minimalistickým dizajnom. V čiernom prevedení pôsobí naozaj štýlovo a rukoväť zdobí jemný motív a logo s názvom výrobcu. Malý displej na zobrazenie stavu teploty postačuje a zapadá do celkového dizajnu. Kladne hodnotím otočný kábel, ktorý pri manipulácii s kulmou oceníte. Napriek všetkým kladom je natáčanie prvé dni, kým získate cvik do ruky trošku ťažšie. Vlasy mi často skĺzli z nadstavca. Predtým som používala kliešťovú kulmu a tam predsa len vlasy prichytíte kliešťami. Ale je to naozaj len zvykom a po pár dňoch som si našla ten správny systém, ako vlasy správne a pohodlne natáčať.

Obchody, kde kúpite online:

favorite Pridali sme nové recenzie na kulmy a kulmofény a redakčný výber najlepšie kulmy a kulmofény

Kvalita materiálu

Táto keramická kulma s prímesou turmalínu má povrch ešte jemne upravený s odleskami z pravých perál, čo zabezpečuje rovnomerné nahriatie a elimináciu statickej elektriny. Teplotu si môžete nastaviť v 5 úrovniach so zobrazením na podsvietenom displeji. Nechýba ani rýchle nahriate za 30 sekúnd, ale jedná sa o nahriatie spodnej teploty asi 130°.Ak si nastavíte vyššiu alebo maximálnu teplotu 220° nahriatie potrvá dlhšie. Osobne oceňujem automatické vypnutie po 60 minútach. Veľmi dobre sa mi držala v ruke vďaka pogumovanej rukoväti a chladný koniec kulmy je plusom. Aj keď je kulma nahriata špička je chladná, čo oceníte ak sa náhodou dotknete časťou kulmy  pokožky.

Výbava

V balení nájdete okrem kulmy, žiaruvzdorné puzdro a rukavicu. Tá vám prvé dni určite pomôže pri natáčaní.

Plusy a mínusy

thumb_up

+ Štýlový minimalistický dizajn
+ Kvalitné spracovanie
+ Kvalitný keramicko-turmalínový nadstavec
+ Pogumovaná rukoväť
+ Možnosť nastavenia teploty
+ Automatické vypnutie
+ Cena

thumb_down

- Trochu zložitejšia manipulácia pri natáčaní

Pohľad na záver

Keramická kónická kulma Remington Ci 95 Pearl vás určite nesklame. Možno to chvíľu potrvá, kým si nájdete vlastný spôsob, ako vlasy uchytiť správane aby neskĺzali, ale odmenou vám budú krásne dlhotrvajúce kučery. Kvalita úpravy vlasov pomocou tejto kulmy je výborná. Táto kulma má vysoký počet kladných hodnotení a po odskúšaní môžem povedať, že právom. Cena za ktorú sa predáva a kvalita akou disponuje ju radia k výhodným nákupom v pomere kvality a ceny.

Vývoj ceny produktu Remington Ci 95 Pearl kulma

Podobné produkty


Pozrite si aj Najpredávanejšie, Najlacnejšie, Zlacnené Kulmy a Kulmofény

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

28/03/2017 13:47
Miša
Hodnotenie

Bola som veľmi milo prekvapená, mám relatívne krátke vlasy, dĺžka po bradu, a bála som sa, že bez klieštikov si vlasy nebudem vedieť natočiť. Ide to výborne!

thumb_up

jednoduchá manipulácia
nízka váha
rýchle zohriatie
výrazné vlny
výhodná cena

Pridať komentár