Remington CB4N

Kulmofén Remington CB4N

Tvorte paletu nádherných módnych účesov pomocou všestrannej kulmy Remington Flexibrush Steam Styler CB4N . Načešte si vlny, kučery alebo veľký objem. Kefa potiahnutá...

od 13.99 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Tvorte paletu nádherných módnych účesov pomocou všestrannej kulmy Remington Flexibrush Steam Styler CB4N. Načešte si vlny, kučery alebo veľký objem. Kefa potiahnutá keramickou vrstvou rozvádza teplo efektívne a rovnomerne. Kulma je dostatočne nahriata už za 60 sekúnd. Funkciu pary (po naplnení zásobníka na vodu) využijete na jemný styling svojho účesu a bohaté kučery. Tlačidlo pre uvoľnenie kaderí vám uľahčí prácu pri natáčaní, stlačenie opäť umožní voľné otáčanie kefy. Balenie obsahuje 2 nadstavce v rôznych dĺžkach, ktoré sú odolné proti teplu a zostávajú chladné. Kulma Remington Flexibrush Steam Styler CB4N disponuje otočným káblom pre ľahkú manipuláciu a je prispôsobená rôznemu napätiu, takže ju využijete aj na svojich cestách v zahraničí. Súčasťou balenia je aj stojan, ktorý bráni zahriatiu povrchu, na ktorom je kulma po použití odložená.

favorite Pridali sme nové recenzie na kulmy a kulmofény a redakčný výber najlepšie kulmy a kulmofény

Parametre

TECHNICKÉ DETAILY
Podsvietený vypínač Áno
Doba vyhriatia na 100 °C 60 s
Typ Kulma
Štylizácia pomocou iónov Nie
Príkon 2200 W
FARBA
Farba čierna, červená
MATERIÁL
Materiál kov, Plast
OBSAH BALENIA
Príslušenstvo pre starostlivosť o vlasy tryska
SILA
Vstupné striedavé napätie 120 /230 volt
Frekvencia vstupného striedavého napätia 50/60 Hz

Vývoj ceny produktu Remington CB4N

Podobné produkty


Pozrite si aj Najpredávanejšie, Najlacnejšie, Zlacnené Kulmy a Kulmofény

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Rowenta CF 4132

Pridať komentár