GoPro HERO4

GoPro HERO4 outdoorová kamera

Najpokročilejšie GoPro vôbec. Predstavujeme GoPro HERO4 Black, vôbec najpokročilejšie GoPro. Vylepšená kvalita obrazu, 2x výkonnejší procesor, 2x viac snímok za sekundu...

od 10.9 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Najpokročilejšie GoPro vôbec.

Predstavujeme GoPro HERO4 Black, vôbec najpokročilejšie GoPro. Vylepšená kvalita obrazu, 2x výkonnejší procesor, 2x viac snímok za sekundu (v porovnaní s HERO3 + Black Edition) - to všetko posúva výkonnosť, ocenenú cenou Emmy ®, u HERO4 na úplne novú úroveň. Neuveriteľné rozlíšenie 4K30 a vysoký počet snímok u videa 1080p120 umožní točiť dychberúce, báječné zábery vás a vášho sveta.

Nové nastavenia Protune™ ako pre fotografie, tak pre videá odomyká ručné nastavovanie farieb, ISO limitu, expozície a ďalších parametrov. Vodotesnosť do 40m, 12MP fotky s bleskovou rýchlosťou fotenia 30 snímok za sekundu a vylepšený zvuk (v porovnaní s HERO3 + Black Edition), to všetko robí z GoPro HERO4 ultimátne riešenie pre zaznamenávanie vášho života.

Obsah balenia

 • Kamera HERO 4 Black
 • Vodotesné puzdro (do 40m)
 • Dobíjacie batérie
 • Zadné dvierka typu skeleton
 • Zakrivený nalepovací držiak
 • Plochý nalepovací držiak
 • Rýchloupínacia pracka
 • 3 - smerný otočný kĺb
 • USB kábel

Vlastnosti

2x vyšší výkon.

2x výkonnejší procesor, 2x viac snímok za sekundu a ešte lepšia kvalita obrazu než jeho bestsellerové predchodca. HERO4 prináša obraz, ktorý je ostrejší, bohatší a detailnejší (v porovnaní s HERO3 + Black Edition). Spolu s novými funkciami a technológiami - a vylepšeným zvukom, použiteľnosťou a ďalšími - HERO4 Black je vôbec najpokročilejšie, najvýkonnejší GoPro.

4K30. 4x rozlíšenie 1080p.

4K30, 2.7K50, 1080p120 - GoPro HERO4 je prvá kamera svojho druhu, ktorá má takto ultra vysoké rozlíšenie a vysoký počet snímok za sekundu. HERO4 poskytuje skutočne profesionálnu kvalitu videa, čo bolo skôr doménou iba veľkých, drahých kamier, a to v malom balení. Dychberúca čistota. Nádherne plynulé spomalené prehrávania. Záznam v kinokvalite. 

Rýchle a výkonné fotenie.

Fotí vysoko kvalitné 12MP fotografie rýchlosťou až 30 fps. Vďaka HERO4 Black zachytíte okamihy, o ktoré nechcete prísť. Foťte jednotlivé fotografie, alebo vyberte časozberný režim pre obstaranie fotiek vo vybranom intervale od 0.5 do 60 sekúnd. 

Nové nastavenia pre fotenie za tmy.

Nové režimy nočného fotenia a nočného časozberov umožňujú použiť nastavenie expozície až 30 sekúnd pre jednu fotku alebo fotky v časozbere. Či už točíte Mliečnu dráhu alebo stretnutie okolo ohňa, nočné fotenie a nočné časozbery umožňuje natáčať pri ultra nízkom osvetlení ako nikdy predtým.

Ovládanie, prezeranie a zdieľanie pomocou vstavanej Wi-Fi + Bluetooth.

Vstavané Wi-Fi a Bluetooth®, môžete sa tak pripojiť ku GoPro App, Smart Remote (predáva sa samostatne) atď. GoPro App premení telefón alebo tablet vo video diaľkový ovládač pre kameru. Ponúkne plné ovládanie všetkých funkcií a nastavení, jednoduchý náhľad a prehrávanie videa, plus zdieľanie cez text, email, Facebook a ďalšie. Smart Remote umožňuje ovládať viac kamier GoPro zo vzdialenosti až 180m.

HiLight Tag - tagujte svoje najlepšie okamihy.

HiLight Tag, nová funkcia v HERO4, umožňuje označiť kľúčové okamihy pri natáčaní pre rýchle neskoršie nájdenie najlepších klipov pre jednoduché prehrávanie, editáciu alebo zdieľanie pomocou GoPro App alebo GoPro Studio. Stačí na kamere stlačiť tlačidlo k tomu určené alebo použiť Smart Remote (predáva sa samostatne) alebo použiť GoPro App - a označiť najlepšie momenty.

Najbáječnejšie video, do ktorého sa ponoríte.

Funkcia SuperView ™, exkluzívny video režim priamo od GoPro, ktorý zachytáva video z tej nejširokoúhlejšej perspektívy. Umožní zachytiť viac priamo z vás a vášho okolia. Každé dobrodružstvo tak bude ešte úžasnejšie a diváci do neho budú viac vtiahnutí.

Režim Auto Low Light.

Nechajte kameru, aby za vás premýšľala. Režim Auto Low Light inteligentne mení počty snímok za sekundu na základe svetelných podmienok tak, aby kamera nakrúcala optimálne. Nemusíte tak meniť nastavenia kamery, keď prechádzate medzi jasným a tmavým prostredím.

Pohodlie funkcie QuikCapture.

Pomocou režimu QuikCapture môžete natočiť okamih okamžite. Funkcia premení GoPro v kameru s jedným tlačidlom. Stačí ju zapnúť a kamera hneď natáča, to všetko po jedinom stlačení tlačidla. Stlačte raz pre natáčanie videa, stlačte a podržte 2 sekundy pre fotenie v časozbernom režime. Už nikdy sa nemusíte báť, že prídete o epický záber.

Profesionálny záznam zvuku.

Nový audio systém HERO4 Black zaznamenáva čistý, vysoko verný zvuk. Kvalitný mikrofón zaznamenáva takmer dvojnásobný dynamický rozsah a audio algoritmus, najlepší vo svojej triede, zaisťuje, že nahrávky znejú jemnejšie a prirodzenejšie ako predtým (v porovnaní s HERO3 +). Plus vďaka novému, integrovanému ADC (analog-todigital converter) je HERO4 kompatibilný so širšou paletou profesionálnych externých mikrofónov (vyžaduje 3.5mm mikrofónny adaptér predávaný samostatne) s nízkou citlivosťou pre báječný záznam v stereu a vylepšený výsledok, či už ide o nahrávanie hlasov, akustické jam session alebo živú šou.

Protune ™, teraz pre foto + video.

Protune odomyká plný potenciál kamery a prináša len minimálne komprimované video, v kalibrácií pre kino, optimalizované pre profesionálne produkcie s pokročilým manuálnym ovládaním pre fotky a video. Rozšírte svoju kreativitu s užívateľskými nastaveniami pre farby, ISO limit, vyváženie bielej, ostrosť a expozíciu - a užite si pokročilý stupeň manuálneho ovládania dostupného u kamery GoPro.

Vylepšené ovládanie kamery.

GoPro HERO4 obsahuje nové účelové tlačidlo, ktoré umožňuje rýchly prístup a úpravu nastavení kamery. Zjednodušené menu znamená intuitívnejšiu navigáciu (v porovnaní s HERO3 + Black Edition).

GoPro App + softvér.

Rozšírte svoj ​​zážitok s GoPro vďaka bezplatnej aplikácii GoPro App a softvér GoPro Studio. GoPro App umožňuje ovládanie kamery na diaľku pomocou telefónu alebo tabletu, prehliadanie a zdieľanie obsahu a sledovanie "best of" videí na kanáli GoPro. Pomocou GoPro Studio vytvoríte vlastné videá v štýle GoPro a môžete ich zdieľať so svetom.

Spomalené a super spomalené zábery.

Vďaka vysokému frame rate 120 fps pri kvalite videa 1080p Full HD ste teraz schopní vytvárať jemné slow - motion videá ako profesionáli.

Extrémne odolné vodotesné puzdro.

GoPro je extrémna kamera a preto je dostupná s extrémne odolným puzdrom, ktoré je vodotesné do hĺbky 40 m pri zachovaní záznamu zvuku.

Videotimelaps a sekvenčné fotografie.

Vytvárajte zrýchlené zábery v neuveriteľnej kvalite. Obsiahne dianie celého dňa do jedinej minúty záberu. To všetko vďaka funkcii Time Lapse!

Fotenie v priebehu natáčania.

Chcete sa priateľom pochváliť svojou tvorbou ešte predtým, ako svoje video nastriháte? Funkcia fotenie počas natáčania Vám umožní sa pochváliť priateľom svojou tvorbou hneď.

Supermalá veľkosť.

Noste ho vo vrecku, batohu, kdekoľvek. Kompaktná veľkosť Vám dovolí mať HERO4 kedykoľvek pri sebe.

Super nízka hmotnosť.

HERO4 si často prirobíte sami na seba a tak nie je na škodu, že vo svojej triede je úplne najľahšou kamerou s tak kvalitným záznamom.

Nový obrazový čip A9.

To je tajomstvo dvojnásobného vylepšenia HERO4 oproti predchodcovi. Tento extrémne výkonný obrazový čip umožňuje nahrávať videá 4K 30 fps a 1080p dokonca 120 fps.

Nové bočné tlačidlo pre nastavenia.

Už žiadne hľadanie v menu. Potrebujete rýchlo prenastaviť Vašu GoPro? Vďaka bočnému tlačidlu nastavení sa ihneď ocitnete v menu nastavenia a tým rýchlejšie sa môžete vrátiť k zábave.

Otáčanie obrazu o 180°.

Potrebujete svoju HERO4 nainštalovať hore nohami? Nevadí. V nastavení rovno pretočíte obraz a odpustíte si tým zbytočnú prácu v postprodukcii.

Časovač snímkovanie a videa.

Nastavte časovač od pol sekundy po celú minútu a GoPro sama urobí snímku kým túto funkciu nevypnete. Túto funkciu oceníte pri robení časozberného záznamu alebo pri akcii, kedy máte spúšť Vašej kamery mimo Váš dosah.

Nekonečné (cyklické) natáčanie.

Použite Vaše GoPro ako čiernu skrinku do auta či motorky. Funkcia nekonečného nahrávania najskôr zaplní záberom celú kartu a postupne začne ukladať ďalšie záznamy miesto tých najstarších.

Najväčšie spektrum príslušenstva.

GoPro má pre svoje kamery viac ako 60 druhov a typov príslušenstva, ktoré Vám plne otvoria potenciál tejto výnimočnej kamery a ďalšie stále pribúdajú.

Pamäť až 64GB.

HERO4 zvládne až 64 GB pamäťovú kartu čo zodpovedá 4 hodinám 1080p 60 fps alebo 2 hodinám 1080p 120 fps či 1 a pol hodine 4K 30 fps.

Micro HDMI port.

Vďaka portu prepojíte svoju GoPro HERO4 jediným káblom so svojou televíziou a môžete sa tak hneď ukázať pred svojimi priateľmi bez nutnosti zapínať počítač.

Nepotrebuje stabilizáciu.

Kamery GoPro nemajú stabilizáciu obrazu, pretože ju nepotrebujú. Práve pre kvalitu záberov je GoPro synonymom pre to najlepšie v segmente športových kamier už niekoľko rokov. Každým svojím novým modelom definuje technickú vyspelosť ľudstva. Vývoj nových kamier sa vždy poučuje z minulosti a inšpiruje budúcnosťou. To je GoPro. GoPro HERO4.

Špecifikácia

Field of View (FOV):

 • Ultra Wide
 • Medium
 • Narrow

Rozlíšenie a FPS video:

 • 4K: 30, 25, 24 fps Ultra Wide FOV
 • 4K SuperView: 24 fps Ultra Wide FOV
 • 2.7K: 50, 48, 30, 25, 24 fps Ultra Wide, Medium FOV
 • 2.7K SuperView: 30, 25 fps Ultra Wide FOV
 • 2.7K 4:3: 30, 25 fps Ultra Wide FOV
 • 1440p: 80, 60, 50, 48, 30, 25, 24 fps Ultra Wide FOV
 • 1080p: 120, 90, 60, 50, 48, 30, 25, 24 fps Ultra Wide, Medium (kromě 120 a 90 fps), Narrow FOV
 • 1080p SuperView: 80, 60, 50, 48, 30, 25, 24 fps Ultra Wide FOV
 • 960p: 120, 60, 50 fps Ultra Wide FOV
 • 720p: 120, 60, 50, 30, 25 fps Ultra Wide, Medium, Narrow FOV
 • 720p SuperView: 120, 60, 50 fps Ultra Wide FOV
 • WVGA: 240 fps Ultra Wide FOV

Fotoaparát:

 • Rozlišení: 12MP
 • Režim Burst (snímky/sec): 30/1, 30/2, 30/3, 10/1, 10/2, 10/3, 5/1, 3/1
 • Časosběr (interval): 0.5, 1, 2, 5, 10, 30, 60 sec

Wi-Fi: Áno
Bluetooth®: Áno
Protune™: Video
Foto
SuperView™: Áno
Auto Low Light: Áno
Night Photo + Night Lapse: Áno
HiLight Tag: Áno
QuikCapture: Áno
Souběžné foto + video: Foto každých 5, 10, 30, 60 sec / Manuálne
Cyklické nahrávánie: Áno
Datový tok (H.264): Až 60Mb/s
Kompatibilita s GoPro App: Áno
Kompatibilita s GoPro Studio: Áno
Vstavaný dotykový displej: Nie
Batérie: Dobíjacie 1160mAh lithium-ion

Porty:

 • Micro HDMI
 • Mini USB
 • microSD
 • HERO Port
 • Kompozitné A/V (prostredníctvom samostatne predávaného adaptéra)
 • 3.5mm Stereo Mic (prostredníctvom samostatne predávaného adaptéra)

Pamäť: microSD Class 10 alebo UHS-1 až 64GB (predáva sa samostatne)

favorite Pridali sme nové recenzie na kamery a redakčný výber najlepšie kamery

Parametre

Všeobecné informácie
Typ digitálne kamery outdoorová
Materiál tela plast
 
Snímací čip
Druh snímača
 
CMOS
Rozlíšenie snímača
 
12 Mpix
 
Režimy a funkcie
Vodeodolnosť do
 
40 m (s puzdrom)
 
Displej a hľadáčik
Polohovateľný displej
 
nie
 
Pamäť
Podporované pamäťové karty Micro SD karta, microSDHC
 
Rozhranie
Wi-Fi
 
Áno
Prepojenie Bluetooth
 
Áno
GPS
 
Nie
 
Záznam videa
Rozlíšenie / snímkovanie videa 1080p/60fps, 720p/120fps, 4K/12fps, 2.7k/24fps
Max. rozlíšenie videa
 
4K (3840x2160)
4K video Áno
 
Farba
Farba
 
strieborná
 
Výstupy
USB
 
Áno
HDMI výstup
 
áno
 
Rozmery
Hmotnosť výrobku 0.1 kg
Šírka balenia 10.5 cm
Výška balenia 25.0 cm
Hĺbka balenia 10.3 cm
Váha Balenia 1.0 kg

Zoznam článkov

Akú kameru na prilbu - najlepšie kamery 2020

Akú kameru na prilbu - najlepšie kamery 2020

Kamery na prilby sa v poslednom období stali obľúbenou súčasťou športu. Ich odolnosť a kvalitný záznam Vašich výkonov v extrémnych podmienkach, iste poteší nejedného milovníka divokých aj pokojnejších športov. No tak, ako iná elektronika aj tieto kamery disponujú množstvom vlastností v ktorých... Prečítať článok

Black Friday Slovensko 2019 – Čierny piatok, zľavy, výpredaje

Black Friday Slovensko 2019 – Čierny piatok, zľavy, výpredaje

Aj na ✅ Slovensko sa dostali fenomény ⭐ Black Friday či Cyber Monday. Čo sa ukrýva za týmito lákadlami? Ako môže spotrebiteľ ušetriť nákupom práve v takýto deň? Sú tieto ponuky bez rizík alebo sa aj za nimi skrývajú menšie alebo väčšie pasce šikovných obchodníkov? V článku sa dozviete,... Prečítať článok

Najlepšie outdoorové športové kamery? Recenzie a testy rozhodujú

Najlepšie outdoorové športové kamery? Recenzie a testy rozhodujú

Outdoorová kamera je veľmi šikovnýnm zariadením, ktoré umožňuje vytvárať unikátne zábery z rôznych oblastí, no využitie nachádza predovšetkým pri športe. Ide o kompaktné, nesmierne odolné zariadenie predurčené na to, aby zhotovovalo záznamy z ťažko dostupných miest, resp. také zábery, ktoré by... Prečítať článok

Vývoj ceny produktu GoPro HERO4

Recenzie

Xiaomi Mi Home Security Camera 360° 1080P

Xiaomi Mi Home Security Camera 360° 1080P

Domáca bezpečnostná kamera , určená do interiéru. Umožní vám sledovať vybranú miestnosť v domácnosti pomocou ostrého obrazu vo Full HD kvalite... Prečítať recenziu

Podobné produkty


Pozrite si aj Najpredávanejšie, Najlacnejšie, Zlacnené Kamery

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Xiaomi Yi Action Camera

Pridať komentár