Philips S 5420/06 Series 5000 recenzia

Philips S 5420/06 Series 5000 recenzia a skúsenosti

Holiaci strojček Philips S 5420/06 AquaTouch Series 5000 . Holiaci strojček Aquatouch chráni vašu pokožku, zatiaľ čo si vychutnávate osviežujúce holenie....

od 81.43 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Holiaci strojček Philips 5 420/06 som dostal ako darček a doslova som si ho vypýtal. Mal som predtým iný (asi 5 ročný) model Philips, ktorý sa nabíjal skoro 8 hodín a holenie nebolo 2x príjemné. Po holení som sa ešte dohoľoval ručným strojčekom a čo bolo horšie na tvári som mal po predošlom holiacom strojčeku škrabance a červenú pleť.

Rýchlosť nabíjania mi vyhovuje

Tento holiaci strojček sa nabíja 1 hodinu, čo je výborné a oproti skúsenostiam s dlhohodinovým nabíjaním, vidím toto, ako najväčšie plus. Druhým je maximálne citlivé holenie. Po holení mám pleť úplne bez známok začervenania a nie to ešte jemné škrabance. Takže druhým plusom je vysoká šetrnosť k mojej citlivej pleti. Na jedno nabitie mi vydrží tak v priemere 10 holení a na stav batérie ma upozorní svetelná signalizácia.

favorite Pridali sme nové recenzie na holiace strojčeky a redakčný výber najlepšie holiace strojčeky

Kvalita holenia

Strojček má tri holiace hlavy a veľmi dobre kopíruje moju tvár, respektíve bradu. Vďaka výkyvnému systému sa sním veľmi dobre holí a poradí si aj s miestom na krku a okolo ohryzku. Čo považujem za ďalšie plus je možnosť holenia na mokro. Čistenie je fajn. Strojček je vodeodolný a ľahko sa čistí aj pod tečúcou vodou.

Moderný dizajn a pohodlné držanie v ruke

Dizajn je pekný, moderný a ovládanie jednoduché. V ruke sa drží strojček dobre a jediné čo mi prekáža alebo skôr sa stane je občasné zamknutie pri dlhším stlačení.Za najväčšie mínusy považujem, že strojček nemá žiadne puzdro alebo vrecúško na odkladanie. Dávam ho späť do krabice a tá dlho nevydrží. Určite by som ocenil nejaké jednoduché puzdro na odkladanie alebo pri cestovaní, keďže si strojček beriem aj na internát.Hlučnosť je cez deň v pohode, ale pri večernom holení by mohla byť o málo tichšia.

Obsah balenia

V balení nájdete holiaci strojček, nabíjaciu šnúru, nástavec na zastrihávanie a úpravu fúzov a kryt na holiacu hlavu. Ako som už spomínal, neobsahuje žiadne puzdro, čo je škoda.

Som spokojný

Ak by som mal zhrnúť celkový dojem a moju osobnú skúsenosť s holiacim strojčekom Philips 5 420/06, som spokojný. Nie som náročný užívateľ, ale svoju pleť chcem mať po holení jemnú, dobre oholenú a bez začervenaných podráždených miest. Tento model nie je najlacnejší, ale určite sa oplatí investovať. Ja som ho dostal, ako darček a vážim si to, lebo je pre mňa hodnotným, praktickýma hlavne kvalitným darčekom.Určite ho odporúčam chalanom v mojom veku, teda študentom, ktorý sa potrebujú rýchlo a kvalitne oholiť.

Hodnotenie

thumb_up

Kvalitné holiace hlavy
Výborná ergonómia
Rýchle nabíjanie
Dobrá výdrž batérie na jedno nabitie
Jednoduché čistenie
Vodeodolnosť
Možnosť holenia na sucho aj na mokro

thumb_down

V balení nie je žiadne prenosné puzdro

Philips S5420 recenzia

Philips S5420 recenzia

Philips S5420 recenzia

Philips S5420 recenzia

Vývoj ceny produktu Philips S 5420/06 Series 5000

Recenzie

Sencor SMS 5012GR

Sencor SMS 5012GR

Akumulátorový holiaci strojček s  vodoodolným telom . Nie je však určený na mokré holenie. Holiaci strojček je  dodávaný s tromi hlavicami , ktoré... Prečítať recenziu

Philips Series 3000 BG2024/15

Philips Series 3000 BG2024/15

Kvalitný  vodoodolný holiaci strojček  od spoločnosti Philips. Model Philips Series 3000 patril medzi  najpredávanejšie holiacie strojčeky  za rok... Prečítať recenziu

Xiaomi Mi Electric Shaver

Xiaomi Mi Electric Shaver

Netradičný výrobca holiacich strojčekov Xiaomi predstavuje model Mi Electric Shaver, ktorý je poháňaný lítiovou batériou s výrobcom udávanou... Prečítať recenziu

Podobné produkty


Pozrite si aj Najpredávanejšie, Najlacnejšie, Zlacnené Holiace strojčeky

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Braun Series 3 - 3030s

Pridať komentár