Philips Series 3000 BG2024 holiaci strojček – recenzia, skúsenosti

Komfortné holenie bez dráždenia
Cena
Jednoduché čistenie
Výdrž batérie

Hodnotenie:
(79.4%)
Pozrieť najlepšiu ponuku

Kvalitný vodoodolný holiaci strojček od spoločnosti Philips. Model Philips Series 3000 patril medzi najpredávanejšie holiacie strojčeky za rok 2018. Umožňuje holenie na mokro i na sucho. Skrátiť môžete chĺpky na presnú dĺžku 0,3 mm. Nabíjateľný strojček holí účinne za pomoci hypoalergénnej planžety, ktorá je šetrná k pokožke.

Doba holenia na jedno nabitie je približne 50 minút. Pre celkové nabitie je potrebné nabíjanie po dobu 8 hodín. Strojček nie je potrebné premazávať. O stave nabitia vás informuje kontrolka. Strojček je umývateľný vodou.

Páči sa vám elektrický holiaci strojček Philips Series 3000 BG2024/15? Zakúpiť si ho môžete na ✅  webe Heureka.sk.

Celotelové použitie

Philips Series 3000 BG2024/15 patrí medzi nabíjateľné planžetové strojčeky, ktorých funkčnosť umožňuje holenie celého tela. Holiaci strojček nedráždi pokožku a holenie môžete pokojne realizovať aj v sprche, pretože je možné i mokré holenie. Strojček je vodotesný.

Philips Series 3000 BG2024/15 recenzia

Nadstavec, ktorý je s holiacim strojčekom dodávaný, nie je príliš praktický. Praktické je však čistenie. Strojček sa nezasekáva, chĺpky netrhá a ani sa neprehrieva. Planžetu, jednoducho, opláchnete pod tečúcou vodou.

Nie úplne do hladka

Častou sťažnosťou používateľov strojčeka je, že nedokáže oholiť úplne do hladka. Bohužiaľ, je to tak. Holiaci strojček Philips Series 3000 BG2024/15 nedokáže za pomoci planžety oholiť pokožku tak, aby bola úplne hladká. Výhodou je, že planžeta pokožku nepodráždi, no výsledok nie je taký, ako by ste očakávali.

Holiaci strojček Philips Series 3000 BG2024/15 s planžetovou hlavicou

Pre chlapov, ktorí si však udržiavajú jemné strnisko, je takýto strojček ideálny. Je nutné si priznať, že v tomto prípade strojček britvu ani klasickú (kvalitnú) žiletku nenahradí. Ďalšou miernou nevýhodou, ktorú možno budete vnímať, ak ste už nejaký holiaci strojček mali, je vyššia hlučnosť.

Výdrž a údržba

Ak by vás prekvapilo, že v balení nedostanete žiadnu štetinku na čistenie alebo vzduchovú pumpičku, nebojte sa. Údržba je omnoho menej náročná. Po každom holení stačí, ak strojček opláchnete pod tečúcou vodou. Báť sa nemusíte, pretože Philips Series 3000 BG2024/15 je vodotesný.

Elektrický holiaci strojček Philips Series 3000 BG2024/15

Výdrž batérie je solídna. Pracovný čas približne 50 minút je relatívne presný a dostačujúci pre bežné holenie. No doba nabíjanie niekomu bude pripadať večná. O stave batérie vás bude informovať indikátor stavu nabitia. Pri úplnom vybití nabíjanie trvá plus-mínus 8 hodín a to už nie je málo. K nabíjaniu strojček využíva praktickú nabíjaciu stanicu, ktorá zároveň slúži ako stojan.

Skúsenosti a recenzie

Výkon primeraný cene. Philips Series 3000 BG2024/15 nie je úplne zázračným strojčekom – ak totiž čakáte hladké oholenie, tento model nie je správnou voľbou. Mierne strnisko vám ostane. Philips sa však dobre drží v ruke a holenie je komfortné bez podráždenia pokožky. Približne na dĺžku chĺpkov 0,3 mm.

Recenzie a skúsenosti s holiacim strojčekom Philips Series 3000 BG2024/15

Motorček je trochu hlučnejší. Pracovná doba je približne 50 minút a holiť sa môžete aj v sprche, pretože Philips Series 3000 BG2024/15 je 100-percentne vodoodolný. Doba nabíjania je dlhšia, okolo 8 hodín, no ak ho budete nabíjať priebežne, takýto problém riešiť nebudete. Holiť si s ním vďaka planžetovému systému môžete celé telo. Ak rozmýšľate nad jeho kúpou, pre každodenné holenie vám holiaci strojček od Philipsu bude slúžiť dobre.

Pozitíva

Komfortné holenie bez dráždenia
Cena
Jednoduché čistenie
Výdrž batérie

Negatíva

Dlhšia doba nabíjania
Vyššia hlučnosť


Autor recenzie: Mgr. Lucia Kunkelová
Dátum publikovania: 27.09.2019
Najlepšie holiace strojčeky 2022 –  recenzie, test, porovnanie

Najlepšie holiace strojčeky 2022 – recenzie, test, porovnanie

Hľadáte pánsky holiaci strojček pre seba alebo pre svojho blízkeho a chcete si vybrať kvalitný produkt za rozumnú cenu? Neveríte predajným taktikám a radšej sa spoliehate na fakty a výsledky nestranných testov? Ak áno, nasledujúci rebríček najlepších pánskych strojčekov je určený práve pre vás. Zozbierali sme testy holiacich strojčekov, spojili ich výsledky, doplnili vlastné a... Prečítať článok


Pridať komentár