Braun 1 190 recenzia

Braun 1 190  recenzia a skúsenosti

Hladko oholený muž je snom každej ženy! Viete, ako možno dokonale hladké tváre dosiahnuť? Odpoveďou na vaše otázky je holiaci strojček Braun Series 1-190. Tento špičkovo...

od 34.8 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Ani tento holiaci strojček výrobcu Braun, vás svojím dizajnom nesklame. Aj keď ide o základnú modelovú radu, spracovanie je veľmi kvalitné. V ruke sa drží veľmi dobre a aj s hmotnosťou sme boli spokojní. Hlučnosť je oproti vyššej modelovej rady tohto výrobcu mierne vyššia, ale nie je to nič, čo na nás pôsobilo rušivo alebo negatívne.

Výkon a funkcie, ktoré splnia základné očakávania

V tejto cenovej skupine sme nehľadali žiadne funkcie navyše, ktoré sú vo vyšších radách, ale zamerali sme sa výsledok holenia a ten bol dobrý. Vďaka kvalitnej plávajúcej planžete so systémomFreeFloat, ktorá výborne kopíruje kontúre tváre bolo holenie nad naše očakávania. Strojček svoju prácu urobí a plusom je maximálne jednoduché ovládanie. Nechýba ani zastrihávač fúzov, ktorý je výsuvný na zadnej strane, ako pri všetkých modeloch značky Braun.

Obchody, kde kúpite online:

Napájanie a výdrž

Ide o strojček s kombinovaným napájaním. Môžete ho používať zapojený v sieti aj bez sieťového pripojenia pomocou akumulátora, ktorý po plnom asi hodinovom nabití zo siete vydrží tak 30 minút. Nie je to síce nejaký rekordný čas na používanie, ale ide predsa len o základný model Series 1 takže sa stým dá zmieriť. O nabití vás informuje signalizačná dióda, čo je dostačujúce. Nechýba ani rýchlo nabíjanie, ktoré dokáže strojček nabiť za polovicu času a to za 30 minút.

Plusy a mínusy

thumb_up

+ Nízka cena
+ Kvalitné spracovanie
+ Planžeta so systémom FreeFloat
+ Jednoduché ovládanie

thumb_down

- Slabšia výdrž po nabití

Pohľad na záver

Planžetový holiaci strojček Braun Series 1 patrí k jednoduchým základným modelom a je vhodný pre mladých mužov, ktorý začínajú s holením ako aj  pre mužov, ktorý príliš nezarastajú. Svoju prácu tento strojček urobí na veľmi dobrej úrovni a niet mu čo vytknúť. Môžete ho umývať pod tečúcou vodou a tak je holenie s ním aj čistenie veľmi jednoduchou záležitosťou. Ide o praktický jednoduchý strojček, ktorý síce neohúri, ale ani nesklame. Na trhu je za výbornú cenu a jeho nákup sa oplatí.

Vývoj ceny produktu Braun 1 190

Podobné produkty


Pozrite si aj Najpredávanejšie, Najlacnejšie, Zlacnené Holiace strojčeky

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Philips S 5420/06 Series 5000

Pridať komentár