Philips S7370/12 recenzia

Philips S7370/12 recenzia a skúsenosti

Elegantný tyrkysovo biely holiaci strojček zo série 7003  od renomovanej spoločnosti  Philips  vás oholí presne, spoľahlivo a citlivo. Výrobca kládol dôraz na šetrné...

od 127.31 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Tento holiaci strojček bol výber, ako náhrada za starší model, ktorý používal dlhé roky môj brat. Jeho verzia strojčeka od toho istého výrobcu s integrovaným systémom doplňovania gélu do zásobníka bol svojho času veľmi zaujímavý rotačný holiaci strojček, ktorého najväčším mínusom však bolo dlho hodinové nabíjanie. Model Philips S 7370/ 12 Series 7000 je modernejšia verzia s novšou technológiou.

Dizajn elegána

Elegantný dizajn tohto strojčeka sa nám zapáčil na prvý pohľad. Výborne sa drží pri holení v ruke hlavne vďaka štíhlejšiemu telu a jemne tvarovanému dizajnu. Spracovanie je kvalitné a vodotesné na používanie strojčeka aj na mokro  v sprche.

Obchody, kde kúpite online:

favorite Pridali sme nové recenzie na holiace strojčeky a redakčný výber najlepšie holiace strojčeky

Výkon a funkcie na výbornú

Strojček holí pomocou hlavy DynamicFlex, ktorá sa pohybuje veľmi ľahko 5 smermi a kopíruje výborne kontúry tváre. Nie sú pre neho problémom ani miesta na krku a hlavne v okolí krčného ohryzku. Špeciálne navrhnutý systém čepelí GentlePrecision si poradí s každým strniskom aj takým, ktoré rastie v nepravidelnom smere. Čo hodnotíme veľmi kladne je úprava krúžkov Comfort, ktorých povrch pozostáva z mikro perličiek podobných prášku, ktoré vytvárajú špeciálne jemný povrch s veľmi nízkym odporom. Strojček tak komforte kĺže po pokožke a nedráždi tak ani tu najcitlivejšiu pleť. Nechýba ani presný zastrihávač fúzov vo forme nadstavca.

Napájanie a výdrž

Tento model má kombinované napájanie a môžete ho používať zapojený v elektrickej sieti, ako aj po nabití bez napojenia v zásuvke. Doba nabitia je 1 hodina, čo je dnes bežná hodnota nabíjania strojčekov a výdrž na jedno úplne nabitie je výborná, až 50 minút. Vhodný je na suché aj mokré holenie a vďaka výbornému tesneniu na holenie s gélom alebo penou aj pod sprchou. Rovnako ľahká je aj údržba pod tečúcou vodou.

Plusy a mínusy

thumb_up

+ Kvalitné spracovanie
+ Moderný štíhly dizajn
+ Výborný systém precízneho holenia aj pre citlivú pleť
+ Vodeodolnosť
+ Výdrž na jedno nabitie

thumb_down

- Horšie holenie na sucho
- Absencia stojančeka

Pohľad na záver

Holiaci strojček Philips S 7370/ 12 Series 7000 je veľmi dobrou voľbou, ako pre začiatočníkov, ktorý začínajú s holením, tak aj pre pokročilejších a trochu náročnejších užívateľov. Veľmi pekne vyzerá a vďaka štíhlemu a tvarovanému dizajnu sa aj skvele drží v ruke. Cenovo patrí do kategórie výhodných produktov v pomere výkon a cena.

Vývoj ceny produktu Philips S7370/12

Recenzie

Sencor SMS 5012GR

Sencor SMS 5012GR

Akumulátorový holiaci strojček s  vodoodolným telom . Nie je však určený na mokré holenie. Holiaci strojček je  dodávaný s tromi hlavicami , ktoré... Prečítať recenziu

Philips Series 3000 BG2024/15

Philips Series 3000 BG2024/15

Kvalitný  vodoodolný holiaci strojček  od spoločnosti Philips. Model Philips Series 3000 patril medzi  najpredávanejšie holiacie strojčeky  za rok... Prečítať recenziu

Xiaomi Mi Electric Shaver

Xiaomi Mi Electric Shaver

Netradičný výrobca holiacich strojčekov Xiaomi predstavuje model Mi Electric Shaver, ktorý je poháňaný lítiovou batériou s výrobcom udávanou... Prečítať recenziu

Podobné produkty


Pozrite si aj Najpredávanejšie, Najlacnejšie, Zlacnené Holiace strojčeky

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Philips S5400/26

Pridať komentár