Philips S7370/12 recenzia

Philips S7370/12 recenzia a skúsenosti

Elegantný tyrkysovo biely holiaci strojček zo série 7003  od renomovanej spoločnosti  Philips  vás oholí presne, spoľahlivo a citlivo. Výrobca kládol dôraz na šetrné...

od 129 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Tento holiaci strojček bol výber, ako náhrada za starší model, ktorý používal dlhé roky môj brat. Jeho verzia strojčeka od toho istého výrobcu s integrovaným systémom doplňovania gélu do zásobníka bol svojho času veľmi zaujímavý rotačný holiaci strojček, ktorého najväčším mínusom však bolo dlho hodinové nabíjanie. Model Philips S 7370/ 12 Series 7000 je modernejšia verzia s novšou technológiou.

Dizajn elegána

Elegantný dizajn tohto strojčeka sa nám zapáčil na prvý pohľad. Výborne sa drží pri holení v ruke hlavne vďaka štíhlejšiemu telu a jemne tvarovanému dizajnu. Spracovanie je kvalitné a vodotesné na používanie strojčeka aj na mokro  v sprche.

Obchody, kde kúpite online:

Výkon a funkcie na výbornú

Strojček holí pomocou hlavy DynamicFlex, ktorá sa pohybuje veľmi ľahko 5 smermi a kopíruje výborne kontúry tváre. Nie sú pre neho problémom ani miesta na krku a hlavne v okolí krčného ohryzku. Špeciálne navrhnutý systém čepelí GentlePrecision si poradí s každým strniskom aj takým, ktoré rastie v nepravidelnom smere. Čo hodnotíme veľmi kladne je úprava krúžkov Comfort, ktorých povrch pozostáva z mikro perličiek podobných prášku, ktoré vytvárajú špeciálne jemný povrch s veľmi nízkym odporom. Strojček tak komforte kĺže po pokožke a nedráždi tak ani tu najcitlivejšiu pleť. Nechýba ani presný zastrihávač fúzov vo forme nadstavca.

Napájanie a výdrž

Tento model má kombinované napájanie a môžete ho používať zapojený v elektrickej sieti, ako aj po nabití bez napojenia v zásuvke. Doba nabitia je 1 hodina, čo je dnes bežná hodnota nabíjania strojčekov a výdrž na jedno úplne nabitie je výborná, až 50 minút. Vhodný je na suché aj mokré holenie a vďaka výbornému tesneniu na holenie s gélom alebo penou aj pod sprchou. Rovnako ľahká je aj údržba pod tečúcou vodou.

Plusy a mínusy

thumb_up

+ Kvalitné spracovanie
+ Moderný štíhly dizajn
+ Výborný systém precízneho holenia aj pre citlivú pleť
+ Vodeodolnosť
+ Výdrž na jedno nabitie

thumb_down

- Horšie holenie na sucho
- Absencia stojančeka

Pohľad na záver

Holiaci strojček Philips S 7370/ 12 Series 7000 je veľmi dobrou voľbou, ako pre začiatočníkov, ktorý začínajú s holením, tak aj pre pokročilejších a trochu náročnejších užívateľov. Veľmi pekne vyzerá a vďaka štíhlemu a tvarovanému dizajnu sa aj skvele drží v ruke. Cenovo patrí do kategórie výhodných produktov v pomere výkon a cena.

Vývoj ceny produktu Philips S7370/12

Podobné produkty


Pozrite si aj Najpredávanejšie, Najlacnejšie, Zlacnené Holiace strojčeky

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Philips S7370/12

Pridať komentár