Campingaz Attitude 2go plynový gril – recenzia, skúsenosti

Dostatočne veľká grilovacia plocha
Rovnomerná distribúcia tepla
Jednoduché ovládanie aj čistenie
Možnosť umývania v umývačke riadu
Kompaktné rozmery a nízka hmotnosť

Hodnotenie:
(80.6%)
Pozrieť najlepšiu ponuku

Plynový gril Campingaz Attitude 2go sa hodí do domácnosti, kde nie je dostatok miesta. Vďaka svojej kompaktnosti je vhodný napríklad aj na balkón. Výkon horákov je 2,5 kW, čo je dostatočné. Oceníte veľkú grilovaciu plochu, na ktorej je možné pripraviť až 8 porcií. Prístroj sa jednoducho ovláda a jeho údržba je tiež nenáročná. Po rozložení je možné niektoré časti umývať v umývačke riadu. Zdrojom energiu sú PB fľaše, používať sa dajú 5 kg alebo 10 kg fľaše. Malou nevýhodou je vyššia obstarávacia cena.

Parametre: typ grilu: plynový; výkon horákov: 2,5 kW; spotreba plynu: 182 g/h; grilovacia plocha: 46 x 26 cm; materiál roštu: liatina; zdroj energie: PB fľaša (5 kg/10 kg); zapaľovanie: piezo; stolový: áno; rozložiteľný: áno; prenosný: áno; odkladacia plocha: nie; hmotnosť: 13 kg

Stolový gril Campingaz Attitude 2go sa pýši robustnou konštrukciou, no zároveň kompaktnými rozmermi. Ak nemáte dom so záhradou, tento gril bude tou správnou voľbou. Výhodou je veľká grilovacia plocha, jednoduché ovládanie a rovnomerné nahrievanie grilovacej plochy. Na žiadne výrazné nedostatky sme neprišli, maličkým mínusom je vyššia cena.

Zaujal vás prenosný plynový gril Campingaz Attitude 2go? Dostupný je na ✅ webe Heureka.sk.

Rovnomerné nahrievanie

Stolový plynový gril ocení každý, kto nemá záhradu. Má kompaktné rozmery, preto sa zmestí aj do menších priestorov. Navyše sa ľahko prenáša na potrebné miesto. Výkon horákov je 2,5 kW a spotreba plynu je 182 g/h. Páči sa nám kvalitné prevedenie a najmä rovnomerné nahrievanie grilovacej plochy. Príprava pokrmov je vďaka tomu rýchla a pohodlná. Grilovacia plocha 48 x 26 cm je dostatočne veľká na prípravu viacerých porcií.

Campingaz Attitude 2go recenzia

Ľahké čistenie po použití

Zdrojom energie tohto grilu je 5 kg alebo 10 kg PB fľaša. Grilovať je možné na celej ploche alebo len na polovici, to sa hodí vtedy, ak si chcete urobiť porciu len pre seba, respektíve pre menší počet ľudí. Celkovo gril zvláda cca 8 porcií. Plusom je odkvapkávacia miska na nečistoty a masť. Gril má piezo zapaľovanie, preto nie sú nutné žiadne zápalky. Oceňujeme, že grilovací rošt má smaltovanú povrchovú úpravu, vďaka tomu sa jednoducho čistí. Navyše, misku na odkvapkávanie a grilovaciu plochu je možné po rozložení umývať v umývačke riadu.

Predĺžená záruka

Gril je po vybalení pripravený na okamžité použitie. Stačí k nemu pripojiť PB fľašu a začať grilovať. Pred prvým použitím sa odporúča najskôr ho vypáliť. Gril je zložený, nemuseli sme sa zdržiavať montážou. Ovládanie je jednoduché a dopomáha tomu aj integrovaný analógový teplomer. Mali sme tak prehľad o aktuálnej teplote. Pokrmy pripravené na grile boli chutné a dostatočne prepečené. Na horáky a veko grilu je predĺžená záruka 10 rokov a na grilovaciu plochu 5 rokov. Nevýhodou je vyššia obstarávacia cena.

Skúsenosti a recenzie

Spotrebitelia sú s grilom spokojní. Vyzdvihli malé rozmery, že nikde nezavadzia a preto je vhodný aj tam, kde nie je dostatok miesta. Kompaktnosť a ľahká prenosnosť sú najväčšími výhodami tohto produktu. Plus dostal za jednoduché ovládaniekvalitné a robustné prevedenie či za rovnomerné nahrievanie grilovacej plochy. Páčil sa im zabudovaný teplomer, ľahké čistenie po použití, pretože odkvapkávacia miska aj grilovacia plocha sa dajú rozložiť a umývať v umývačke riadu. Ocenili, že po vybalení nebolo nutné nič montovať, ale gril bol okamžite použiteľný. Niektorým prekážalo, že nie je možné k nemu dokúpiť nožičky alebo stolček.

Recenzie a skúsenosti s plynovým grilom Campingaz Attitude 2go
Zdroj: Heureka.sk

Recenzie a skúsenosti s plynovým grilom Campingaz Attitude 2go
Zdroj: Alza.sk

Pozitíva

Dostatočne veľká grilovacia plocha
Rovnomerná distribúcia tepla
Jednoduché ovládanie aj čistenie
Možnosť umývania v umývačke riadu
Kompaktné rozmery a nízka hmotnosť

Negatíva

Vyššia obstarávacia cena


Autor recenzie: Lucia Bihuncová
Dátum publikovania: 25.11.2022
Najlepšie grily 2022 – recenzie, test, porovnanie, skúsenosti

Najlepšie grily 2022 – recenzie, test, porovnanie, skúsenosti

Chceli by ste nový elektrický, plynový alebo gril na uhlie, ale neviete si vybrať z veľkého množstva produktov na našom trhu? Ani sa vám nečudujeme. Vyberať je naozaj z čoho a každý predajca sa snaží predať presne to, čo potrebuje. Ako sa ale zorientovať a vybrať správne? Skúste to s nami. Pripravili sme pre vás tabuľku najlepších elektrických grilov, ktoré sú momentálne k... Prečítať článok

Ako vyčistiť pripálený plynový, elektrický a gril na uhlie, triky na čistenie roštu na gril

Ako vyčistiť pripálený plynový, elektrický a gril na uhlie, triky na čistenie roštu na gril

S letom prichádza aj obdobie posedení na záhrade a grilovania. Po horúcom dni dobre padne vymeniť sporák v rozhorúčenej kuchyni za gril na terase. Lenže grilovanie nie je len o všetkých šťavnatých dobrotách, ktoré si pripravíte, ale aj o následnom čistení a údržbe grilu. Keďže nejde o práve... Prečítať článok


Pridať komentár