Braun Series 7 799 recenzia

Braun Series 7 799 recenzia a skúsenosti

Holiaci strojček BRAUN SERIES 7-799-7 CC vám otvára nové možnosti v holení. Tento prístroj vám zaistí absolútne dôkladné a pohodlné oholenie pomocou najpokročilejších...

od 31.56 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Tento holiaci strojček je tým najlepším, čo má výrobca Braun na trhu. Ide o strojček z prémiovej rady Series 7. Štýlovým dizajnom a kvalitným spracovaním, už na prvý pohľad dáva najavo že sa nachádza vo vyššej cenovej skupine. Je určený pre profesionálne holenie, pre mužov, ktorý potrebujú mať dokonalé upravenú tvár. Nechýbajú mu komfortné nastavenia a pokročilé funkcie s ktorými sa dopracujete v holení k vynikajúcemu výsledku.

Obchody, kde kúpite online:

Výkon a funkcie profesionála

Ak od holiaceho strojčeka požadujete to najlepšie, čo sa týka funkcií a výkonu, tak vás tento model nesklame. Je to planžetový strojček s technológiou Sonic, ktorá s použitím viac ako 10 000 mikro vibrácií zachytí maximálne množstvo chlpov naraz. Na výber máte z troch stupňov intenzity holenia, normálne, intenzívnejšie a s použitím TurboModu, pre náročné miesta. Aby toho nebolo málo výrobca použil v tomto modeli najmodernejšiu planžetu OptiFoil pre hlbšie odstrihnutie chĺpkov a patentovanú stredovú lištu AcitveLift, ktorá narovnáva a zachytáva aj chĺpky, ktoré rastú iným smerom alebo priliehajú k pokožke. Samozrejmosťou je aj zastrihávač fúzov s ktorým sa pracuje naozaj komfortne.

Napájanie a výdrž

Tento holiaci strojček je napájaný nabíjateľným akumulátorombez pamäťového efektu. Vo výbave s ním dostanete aj výbornú nabíjaciu stanicu so systémom čistenia s alkoholovou tekutinou. Oceníte voľbu rýchlo čistenie, kedy sa strojček očistí za 25 sekúnd. Aj tento holiaci strojček ma dobu nabíjania zhruba hodinu, ale celkovo vydrží výborných 50 minút holenia.

Plusy a mínusy

thumb_up

+ Kvalitné spracovanie
+ Luxusný dizajn
+ Výborný výkon a kvalita holenia
+ Dobrá výdrž na jedno nabitie
+ Kvalitná čistiaca stanica
+ Vodeodolnosť

thumb_down

- Vyššia cena

Pohľad na záver

Model Braun Series 7799 je naozaj výborným holiacim strojčekom pre komfortné holenie s výsledkom dokonalého vzhľadu po holení. Môžete sa ním holiť na sucho alebo aj v sprche s použitím peny alebo gélu. Je vodeodolný až do 5 m a preto mu voda nijak neuškodí. Cena je vyššia ale kvalita a výkon tomu zodpovedá. Odporúčame ho tým najnáročnejším užívateľom.

Vývoj ceny produktu Braun Series 7 799

Podobné produkty


Pozrite si aj Najpredávanejšie, Najlacnejšie, Zlacnené Holiace strojčeky

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Philips S 5420/06 Series 5000

Pridať komentár