Braun Series 5040 recenzia

Braun Series 5040 recenzia a skúsenosti

Špičkový model Braun Series 5 - 5040S Wet&Dry. Uspeje tam, kde ostatní zlyhajú.VÝKON, KOMFORT, PRISPÔSOBIVOSŤ - kombinácia sily a presnosti v holiacim strojčeku. Vodeodolný...

od 154.14 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Tento planžetový holiaci strojček je výbornou voľbou vyššej strednej triedy cenovo aj výkonom. Kvalitný overený výrobca Braun má v tejto triede výborne modely, ktoré sú veľmi obľúbené medzi užívateľmi.

Štýlový dizajn

Na prvý pohľad sa nám dizajn strojčeka zapáčil. V štýlovej lesklej čiernej farbe s peknými líniami a pogumovanou rukoväťou mu naozaj niet, čo vytknúť. Spracovanie je veľmi kvalitné a použité luxusné materiály sú na dotyk príjemné. Celkový vzhľad dopĺňajú jemné akcenty v modrasto sivej farbe. Tento model pôsobí naozaj štýlovo a luxusne.

Obchody, kde kúpite online:

favorite Pridali sme nové recenzie na holiace strojčeky a redakčný výber najlepšie holiace strojčeky

Maximálny výkon a funkcie

Nielen dizajn, ale hlavne funkcie a holiaci výkon nás prekvapil. Čo sa týka výkonu, tak tento model sa už veľmi približuje prémiovej triede výrobcu Braun. O maximálny výkon sa stará nový pohon Power Drive, ktorým sa výrobcovi podarilo navýšiť o 20 % viacej hnacej energie. S technológiou FlexMotionTec dosiahnete veľmi efektívne holenie s čo najmenším tlakom na pokožku a aj s veľmi citlivou pleťou sme nezaznamenali podráždenie. Nechýba funkcia Wet & Dry pre voľbu suchého alebo mokrého holenia s pridaním peny alebo gélu. Strojček obsahuje systém MacroMotion, pomocou ktorého výborne zvláda kopírovanie kontúr tváre.Musíme pochváliť, ako si poradil aj s menej dostupnými miestami, ktoré sú inak pri holení problematickými. Nechýba samozrejme ani zastrihávač a strojček sa ľahko čistí aj pod tečúcou vodou, vďaka svojej vodeodolnosti a výbornému utesneniu. Prekvapením boli aj možnosti pevnejfixácie uhlu hlavy zámkom MultiHeadLock.

Napájanie a výdrž

Ide o model napájaný akumulátorom s indikátorom nabíjania. Doba nabíjania je totožná s inými modelmi, ktoré sú v súčasnosti na trhu a nepresiahne 1 hodinu pre použitie na 45 minút holenia. Samozrejme nechýba ani rýchle 5 minútové nabíjanie, ktoré vydrží na jedno bežné oholenie, skôr také každodenné s jednodňovým, maximálne dvojdňovým strniskom. Bohužial sme sa pri tomto modeli museli zmieriť s absenciou čistiacej nabíjacej stanice, čo je škoda. Balenie neobsahuje ani nabíjací stojan iba klasickú šnúru pre napájanie do siete pri nabíjaní.

Plusy a mínusy

thumb_up

+ Veľmi kvalitné spracovanie a použité materiály
+ Výborný holiaci výkon
+ Technológia Flex MotionTec
+ Zámok pre pevné nastavenie hlavy
+ Možnosť rýchlo-nabíjania
+ Vodeodolnosť

thumb_down

- Horšie holenie na sucho
- Bez čistiacej, nabíjacej stanice

Pohľad na záver

Planžetový holiaci strojček Braun Series 5040 bol pre nás príjemným prekvapením. Výrobca na ňom nešetril na kvalite materiálu a presnosti spracovania. Aj výkonom ho posunul vyššie, ako mu určil miesto vo vyššej strednej triede. Pokojne by mohol konkurovať aj oveľa drahším strojčekom. Jediné, čo nás sklamalo, bola absencia čistiacej nabíjacej stanice. Tú by sme ocenili. Plusom je pekné jednoduché cestovné puzdro. Tento planžetový holiaci strojček odporúčame každému mužovi, ktorý má rad dôkladné kvalitné holenie s čo najmenším podráždením pleti a určite nesklame ani náročnejšieho užívateľa.

Vývoj ceny produktu Braun Series 5040

Recenzie

Sencor SMS 5012GR

Sencor SMS 5012GR

Akumulátorový holiaci strojček s  vodoodolným telom . Nie je však určený na mokré holenie. Holiaci strojček je  dodávaný s tromi hlavicami , ktoré... Prečítať recenziu

Philips Series 3000 BG2024/15

Philips Series 3000 BG2024/15

Kvalitný  vodoodolný holiaci strojček  od spoločnosti Philips. Model Philips Series 3000 patril medzi  najpredávanejšie holiacie strojčeky  za rok... Prečítať recenziu

Xiaomi Mi Electric Shaver

Xiaomi Mi Electric Shaver

Netradičný výrobca holiacich strojčekov Xiaomi predstavuje model Mi Electric Shaver, ktorý je poháňaný lítiovou batériou s výrobcom udávanou... Prečítať recenziu

Podobné produkty


Pozrite si aj Najpredávanejšie, Najlacnejšie, Zlacnené Holiace strojčeky

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Braun Series 5040

Pridať komentár