Braun MQ 745 Aperitive tyčový mixér – recenzia, skúsenosti

Nízka hmotnosť
Vysoká účinnosť mixovania i sekania

Hodnotenie:
(79.8%)
Pozrieť najlepšiu ponuku

Model ponorného mixéra MQ 745 Aperitive značky Braun sa dodáva s bohatým príslušenstvom. Dostanete k nemu nádobu na mixovanie a sekanie, sekáčik, nadstavec na drvenie ľadu, metlu na šľahanie a mixovaciu nohu. Stroj s príkonom 750 W disponuje technológiou Smart Speed Control – výkon regulujete stlačením tlačidla.

Parametre: príkon: 750 W; regulácia rýchlosti: plynulá + turbo; materiál: plast + nehrdzavejúca oceľ; funkcie: mixovanie, sekanie, krájanie, šľahanie; príslušenstvo: nerezová mixovacia noha, pracovná nádoba, menšia i väčšia nádoba na sekanie, nadstavec na sekanie, nadstavec na drvenie ľadu, metlička na šľahanie, bezpečnostná poistka; rozmery (š × v × h): nešpecifikované; hmotnosť: 0,8 kg

Univerzálny tyčový mixér s kvalitným materiálovým spracovaním, tak možno charakterizovať model MQ 745 Aperitive značky Braun. Pozreli sme sa na jeho parametre a príslušenstvo.

Máte záujem o výkonný tyčový mixér Braun MQ 745 Aperitive? Dostupný je na ✅  webe Heureka.sk.

V balení až 3 nádoby

Prekvapilo nás bohaté príslušenstvo – v balení nájdete okrem mixovacieho nadstavca z nehrdzavejúcej ocele aj metličku na šľahanie, pracovnú nádobu, menšiu nádobu na sekanie s objemom 0,35 l a dokonca i veľkú nádobu na sekanie s uškom a objemom 1,25 l. Ďalšie príslušenstvo si môžete k mixéru dokúpiť.

Braun MQ 745 Aperitive príslušenstvo

Extra jemné mixovanie i sekanie

Mixér vám umožní okrem mixovania studených či horúcich surovín taktiež nasekať aj najtvrdšiu zeleninu či ovocie, syry, mäso či dokonca orechy. Čepele sekacích nožov spolu so subjektívne veľmi silným motorom (papierovo má príkon iba 750 W) mixujú tak intenzívne, že si poradia dokonca s výrobou arašidového masla a podobných špecialít.

Neštandardné ovládanie s bezpečnostnou poistkou

Zaujal nás aj spôsob ovládania. Mixér je vybavený bezpečnostnou poistkou vo forme tlačidla, ktoré musíte stlačiť spolu s tlačidlom na zapnutie mixéra (potom môžete tlačidlo poistku uvoľniť). Tlačidlo na spúšťanie slúži zároveň ako regulátor rýchlosti – čím silnejšie ho stlačíte, tým sú otáčky vyššie (podobne, ako pri niektorých druhoch vŕtačiek). Vďaka tomu môžete rýchlosť prispôsobovať počas chodu jediným prstom. Na druhej strane, ak ste zvyknutí na konštantnú rýchlosť, možno ju nebudete vedieť nastaviť presne.

Tyčový mixér Braun MQ 745 Aperitive

Jedinou nevýhodou tohto tyčového mixéra je vyššia cena, ktorá presahuje 60 eur.

Skúsenosti a recenzie

Ponorný mixér Braun MQ 745 Aperitive sa používateľom pozdáva. Spokojní sú s jeho výkonom, príslušenstvom, tichým chodom i hmotnosťou. Ľahko sa ním manipuluje a rovnako jednoduchá je aj jeho údržba. Jediné múnus je podľa nich vyššia cena príslušenstva, ktoré sa dá dokúpiť.

Recenzie a skúsenosti s Braun MQ 745 Aperitive
Zdroj: Hej.sk

Pozitíva

Nízka hmotnosť
Vysoká účinnosť mixovania i sekania

Negatíva

Vysšia cena


Autor recenzie: Michal Toma
Dátum publikovania: 23.09.2019
Najlepšie ponorné tyčové mixéry 2023 – recenzie, test, porovnanie, skúsenosti

Najlepšie ponorné tyčové mixéry 2023 – recenzie, test, porovnanie, skúsenosti

Tyčové mixéry majú pred ostatnými výhodu najmä čo sa týka pohodlnejšieho skladovania, mobility a nízkej ceny. Pozreli sme sa aj na ich ďalšie výhody i nevýhody a poradíme vám, podľa akých kritérií si tyčový mixér vybrať. Predstavíme vám aj najobľúbenejšie modely, dostupné na Slovensku. Najlepšie tyčové mixéry Tyčové mixéry – recenzie Pripravili sme pre vás zopár... Prečítať článok


Pridať komentár