Hyundai HUM 770 recenzia

Hyundai HUM 770 recenzia a skúsenosti

Nízka vlhkosť v interiéroch škodí ako organizmu, tak aj samotnému interiéru. U alergikov môže v prekúrenej miestnosti dochádzať k zhoršeniu príznakov, suchý vzduch však...

od 44 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Vo výbornom pomere výkon a cena je na trhu kvalitný ultrazvukový zvlhčovač Hyundai HUM 770. Tento model disponuje ionizérom a prehľadným displejom.

Elegantný dizajn a veľký zásobník vody

Dizajn, dizajn a znova dizajn. Prekvapenie v podobe elegantného moderného zvlhčovača s príjemným motívom stojí zato. Tento zvlhčovač už môžete okrem funkčnosti pokladať aj za pekný doplnok každej miestnosti. Po rozbalení a chvíľke obdivovania aj keď myslím, že osloví dizajnom skôr ženy, ako mužov, som si starostlivo pozrela zásobník a ten je dostatočne veľký pre 5,2 l vody na jedno naplnenie.

Obchody, kde kúpite online:

favorite Pridali sme nové recenzie na zvlhčovače vzduchu a redakčný výber najlepšie zvlhčovače vzduchu

Výkon a funkcie

Výrobca odporúča tento zvlhčovač pre priestory okolo 62,5 m3. Umiestnila som ho preto do obývacej izby pre ktorú spĺňal požiadavky. Hneď po naplnení zásobníka vodou a zapnutí začal zvlhčovač pracovať na vytváraní pary. Na prednej strane som sa pomocou tlačidiel rozmiestených okolo LCD displeja dostala k nastaveniu úrovne intenzity. Tú som mohla nastaviť v 4 úrovniach výkonu. Kladne hodnotím zapnutie ionizácie, ktorou tento prístroj disponuje. Nechýba ani udržiavanie nastavenej vlhkosti vzduchu jediným tlačidlom. Obzvlášť výbornou funkciou, ktorú som využívala je časovač a odložený štart. Nastavila som si presne čas po uplynutí ktorého sa zvlhčovač sám vypol a funkcia odložený štart mi zase naopak zapla prístroj po uplynutí zadaného času.

Plusy a mínusy

thumb_up

Elegantný moderný dizajn
Výborný výkon
Veľkosť zásobníka vody
Tichý chod
Ľahké ovládanie a zobrazovanie údajov na displeji
Funkcie časovač a odložený štart

thumb_down

V tme trochu rušivý blikajúci displej

Pohľad na záver

Tento zvlhčovač je dobrou voľbou vo výbornom pomere výkon, funkcie a cena s pridanou hodnotou atraktívneho dizajnu. Na jedno naplnenie vodou vydržal veľmi dlho a oceňujem hlavne časovač a zapnutie v čase kedy to potrebujem. Mala som ho v obývacej izbe a tak som ho nastavila na zapínanie v nejakú dobu pred sledovaním správ a po čase dopozerania sa sám vypol znova po nastavenej dobe. Ak ho máte v izbe kde spíte, sám vypne a nemusí byť zapnutý celú noc. Čo však mierne liezlo na nervy je síce pekný prehľadný, ale v tme príliš intenzívne blikajúci displej. Škoda, že výrobca nemyslel na reguláciu podsvietenia alebo aspoň na nejaký stlmený mód.

Zoznam článkov

Najlepší zvlhčovač vzduchu pre deti a alergikov s ionizátorom? Recenzie a test poradia

Najlepší zvlhčovač vzduchu pre deti a alergikov s ionizátorom? Recenzie a test poradia

So zvlhčovačom vzduchu sa zrejme stretol už každý z vás. Málokto však vie, na čo je toto zariadenie dobré a ako môže prospievať vášmu zdraviu. Nádchy, astmatické ochorenia, alergie, respiračné choroby či permanentne upchatý nos môžu súvisieť so vzduchom, ktorý doma dýchate a ktorý organizmus... Prečítať článok

Vývoj ceny produktu Hyundai HUM 770

Podobné produkty


Pozrite si aj Najpredávanejšie, Najlacnejšie, Zlacnené Zvlhčovače vzduchu

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Professor Z70

Pridať komentár