Sencor SHF 900

Zvlhčovač vzduchu Sencor SHF 900

Zvlhčovač vzduchu SHF 900 pracuje na princípe vysokofrekvenčného ultrazvukového oscilátora a produkuje studenú paru, čím neovplyvňuje teplotu v miestnosti. Sencor SHF 900 je...

od 21.99 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Zvlhčovač vzduchu SHF 900 pracuje na princípe vysokofrekvenčného ultrazvukového oscilátora a produkuje studenú paru, čím neovplyvňuje teplotu v miestnosti. Sencor SHF 900 je parný zvlhčovač vzduchu, ktorý sa svojím farebným vyhotovením perfektne začlení do interiéru vášho bytu medzi izbové kvety. Para, ktorú zvlhčovač produkuje, je studená, takže nijako neovplyvňuje teplotu miestnosti, v ktorej je umiestnený.

Obchody, kde kúpite online:

favorite Pridali sme nové recenzie na zvlhčovače vzduchu a redakčný výber najlepšie zvlhčovače vzduchu

Prístroj podporuje používanie vonných olejov, takže stačí pridať pár kvapiek a môžete nimi prevoňať celý byt či dom. Výstup pary môžete usmerniť pomocou otočnej krytky. V noci vydáva zvlhčovač príjemnú zelenú žiaru, toto osvetlenie možno však samozrejme úplne vypnúť. Prevádzková doba je až 10 hodín bez nutnosti dopĺňať vodu. Vďaka nízkej hlučnosti iba 25 dB sa skvele hodí aj do spální.

Parametre

Všeobecné informácie
Citlivosť - dB
 
Rozmery
Šírka balenia 12.4 cm
Výška balenia 27.4 cm
Hĺbka balenia 19.2 cm
Váha Balenia 0.8 kg

Zoznam článkov

Najlepší zvlhčovač vzduchu pre deti a alergikov s ionizátorom? Recenzie a test poradia

Najlepší zvlhčovač vzduchu pre deti a alergikov s ionizátorom? Recenzie a test poradia

So zvlhčovačom vzduchu sa zrejme stretol už každý z vás. Málokto však vie, na čo je toto zariadenie dobré a ako môže prospievať vášmu zdraviu. Nádchy, astmatické ochorenia, alergie, respiračné choroby či permanentne upchatý nos môžu súvisieť so vzduchom, ktorý doma dýchate a ktorý organizmus... Prečítať článok

Vývoj ceny produktu Sencor SHF 900

Podobné produkty


Pozrite si aj Najpredávanejšie, Najlacnejšie, Zlacnené Zvlhčovače vzduchu

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Guzzanti GZ 987

Pridať komentár