Hyundai HUM 282 recenzia

Hyundai HUM 282 recenzia a skúsenosti

Zvlhčovač vzduchu Hyundai HUM 282 je ultrazvukový a veľmi tichý s elegantným vzhľadom. Objem nádoby na vodu je 2,2 l a zvlhčovač má aj ochranu proti chodu naprázdno. Doba...

od 21.5 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Vo výbornej cene sa na trhu predáva ultrazvukový zvlhčovač vzduchu Hyundai HUM 282, ktorý si poradí z priestorom do 38m3. Do menšej izby zapadne svojím kompaktným rozmerom a príjemným dizajnom.

Dizajn a veľkosť zásobníka

Po vybalení z krabice ma dizajnom tento zvlhčovač veľmi potešil, príjemný moderný dizajn vo farebnom prevedení water určite neurazí žiaden priestor. Zásobník v peknom modrastom priesvitnom prevedení zvládne na jedno naplnenie 2,2 l vody. Na zadnej strane je tlačidlo zapnutia a hneď po zapnutí sa začne vytvárať pára. Na prednej spodnej strane je otočný regulátor ktorým sa reguluje množstvo pary vytváranej prístrojom a čo sa mi veľmi páčilo bola možnosť usmerniť paru pomocou otočnej trubice.

Obchody, kde kúpite online:

favorite Pridali sme nové recenzie na zvlhčovače vzduchu a redakčný výber najlepšie zvlhčovače vzduchu

Vzduchový výkon a funkcie

Pre jednu izbu v ktorom som mala zvlhčovač umiestnený bol výkon dostatočný a určite je výkonom vhodný do spálne alebo detskej izby prípadne menšej obývacej izby. Zásobník s vodou mi vydržal asi 12 hodín, čo je celkom fajn na to, že 2,2 l vody nie je až tak veľa. Čo sa týka funkcií zapnutie a regulácia intenzity jediným otočným regulátorom od min. k max. je všetko, čo vám tento zvlhčovač ponúkne. O stave zapnutia vás informuje malá svetelná dióda.

Výhody a nevýhody

 

thumb_up

Moderný atraktívny dizajn
Jednoduché ovládanie
Dobrá výdrž na jedno naplnenie zásobníka vodou
Tichý chod
Ochrana proti chodu naprázdno
Priaznivá cena

thumb_down

Menšie pokrytie priestoru
Veľkosť zásobníka na vodu iba 2,2 l
Absencia ionizéra

Pohľad na záver

Zvlhčovač vzduchu model Hyundai HUM 282 odporúčam do menšej izby. Tichý chod, jednoduché ovládanie a celková manipulácia sú hlavné prednosti. Dizajnovo sa mne osobne veľmi páčil a po tejto stránke mu niet, čo vytknúť. Svoj účel splní v priestore, pre ktorý má výkon. Bohužiaľ veľké miestnosti už naozaj nepokryje. Zásobník vody síce nepatrí k najväčším ale na 10 hodín sa určite na jedno naplnenie dostanete. Za priaznivú cenu dostane veľmi slušný ultrazvukový zvlhčovač vzduchu.

Zoznam článkov

Najlepší zvlhčovač vzduchu pre deti a alergikov s ionizátorom? Recenzie a test poradia

Najlepší zvlhčovač vzduchu pre deti a alergikov s ionizátorom? Recenzie a test poradia

So zvlhčovačom vzduchu sa zrejme stretol už každý z vás. Málokto však vie, na čo je toto zariadenie dobré a ako môže prospievať vášmu zdraviu. Nádchy, astmatické ochorenia, alergie, respiračné choroby či permanentne upchatý nos môžu súvisieť so vzduchom, ktorý doma dýchate a ktorý organizmus... Prečítať článok

Vývoj ceny produktu Hyundai HUM 282

Podobné produkty


Pozrite si aj Najpredávanejšie, Najlacnejšie, Zlacnené Zvlhčovače vzduchu

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu De Longhi VH 400

Pridať komentár