De Longhi UH 800 E

Zvlhčovač vzduchu De Longhi UH 800 E

Mokré uteráky na radiátore budú minulosťou - Suchý vzduch býva príčinou fyzickej nepohody a mnohokrát môže aj výrazne zhoršovať vaše zdravotné problémy. Ak vlhkosť u vás doma...

od 58.04 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Mokré uteráky na radiátore budú minulosťou - Suchý vzduch býva príčinou fyzickej nepohody a mnohokrát môže aj výrazne zhoršovať vaše zdravotné problémy. Ak vlhkosť u vás doma často klesá pod 40%, budú trpieť vaše sliznice a budete náchylnejší k dráždivému kašľu, škrabanie v hrdle, chronickej nádche či páleniu očí. U detí, ktoré majú sklon k laryngitidám, môže suchý vzduch dokonca veľmi výrazne zhoršiť priebeh ich ochorenia. Zvlhčovač vzduchu DeLonghi Warm Mist UH800E vám zvlhčí vzduch v miestnosti na úroveň, ktorú si sami zvolíte. Za optimálny sa pritom považuje rozmedzí 40-60%.

 

 

favorite Pridali sme nové recenzie na zvlhčovače vzduchu a redakčný výber najlepšie zvlhčovače vzduchu

Zvlhčovač DeLonghi premieňa vodu na teplú paru

Aj keď žijete napríklad v panelákovom byte, kde sa problémy so suchým vzduchom vyskytujú takmer vždy, zvlhčovač vzduchu DeLonghi Warm Mist vám pomôže. Nádržku naplňte vodou a spustite prístroj. Zvlhčovač začne vodu okamžite premieňať na teplú parou a vypúšťať ju do okolia. Za hodinu tak pritom zvládne spracovať až 300 mililitrov vody. Výbornou a veľmi praktickou funkciou zvlhčovača je elektronický regulátor, ktorým si nastavíte požadovanú vlhkosť v izbe a elektronický hydrometer, ktorý meria aktuálnu vlhkosť.

Vydrží pracovať celú noc bez doplňovania vody

Kapacita nádržky na vodu je 6,1 litra, takže vám DeLonghi Warm Mist UH800E bude slúžiť dlhé hodiny alebo napríklad celú noc bez nutnosti vodu dopĺňať. Ak by sa predsa len stalo, že voda dôjde vo chvíli, keď nemáte prístroj pod kontrolou, nemusíte sa báť nehody, pretože v tú chvíľu sa zvlhčovač automaticky vypne. A ak máte radi vône, poteší vás, že si môžete paru vyrábanú zvlhčovačom ovoňať niekoľkými kvapkami prírodné esencie, ktorú pridáte do špeciálnej nádobky. Prístroj DeLonghi Warm Mist UH800E je určený pre miestnosti s plochou do 75 m3.

Parametre

Ďalšie parametre
Ultrazvukový systém Nie
Odporúčaná veľkosť miestnosti 75 m3
Ionizácia Nie
Maximálna spotreba vody 0.3 l/hod
Objem nádrže (na vodu) 6.1 l
Doba prevádzky 20 hod.
Príkon 260 W
Regulácia vlhkosti Áno
Displej áno
Počet stupňov výkonu 2
Mobilný zvlhčovač (kolieska) Nie
Aromaterapia Áno
 
Rozmery
Šírka výrobku 33.0 cm
Výška výrobku 35.0 cm
Hĺbka výrobku 20.0 cm
Hmotnosť výrobku 1.7 kg
Šírka balenia 36.0 cm
Výška balenia 23.0 cm
Hĺbka balenia 38.0 cm
Váha Balenia 2.0 kg

Zoznam článkov

Najlepší zvlhčovač vzduchu pre deti a alergikov s ionizátorom? Recenzie a test poradia

Najlepší zvlhčovač vzduchu pre deti a alergikov s ionizátorom? Recenzie a test poradia

So zvlhčovačom vzduchu sa zrejme stretol už každý z vás. Málokto však vie, na čo je toto zariadenie dobré a ako môže prospievať vášmu zdraviu. Nádchy, astmatické ochorenia, alergie, respiračné choroby či permanentne upchatý nos môžu súvisieť so vzduchom, ktorý doma dýchate a ktorý organizmus... Prečítať článok

Vývoj ceny produktu De Longhi UH 800 E

Podobné produkty


Pozrite si aj Najpredávanejšie, Najlacnejšie, Zlacnené Zvlhčovače vzduchu

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Beuer LB 88

Pridať komentár