De Longhi VH 400

Zvlhčovač vzduchu De Longhi VH 400

Zvlhčovač vzduchu De Longhi VH 400. Neničte suchým vzduchom seba ani vnútorné zariadenie. Príjemné prostredie vo vašej domácnosti i kancelárii je závislé na teplote vzduchu a...

od 25 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Zvlhčovač vzduchu De Longhi VH 400. Neničte suchým vzduchom seba ani vnútorné zariadenie. Príjemné prostredie vo vašej domácnosti i kancelárii je závislé na teplote vzduchu a jeho vlhkosti. Pri nízkej vlhkosti je vysušovaná a narušovaná sliznice dýchacích ciest, dochádza ku dráždenie na kašeľ, deti trpia na časté ochorenia dýchacích ciest, trpia vaše pery aj pokožka. Ideálne vlhkosti však ľahko dosiahnete pomocou zvlhčovača vzduchu DeLonghi VH 400, ktorý zvlhčuje vzduch pomocou pary, čo má za následok ničenie baktérií obsiahnutých vo vode. Je navyše elegantný, tichý, efektívny a bezpečný a hodí sa pre miestnosti do 60m3.

 

Jednoduché použitie

Nemusíte na nič čakať, takmer po zapnutí z prístroja DeLonghi Merlin O VH400 vychádza para zvlhčujúca vzduch. Prúd pary môžete manuálne regulovať podľa svojich aktuálnych potrieb a prianí. Medzi ďalšie praktické výhody zvlhčovača vzduchu DeLonghi Merlin O VH400 patrí aj priebežné odvápňovania vody.

Objemná praktická nádrž na vodu

Nádrž na vodu zvlhčovača DeLonghi Merlin O VH400 disponuje objemom celých 4,5 litra. Za hodinu spotrebuje maximálne 0,3 litra. Doplniť vodu do zásobníka je navyše veľmi jednoduché.
Pre uľahčenie manipulácie obsahuje nádržka na vodu priehľadné okienko a ukazovateľ úrovne hladiny pre rýchlu kontrolu. Nemusíte sa báť zničeniu prístroja, v prípade že vodu zabudnete doplniť - zvlhčovač vzduchu DeLonghi Merlin O VH400 sa pri prázdnej nádržke automaticky vypne.

Ozdravte a prevoňajte vzduch v celom byte

Zvlhčovač vzduchu DeLonghi Merlin O VH400 je vybavený pohotovostným svetlom a úžasným zásobníkom na vôňu pre funkciu aromaterapie. Ak pridáte do zvlhčovača DeLonghi Merlin O VH400 niekoľko kvapiek vonného oleja, za chvíľu vám nielen krásne zvlhčí vzduch, ale aj príjemne prevonia celý byt. Doprajte sebe i svojim blízkym zdravý, čistý vzduch.

favorite Pridali sme nové recenzie na zvlhčovače vzduchu a redakčný výber najlepšie zvlhčovače vzduchu

Parametre

Ďalšie parametre
Ultrazvukový systém Nie
Odporúčaná veľkosť miestnosti 60 m3
Ionizácia Nie
Maximálna spotreba vody 0.3 l/hod
Objem nádrže (na vodu) 4.5 l
Doba prevádzky 15 hod.
Príkon 1150 W
Regulácia vlhkosti Áno
Displej bez displeja
Mobilný zvlhčovač (kolieska) Nie
Aromaterapia Áno
 
Rozmery
Šírka výrobku 17.0 cm
Výška výrobku 29.0 cm
Hĺbka výrobku 29.0 cm
Hmotnosť výrobku 1.1 kg
Šírka balenia 30.5 cm
Výška balenia 22.8 cm
Hĺbka balenia 30.5 cm
Váha Balenia 1.6 kg

Zoznam článkov

Najlepší zvlhčovač vzduchu pre deti a alergikov s ionizátorom? Recenzie a test poradia

Najlepší zvlhčovač vzduchu pre deti a alergikov s ionizátorom? Recenzie a test poradia

So zvlhčovačom vzduchu sa zrejme stretol už každý z vás. Málokto však vie, na čo je toto zariadenie dobré a ako môže prospievať vášmu zdraviu. Nádchy, astmatické ochorenia, alergie, respiračné choroby či permanentne upchatý nos môžu súvisieť so vzduchom, ktorý doma dýchate a ktorý organizmus... Prečítať článok

Vývoj ceny produktu De Longhi VH 400

Podobné produkty


Pozrite si aj Najpredávanejšie, Najlacnejšie, Zlacnené Zvlhčovače vzduchu

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

28/11/2016 16:54
Lucia
Hodnotenie

so zvlhčovačom som spokojná, má aj nádobku na vonné oleje, ktoré super prevoňajú celý byt :) je výkonný, no na môj vkus trochu hlučný. Zapnem ho teda 2-3 hodiny pred tým, než idem spať a na noc ho vypínam.

thumb_up

+ veľká nádržka na vodu
+ nádržka na vonné oleje
+ výborný výkon
+ spoľahlivá značka

thumb_down

- vyššia hlučnosť

Pridať komentár