iRobot Roomba 866

iRobot Roomba 866 Robotický vysávač

Doteraz najúčinnejší robotický vysávač.  iRobot Roomba série 800  nastavuje úplne nové meradlá kvality upratovania. Celková efektivita vysávania vzrástla vďaka nasadeniu...

od 449 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Doteraz najúčinnejší robotický vysávač. iRobot Roomba série 800 nastavuje úplne nové meradlá kvality upratovania. Celková efektivita vysávania vzrástla vďaka nasadeniu revolučnej čistiacej technológii AeroForce o 50%. Až 5x väčšiu saciu silu dopĺňajú nové gumené kefy s vodiacimi drážkami, ktoré účinne zozbierajú prach, hrubé i veľmi jemné nečistoty zo všetkých druhov podláh a kobercov. Keďže kefy vyžadujú absolútne minimálnu údržbu, stane sa váš život s robotickým vysávačom Roomba zase o trochu pohodlnejšie. Navyše sa nová Roomba 866 môže pochváliť tichším chodom, dvakrát dlhšou životnosťou batérie a dvojnásobnou kapacitou zberného koša. Investujte do svojej domácnosti a kúpte si Roombu série 800 za skvelú cenu!

Najchytrejší systém upratovania a navigácia iAdapt

iRobot Roomba prichádza na trh s osvedčenými systémami, ktoré robia iRobot iRobotom. Výpočet začína tým absolútne najdôležitejším - systémom iAdapt. Tento najchytrejší systém upratovania a navigácia v miestnosti od iRobot za pomoci desiatok senzorov monitoruje priestor v miestnosti 67x za sekundu a v spojení s 40 preddefinovanými pohybmi umožňuje Roombe inteligentne reagovať na aktuálne podmienky v miestnosti.

 

 

Obchody, kde kúpite online:

favorite Pridali sme nové recenzie na vysávače a redakčný výber najlepšie vysávače

Rotujúca bočná kefa - Vďaka prítomnosti bočnej kefy dokáže Roomba efektívne čistiť aj miesta okolo nábytku, pozdĺž stien, rohy miestností a iné ťažko dostupné miesta, čo je doménou systému Wall Follow.

Dve proti sebe rotujúce gumové kefy - Dve proti sebe rotujúce gumové kefy so špeciálnymi vodiacimi drážkami zozbierajú nečistoty zo všetkých druhov podláh a kobercov. Vďaka ich konštrukcii na nich nezostávajú nečistoty a kefy sú tak takmer bezúdržbové.

Vysoký sací výkon - Roomba je robot určený pre upratovanie všetkých druhov domácich podláh ako je dlažba, linoleum, koberce alebo drevená podlaha.

Systém bočného upratovania v rohoch a pozdĺž stien Wall Follow - Systém Wall Follow zabezpečí, aby Roomba perfektne upratala pozdĺž stien, nábytku či v rohoch miestnosti.

Systém ANTITANGLE - iRobot myslí na bežnú domácnosť, a preto svoje robotické vysávače vybavil funkciou ANTITANGLE, ktorá zabráni zamotaniu a zaseknutiu sa do káblov či strapcov od koberca. Keď kefy ucítia odpor, otočia rotáciu. Týmto spôsobom sa robot z káblov uvoľní a môže pokračovať v upratovaní.

Prechádza prahy a iné nerovnosti - Roomba dokáže hravo prekonať prechodové lišty, prahy alebo iné nerovnosti do výšky až 2 cm.

Program SPOT - Program SPOT slúži k lokálnemu upratovaniu. Po ručnej aktivácii programu robot dôkladne upracie priestor s priemerom 1 m. Poslúži vám ako "metlička a lopatka", keď sa vám v kuchyni vysype cukor alebo vám uprace napríklad rohož na topánky.

Akustická detekcia nečistôt - Systém Dirt Detect pomocou akustických senzorov deteguje nadmerne znečistené miesta, ktorým sa Roomba intenzívne venuje.

Funkcia načasovanie upratovania - Vďaka funkcii načasovanie upratovania môžete zvoliť deň a čas, kedy chcete, aby robot začal upratovať. Roombe nevadí tma ani prekážky, takže vždy dôkladne upracie aj bez vašej prítomnosti. Robota si môžete nastaviť napríklad tak, aby upratoval trikrát týždenne. Robot tak týždeň čo týždeň v naplánovaný čas uprace a tým udrží stabilne čistú podlahu.

Funkcia virtuálnej steny - Virtuálna stena vytvára neviditeľnú prekážku, ktorú robot neprejde. Používa sa v prípade, že potrebujete upratať len vyhradený priestor, prípadne keď chcete Roombe zabrániť, aby sa priblížila k elektrickým alebo počítačovým káblom či krehkým predmetom.

Spoľahlivé senzory proti pádu zo schodov - Špeciálne senzory umiestnené na spodnej časti robota dokážu bezpečne rozoznať voľný priestor pod robotom, a tým úplne vylúčiť možnosť pádu zo schodov. Roomba sa zastaví, pekne otočí a pokračuje ďalej v upratovaní s pevnou pôdou pod kolieskami.

Automatické parkovanie a dobíjanie - Akonáhle Roomba vyhodnotí upratovanie ako dokončené, začne automaticky vyhľadávať nabíjaciu základňu, kde sa dobije, aby bola pripravená na ďalšie upratovanie. Na základňu sa robot vráti v prípade, že mu dáte povel stlačením tlačidla DOCK.

 

iRobot sa úzko špecializuje na robotiku, investuje do jej rozvoja väčšinu ziskov a nepodľahol pokušeniu rozptýliť svoju pozornosť do desiatok odborov kvôli krajším štvrťročným výkazom. iRobot vznikol z presvedčenia trojice zakladateľov (Colin Angle, Helen Greiner a Rodney Brooks), že robotika raz zmení svet a spôsob akým pracujeme, učíme sa, liečime alebo upratujeme. Už v prvom roku existencie predstavil iRobot v spolupráci s NASA vesmírneho prieskumného robota Genghis. Prielom nastal v roku 1998, kedy spoločnosť iRobot vyhrala kontrakt agentúry DARPA na vývoj a výrobu taktických mobilných robotov iRobot PackBot.

Práve tohto všestranného robota nasadila americká vláda počas záchranných prác po teroristických útokoch na Svetové obchodné centrum v roku 2001. PackBot tiež mapoval zamorené priestory po havárii japonskej elektrárne Fukušima v roku 2011. V roku 2002 iRobot vstúpil do života každého z nás. Práve v tomto roku prišiel na svet prvý robotický vysávač Roomba. O tri roky neskôr iRobot uviedol na trh Scoobu a vo vývoji robotických pomocníkov pokračoval ďalej. Vďaka tomu dnes portfólio iRobot zahŕňa niekoľko špičkových robotov, ktorí pomáhajú viac ako 12 miliónom ľuďom na celom svete s upratovaním v dome či byte aj okolo neho.

 

Obsah balenia:

  • iRobot Roomba 866
  • Nabíjacia základňa s integrovaným adaptérom
  • Batéria XLife (vnútri robota)

Parametre

DIZAJN
Farba čierna, šedá
VÝKON
Systém filtrácie HEPA Áno
Hlučnosť 58 decibel
SILA
Doba nabíjania 3 hodina
TECHNICKÉ DETAILY
Doba chodu 3 hod
Diaľkovo ovládané Nie
Plánovanie upratovania Áno
HMOTNOSŤ A ROZMERY
Priemer 35 centimeter
Výška 9,2 centimeter
Hmotnosť 3,85 kg

Vývoj ceny produktu iRobot Roomba 866

Podobné produkty


Pozrite si aj Najpredávanejšie, Najlacnejšie, Zlacnené Vysávače

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Ecovacs DM85

Pridať komentár