Bosch BBH MOVE 5 recenzia

Bosch BBH MOVE 5 recenzia a skúsenosti warning Predaj skončil

Podlahy bez smetia a bez omrviniek, to je sen snáď každej gazdinky. Vďaka vysávaču Bosch BBH MOVE 5 nemusíte zostať len pri snívaní. Je veľmi výkonný a každý deň tak môžete...

od 80 € s DPH Pozri porovnanie

Hľadáte ľahký a štíhly samostatne stojaci vysávač na každodenné použitie za nie príliš vysokú cenu? Máte doma problém so skladovacím priestorom? Potom by vás mohol zaujať práve tento model. Ak sa neviete rozhodnúť či je pre vás vhodný, tak si prečítajte našu recenziu a zistite, či je vysávač Bosch BBH MOVE 5 tou správnou voľbou aj pre vás. 

favorite Pridali sme nové recenzie na vysávače a redakčný výber najlepšie vysávače

2 vysávače v jednom prístroji

Tento šikovný pomocník je vhodný do každej domácnosti, v ktorej nemajú prevahu koberce s vysokými vlasmi. Vysávač je totiž vhodný najmä na podlahy – či už na vysávanie omrviniek, vlasov, zvieracej srsti alebo drobného neporiadku po varení. Celkovo ho odporúčam skôr na pravidelnú údržbu domácnosti ako na boj s veľkou špinou. Priemerný sací výkon si však poradí aj s nie príliš zanedbanými kobercami s menšími vlasmi.

Bosch BBH MOVE5 je model 2 v 1. Okrem klasického vysávania ho môžete použiť aj ako ručný vysávač, s ktorým pohodlne vyčistíte interiér auta či kočíku. Ovláda sa pohodlne a jednoducho, výhodou je aj to, že sa nemusíte veľmi zohýbať. Vysávač je bezvreckový, nádobka na odpad by však mohla byť určite aj väčšia.

Jednoduché používanie bez prívodnej šnúry

Ak vás už počas upratovania nebaví neustále riešiť prívodnú šnúru, tak vás poteší aj to, že tento vysávač žiadnu šnúru nemá. Nabíja sa na dobíjacej stanici a na jedno plné nabitie vydrží cca 25 minút.

Doba nabíjania je jedným z negatív tohto výrobku. 100% stav batérie dosiahnete po približne 16. hodinách nabíjania, čo sa mi zdá vzhľadom na dĺžku jeho následného fungovania pomerne dosť. Ďalším nedostatkom je chýbajúca zmena farby kontrolky, ktorá by mi oznámila, že je vysávač úplne nabitý. Ak si totiž nezapamätám presný čas napojenia výrobku na dobíjanie, tak môžem len dúfať, že je úplne nabitý.

Plusy a mínusy

thumb_up

+ bez šnúrový a bez vreckový model
+ jednoduchá manipulácia
+ dostatočný výkon
+ 2 v 1 – klasický a ručný vysávač v jednom
+ nenáročný na uskladnenie
+ samostatne stojaci, netreba ho opierať o stenu
+ výhodná cena

thumb_down

- nie je vhodný na koberce s vysokými vlasmi
- pomerne dlhá doba nabíjania
- chýba indikátor 100% nabitia baterky

Samostatne stojaci vysávač Bosch BBH MOVE 5 by som určite mamičkám, ktoré chcú rýchlo poupratovať neporiadok po svojich ratolestiach. Na jednoduché a najmä rýchle prebehnutie podlahy je totiž ako stvorený. Jeho obsluhu zvládnu dokonca aj vaši potomkovia. Problémom je však dlhá doba nabíjania prístroja a chýbajúci indikátor nabitia. Celkovo však ide o pomerne podarený model s dostatočným výkonom a za rozumnú cenu

Autor
Redakcia

Redakcia

Pripravujeme pre vás recenzie, testy, hodnotenia. Snažíme sa vám poskytnúť všetky informácie, ktoré vám pomôžu pri rozhodovaní s nákupom spotrebiča, elektroniky alebo iného produktu. Zapojte sa aj vy do diskusie pomocou komentára a pomôžte niekomu ďalšiemu.

Vývoj ceny produktu Bosch BBH MOVE 5

Podobné produkty


Pozrite si aj Najpredávanejšie, Najlacnejšie, Zlacnené Vysávače

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Kärcher SE 5.100

Pridať komentár