Omron M6 Comfort

Omron M6 Comfort Tlakomer na rameno

OMRON M6 Comfort je pokročilý tlakomer, ktorý má zdroj napájania umiestnený priamo na paži. V balení navyše nájdete aj Intelli manžetu, ktorá ponúka univerzálny obvod 22 - 42...

od 54.2 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

OMRON M6 Comfort je pokročilý tlakomer, ktorý má zdroj napájania umiestnený priamo na paži. V balení navyše nájdete aj Intelli manžetu, ktorá ponúka univerzálny obvod 22 - 42 cm, takže sadne naozaj všetkým. Okrem tlaku meria samozrejme aj pulz a namerané hodnoty je možné ukladať na neskoršie vyhodnotenie.

Okrem klasického, dobre čitateľného displeja má prístroj aj farebné indikátory, ktoré vám pomáhajú napríklad v správnom utiahnutí manžety a dokážu upozorniť aj na prípadnú srdcovú arytmiu.

favorite Pridali sme nové recenzie na tlakomery a redakčný výber najlepšie tlakomery

Parametre

Typ na paži
Meranie pulzu áno
Predĺžená manžeta áno
Pamäť merania 2 osôb
Typ batérie 4xAA
Napätie batérie 1.5 V
Intellisense áno
Druh batérie alkalické
Detekcia arytmie áno
Systém napájania sieť
Batéria je súčasťou áno
Počet batérií 4

Vývoj ceny produktu Omron M6 Comfort

Podobné produkty


Pozrite si aj Najpredávanejšie, Najlacnejšie, Zlacnené Tlakomery

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

30/07/2017 15:44
m.p.
Hodnotenie

Omron M6 Comfort je veľmi dobrý tlakomer, ktorý používam už nejaký čas. Je trochu väčší, tak sa na cestovanie nehodí, zaberie dost miesta. V balení je manžeta, tlakomer a batérie. Predáva sa verzia s adaptérom a bez. Alkalické batérie vydržia veľmi dlho, takže úplne stačí aj ten bez adaptéru. Tlakomer meria oproti iným ktoré som mal možnosť použiť veľmi presne. Pamäť ma pre dvoch užívateľov na 100 záznamov a pre hosťa, ktorý si chce jednorázovo odmerať tlak je tu možnosť aktivácie merania bez uloženia do pamäte. Prehľad meraní v pamäti obsahuje dátum aj čas merania, takže sa dá veľmi pekne pozrieť kedy aký tlak bol, tiež či bol meraný ráno alebo večer. som spokojný a určite odporúčam tento tlakomer. jednoducho sa ovláda a hneď vidíte ako na tom ste. zlé hodnoty signalizuje červenou a dobre zelenou. Manžeta je super a ak si ju zle nasadíte upozorní vás na to. Cena išla teraz dole a oplatí sa nákup tohto modelu. Je to produkt, ktorý skoro každý deň používam, mám s ním len dobré skúsenosti a môžem ho odporučiť každému.

thumb_up

+ presné meranie, jednoduché ovládanie, kvalitná manžeta, dobrá výdrž s alkalickými batériami, batérie sú súčasťou balenia, pri výmene batérií 30 sek pamäť dát,

thumb_down

- pre niekoho cena (tá však išla dole a model Omron M3 je lacnejší a rovnako dobrý)

Pridať komentár