Microlife BP A3 Plus recenzia

Microlife BP A3 Plus recenzia a skúsenosti

Tlakomer na rameno Microlife BP A3 Plus s pokrokovou technológiou a klinicky overenou presnosťou merania aj u pacientov s cukrovkou, ochorením obličiek, obezitou, atriálnou...

od 48.9 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Tento tlakomer je jedným z najodporúčanejších lekárnikmi a lekármi. Keď som sa informovala v lekárňach o nákupe kvalitného tlakomeru, odporúčania padli veľakrát na tlakomer výrobcu Microlife. Vďaka výbornému pomeru výkon a cena je tento model veľmi obľúbený u užívateľov.

Jednoduchý dizajn akvalitné meranie

Dizajn je jednoduchý a neprekvapí veľmi, ale kladom je úzky rozmer. Ide o pažový digitálny plnoautomatický tlakomer, ktorý má certifikát klinického overenia presnosti. Ovládanie je jednoduché tlačidlami pod displejom. V balení nájdete aj praktický obal na uskladnenie, CD so softvérom a sieťový adaptér.

favorite Pridali sme nové recenzie na tlakomery a redakčný výber najlepšie tlakomery

Displej a funkcie

Displej musím pochváliť je dostatočne veľký a prehľadný. Zobrazuje nameraný systolický a diastolický tlak a pulz s  klinicky overenou presnosťou merania. Nechýba patentovaná funkcia MAM, 3 automatické merania za sebou v jednom kroku a detekcia pulzovej arytmie. Tlakomer obsahuje pamäť pre dve osoby a to až pre 99 údajov na jednu osobu. Okrem údajov v číselných hodnotách sa vám na displeji zobrazuje aj farebný ukazovateľ vášho tlaku. Pre presné meranie má tlakomer aj detekciu zle upnutej manžety alebo pohybu pri meraní. Samozrejmosťou je pripojenie k PC pomocou výstupu USB.

Napájanie a vydrž

Aj tento tlakomer má okrem nabíjacích batérii aj možnosť zapojenia do siete a jeho výdrž musím pochváliť.

Plusy a mínusy

thumb_up

+ Kvalitné spracovanie
+ Presné meranie
+ Funkcie Mam, PAD, Gentle+
+ Pamäť pre dvoch užívateľov
+ Jednoduché ovládanie
+ Ukazovateľ stavu batérie a dobrá výdrž

thumb_down

- Priložený softvér nie je lokalizovaný do slovenského jazyka

Pohľad na záver

Tento tlakomer je na trhu vo výbornom pomere výkon a cena a odporučiť ho môžem každému. Jednoducho sa ovláda a je vhodný aj pre seniorov.

Vývoj ceny produktu Microlife BP A3 Plus

Podobné produkty


Pozrite si aj Najpredávanejšie, Najlacnejšie, Zlacnené Tlakomery

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Beurer BC32

Pridať komentár