Beurer BM58 recenzia

Beurer BM58 recenzia a skúsenosti

Tlakomer / pulsomer BM 58 na pažu s manžetou o veľkosti 22-30 cm. Prístroj má XXL dotykový inverzný displej s extra veľkými číslami, kontrolku batérie, púzdro, funkciu výpočtu...

od 47.02 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Model Beurer BM 58 je kvalitný tlakomer nemeckého výrobcu, ktorý je na trhu už viac ako 90 rokov. Precízne spracovanie a kvalita merania sa zaslúžili o prvé miesta v rôznych testoch pre tento tlakomer.

Dizajn v modernom štýle

Hneď na prvý pohľad sa nám zapáčil dizajn. Vybočuje z rady klasických sivo bielych tlakomerov a to nie len čiernym farebným prevedením, ale aj štýlovým moderným vzhľadom. Za to si zaslúži výrobca pochvalu. Tento model je plnoautomatický, digitálny s upínaním manžety na rameno. Príjemným prekvapením bolo vysunutie malej lišty zo spodnej časti pre uloženie manžety po meraní.

Obchody, kde kúpite online:

favorite Pridali sme nové recenzie na tlakomery a redakčný výber najlepšie tlakomery

Displej XXL a funkcie

Kladne hodnotenie si zaslúži LCD displej, ktorý je bezrámčekový, zaberá celú prednú časť a ovláda sa dotykovo. Ovládanie je komfortné a intuitívne. Tento tlakomer vám zobrazí namerané hodnoty vášho tlaku, pulzu a nechýba ani indikácia možnej nepravidelnosti srdca. Pamäť pre dvoch užívateľov je samozrejmosťou a využiť môžete aj meranie bez uloženia, ako hosť. Nechýba ani výpočet premiéru.

Napájanie a výdrž z ktorej uberá displej

Napájaný je batériami s možnosťou pripojenia pomocou adaptéra do siete. S výdržou je to trochu horšie oproti iným modelom a je to zásluhou práve veľkého displeja, ale nie je to nič hrozné.

Plusy a mínusy

thumb_up

+ Moderný štýlový dizajn
+ Kvalitné spracovanie
+ Jednoduché ovládanie
+ Presnosť merania

thumb_down

- Komplikovanejšie pripojenie k PC a službám Beurer Connect, znalosť cudzieho jazyka nutná

Pohľad na záver

Tlakomer Beurer BM 58 patrí dizajnovo k veľmi pekným moderným tlakomerom. Pre meranie v domácnosti je vhodný a osloví skôr asi mladšiu generáciu. Meranie je presné a v porovnaní s inými modelmi tlakomerov nevykazoval veľké odchýlky ani pri tlaku, ani pri pulze. Cena je priaznivá a tento tlakomer odporúčame mladším užívateľom, ktorý majú radi modernejší prístup merania.

Vývoj ceny produktu Beurer BM58

Podobné produkty


Pozrite si aj Najpredávanejšie, Najlacnejšie, Zlacnené Tlakomery

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Omron M6 Comfort

Pridať komentár