LG Watch Urbane W150 recenzia

LG Watch Urbane W150 recenzia a skúsenosti

Inteligentné hodinky v podaní LG  pútajú pozornosť svojim  čistým spracovaním, celokovovým telom z nerezovej ocele a elegantným koženým remienkom. Neutrálny vzhľad sa hodí ako...

od 179 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Mal som možnosť otestovať hodinky LG Watch Urbane. Nikdy som nebol zástanca inteligentných hodiniek a preto som bol aj k tomuto produktu trošku skeptický. Hodinky som mal u seba 2 týždne a toto sú moje dojmy. Ak máte otázky alebo sa chcete zapojiť do diskusie, použite komentáre v spodnej časti stránky. Vaše skúsenosti s LG Watch Urbane ocenia aj ďalší čitatelia.

Klasický dizajn sa mi páčil

Tieto smart hodinky sa snažia imitovať klasickú verziu hodiniek. Páčia sa mi a myslím že sú celkom pekným dizajnovým kúskom, ktorý dobre doplní akýkoľvek outfit. Hodia sa asi trošku viac pre muža ako pre ženu, nakoľko sú dosť robustné. Na menšej ruke by mohli vyzerať priveľké.

 

Obchody, kde kúpite online:

Hodinky sú vyrobené z nehrdzavejúcej ocele. Náramok je klasické, štandardný, takže si ho dokážete vymeniť veľmi jednoducho. Nemusíte sa obracať len na predražené verzie priamo od výrobcu, môžete navštíviť ktorékoľvek hodinárstvo. Originál remienok je trošku tvrdší a na začiatku trošku nepohodlný.

Displej strednej triedy

Rozlíšenie displeja je 320 x 320 pixelov, čo je pre účel týchto hodiniek úplne postačujúce. Čitateľnosť na priamom slnku je veľmi dobrá, čím tieto hodinky zatienia aj drahších konkurentov.

2 dni používania bez problémov

Pri smart hodinkách sa musíte zmieriť s tým, že ich budete nabíjať rovnako často ako váš telefón. Tieto hodinky vydržia nabité 2 dni, čo je taký priemer v tejto oblasti. Nabíjať ich môžete ale aj denne počas spánku, aby ste si zaistili bezproblémové používanie počas celého dňa.

Praktické či nepraktické

Na hodinky som si veľmi rýchlo zvykol. Ak máte skúsenosti s operačným systémom Android, bude pre vás použitie do veľkej miery intuitívne. Troška ma sklamalo občasné zamrznutie systému alebo neplánovaný reštart aplikácie. To je ale pre smart technológie akejkoľvek značky normálna

 

Video recenzia hodiniek v angličtine

Fotogaléria z videorecenzie

LG Watch Urbane W150

LG Watch Urbane W150

Zoznam článkov

Vývoj ceny produktu LG Watch Urbane W150

Podobné produkty


Pozrite si aj Najpredávanejšie, Najlacnejšie, Zlacnené Smart Hodinky

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu GoClever Chronos Pi

Pridať komentár