Spokey Floryda recenzia

Spokey Floryda  recenzia a skúsenosti

Mechanický rotoped Spokey Floryda  je vďaka svojej nízkej cene vhodný do každej domácnosti. Hmotnosť 10 kg zaručí jednoduchú manipuláciu. Plynulé, manuálne nastavenie...

od 82.9 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Jedným z najľahších rotopedov na trhu je jednoznačne model Spokey Floryda. Ten sa so svojou váhou 10 kilogramov dostáva na vrchol v nízkej hmotnosti. Tým ho samozrejme môžeme považovať za ľahko prenosný a akákoľvek manipulácia s ním je jednoduchá. Jedná sa o mechanický rotoped s manuálnym nastavením záťaže. Na meranie pulzu využíva klipna ucho.

Obchody, kde kúpite online:

Dizajn

Celkovo je prijemnýa myslím si, že sa hodí naozaj líniami viac dámam. Mierne je zaoblený a tým odlišný od iných hranatejších prístrojov. Tento model sa na trhu okrem bielej verzie predáva aj v peknom červenom prevedení. Farebne je zladený aj počítač. Pri bielo čiernej verzii je biely a pri červeno čiernej červený. Ako celok to vzhľadovo pôsobí naozaj pekne a kompaktne.

Konštrukcia

Hmotnosť prístroja, ktorá je nízka vo mne vyvolávala značné obavy z pevnosti a stability. Ale na moje počudovanie sa nekonalo žiadne nestabilné kolísanie. Prístroj stál pevne a tréning vydržal bez akéhokoľvek zakolísania. Pomohlo tomu aj konštrukčne riešenie pevnej masívnejšej stredovej tyči.

Parametre

Sedadlo je už tradične výškovo nastaviteľné pre užívateľov do maximálnej výšky 170cm s nosnosťou 100kg. Slabší stupeň záťaže ma znova presvedčil, že prístroj je určený skôr pre dámy ako pre mužov.

Funkcie

Počítač je veľmi jednoduchý s funkciami, ktoré zobrazujú údaje ako je čas, rýchlosť, vzdialenosť, pulz a počet spálených kalórií.

 

Plusy

  • Ľahký, veľmi dobrá manipulácia a prenášanie
  • Jednoduché rýchle zloženie aj nastavenie
  • Stabilný
  • Pekný dizajn, výber farebného prevedenia

Mínusy

  • Jednoduchý počítač so základnými funkciami
  • Malý rozsah nastavenia výšky sedadla
  • Slabý stupeň záťaže

 

Pohľad na záver

Spokey Floryda patrí medzi naozaj jednoduché základne rotopedy. Vhodný je pre víkendové alebo občasné domáce cvičenie pre dorast, ženy a užívateľov nižšej postavy. Svoj účel však splní.

Je jednoduchý, ľahký a ovládanie zvládne každý. Ak patríte medzi užívateľov, ktorý nevyžadujú okrem základných funkcii rotopedu nič iné a domáci tréningje pre vás občasnou, víkendovou záležitosťou, vaše požiadavky model Spokey Floryda splní v príjemnej cenovej hladine.

Autor
Redakcia
Redakcia

Pripravujeme pre vás recenzie, testy, hodnotenia. Snažíme sa vám poskytnúť všetky informácie, ktoré vám pomôžu pri rozhodovaní s nákupom spotrebiča, elektroniky alebo iného produktu. Zapojte sa aj vy do diskusie pomocou komentára a pomôžte niekomu ďalšiemu.

Zoznam článkov

Ako vybrať rotoped

Ako vybrať rotoped

Na trhu je veľké množstvo rotopedov v rôznych cenových hladinách a s rôznymi parametrami. Možno si poviete, zájdem do športového obchodu a tam si nejaký vyberiem. V lepšom prípade natrafíte na odborného predajcu, ktorý vás oboznámi s parametrami a funkciami modelov. Chystáte sa kúpiť... Prečítať článok

Insportline rozdáva elektrobicykle a športtestery zadarmo

Insportline rozdáva elektrobicykle a športtestery zadarmo

Nákupu vianočných darčekov sa vyhneme v najbližších dňoch len veľmi ťažko. V súvislosti s tým sa nám do popredia dostávajú otázky čo kúpiť a kde to kúpiť. Možno vám poradíme. Internetový obchod insportline pripravil akciu, aká tu ešte asi nebola . Každému kto u neho nakúpi nad určitú sumu... Prečítať článok

Vývoj ceny produktu Spokey Floryda

Podobné produkty


Pozrite si aj Najpredávanejšie, Najlacnejšie, Zlacnené Rotopedy

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Spokey Kartagena

Pridať komentár