Spokey Floryda recenzia

Spokey Floryda  recenzia a skúsenosti

Mechanický rotoped Spokey Floryda  je vďaka svojej nízkej cene vhodný do každej domácnosti. Hmotnosť 10 kg zaručí jednoduchú manipuláciu. Plynulé, manuálne nastavenie...

od 82.9 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Jedným z najľahších rotopedov na trhu je jednoznačne model Spokey Floryda. Ten sa so svojou váhou 10 kilogramov dostáva na vrchol v nízkej hmotnosti. Tým ho samozrejme môžeme považovať za ľahko prenosný a akákoľvek manipulácia s ním je jednoduchá. Jedná sa o mechanický rotoped s manuálnym nastavením záťaže. Na meranie pulzu využíva klipna ucho.

Obchody, kde kúpite online:

Dizajn

Celkovo je prijemnýa myslím si, že sa hodí naozaj líniami viac dámam. Mierne je zaoblený a tým odlišný od iných hranatejších prístrojov. Tento model sa na trhu okrem bielej verzie predáva aj v peknom červenom prevedení. Farebne je zladený aj počítač. Pri bielo čiernej verzii je biely a pri červeno čiernej červený. Ako celok to vzhľadovo pôsobí naozaj pekne a kompaktne.

Konštrukcia

Hmotnosť prístroja, ktorá je nízka vo mne vyvolávala značné obavy z pevnosti a stability. Ale na moje počudovanie sa nekonalo žiadne nestabilné kolísanie. Prístroj stál pevne a tréning vydržal bez akéhokoľvek zakolísania. Pomohlo tomu aj konštrukčne riešenie pevnej masívnejšej stredovej tyči.

Parametre

Sedadlo je už tradične výškovo nastaviteľné pre užívateľov do maximálnej výšky 170cm s nosnosťou 100kg. Slabší stupeň záťaže ma znova presvedčil, že prístroj je určený skôr pre dámy ako pre mužov.

Funkcie

Počítač je veľmi jednoduchý s funkciami, ktoré zobrazujú údaje ako je čas, rýchlosť, vzdialenosť, pulz a počet spálených kalórií.

 

Plusy

  • Ľahký, veľmi dobrá manipulácia a prenášanie
  • Jednoduché rýchle zloženie aj nastavenie
  • Stabilný
  • Pekný dizajn, výber farebného prevedenia

Mínusy

  • Jednoduchý počítač so základnými funkciami
  • Malý rozsah nastavenia výšky sedadla
  • Slabý stupeň záťaže

 

Pohľad na záver

Spokey Floryda patrí medzi naozaj jednoduché základne rotopedy. Vhodný je pre víkendové alebo občasné domáce cvičenie pre dorast, ženy a užívateľov nižšej postavy. Svoj účel však splní.

Je jednoduchý, ľahký a ovládanie zvládne každý. Ak patríte medzi užívateľov, ktorý nevyžadujú okrem základných funkcii rotopedu nič iné a domáci tréningje pre vás občasnou, víkendovou záležitosťou, vaše požiadavky model Spokey Floryda splní v príjemnej cenovej hladine.

Autor
Redakcia
Redakcia

Pripravujeme pre vás recenzie, testy, hodnotenia. Snažíme sa vám poskytnúť všetky informácie, ktoré vám pomôžu pri rozhodovaní s nákupom spotrebiča, elektroniky alebo iného produktu. Zapojte sa aj vy do diskusie pomocou komentára a pomôžte niekomu ďalšiemu.

Zoznam článkov

Ako vybrať rotoped

Ako vybrať rotoped

Pokiaľ chcete naozaj začať s cvičením, stavte na pohodlný a pritom kvalitný prístroj, na ktorom bude radosť cvičiť. Poradíme vám, podľa čoho si treba vybrať.

Čítať celý článok

Vývoj ceny produktu Spokey Floryda

Podobné produkty


Pozrite si aj Najpredávanejšie, Najlacnejšie, Zlacnené Rotopedy

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu inSPORTline inCondi UB60i

Pridať komentár