DeLonghi TRD4 0820 E recenzia

DeLonghi TRD4 0820 E  recenzia a skúsenosti

Nový dizajn sa zväčšenými rebramiumožňuje zvýšiť komínový efekt a podporovať tak rýchlejšie prúdenie vzduchu. Exkluzívna ECO funkcia, ktorá umožňuje optimalizovať spotrebu...

od 127.25 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Tento olejový radiátor od výrobcu De Longhisme kupovali do detskej izby. V novostavbe sme mali stále chladnejšie izby a po narodení syna, sme museli riešiť stabilnejšiu teplotu aspoň v detskej izbe. Rozhodli sme sa pre olejový radiátor, kvôli minimálnemu zníženiu vlhkosti vzduchu, tichému chodu a úspore energie oproti klasickým elektrickým ohrievačom.

Dizajn je pekný a radiátor pôsobí ako panel a čo sa týka bezpečnosti nemá ostré alebo nebezpečné hrany, ani pre menšie dieťa, ktoré už objavuje svet. Jednoduché ovládanie a digitálny displej sú určite plusom. Ďalšou výhodou je funkcia ECO, ktorou sa dá optimalizovať stupeň spotreby energie. Transportné kolieska sú pogumované a pri premiestňovaní nezanechávajú na podlahe stopy. Ohrev sa dá nastaviť v 3 stupňoch výkonu, čo je plusom. Tento radiátor má 24 hodinový časovač, čo osobne oceňujem.

Obchody, kde kúpite online:

Cena radiátora bola vyššia, ale určite neľutujem. Overený výrobca, kvalitné spracovanie, funkcie a ohrev na m2 za tú cenu stoja. Mínusom je trochu dlhšie nahrávanie, ale po vypnutí zase musím pochváliť dobrú dĺžku udržania teploty. Ak by som to mal zhrnúť, čo považujem za plusy a mínusy.

Plusy a mínusy olejového radiátora

thumb_up

+ Moderný dizajn
+ Veľkosť rebier
+ Jednoduché ovládanie
+ Prehľadný LED displej
+ Eco funkcia
+ Pogumované transportné kolieska (nezanechávajú na podlahe stopy)
+ Pomer výkon, kvalita a cena
+ Nevysušuje vzduch v miestnosti

thumb_down

- Zatiaľ som nenašiel žiadne

Zatiaľ som žiadne mínusy nenašiel a tento radiátor nám vyhovuje. Najviac oceňujem tichý chod, ktorý neruší bábätko pri spaní. S funkciou ECO sa dajú mierne znížiť aj náklady na prevádzku. Odporúčam do menších miestností aj pre alergikov. Vlhkosť vzduchu tento radiátor neznižuje. Čo sa týka spotreby zatiaľ neviem posúdiť, aký bude mať dopad na spotrebu energie, pretože ho používame len pár mesiacov.

Vývoj ceny produktu DeLonghi TRD4 0820 E

Podobné produkty


Pozrite si aj Najpredávanejšie, Najlacnejšie, Zlacnené Olejové radiátory

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Sencor SOH 4009BE

Pridať komentár