Concept RO3111 recenzia

Concept RO3111 recenzia a skúsenosti

Obsah recenzie:

Je vám stále zima? Skúste olejový radiátor Concept RO 3111 . Radiátor nielen, že disponuje 3 výkonnostnými stupňami a 11 výhrevnými telesami , ktoré zaistia rýchle a...

od 57.2 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Tento olejový radiátor sme kupovali pre starkú, lebo sa sťažovala stále na chlad v izbe. Nestál veľa a účel splní. Má kolieska a dá premiestniť kamkoľvek. Zväčša ho posúvame bližšie k posteli starkej a cez deň zase ku kreslu, kde sleduje svoje obľúbené seriály.

Dizajn a spracovanie je dobré, ale hrany rebier sú trošku ostré a pre deti by som asi takýto model nevybral. Počet článkov a rýchlosť nahriatia je dostačujúca. Spolu má 11 článkov, čo stačí na jednu izbu ale skôr uzavretú izbu dverami. Určite by som tento radiátor už nebral do otvorenejšieho priestoru medzi dve spojené miestnosti. 

Obchody, kde kúpite online:

Hej.sk 57.2 € Do obchodu Hej.sk
favorite Pridali sme nové recenzie na olejové radiátory a redakčný výber najlepšie olejové radiátory

Nechýba ochrana proti prehriatiu a dokonca ani proti zamrznutiu. Zapojiť, zapnúť a nastaviť výkon je úplne jednoduché. Presúvanie radiátora je úplne ľahké, pretože radiátor má transportné kolieska. Neviem, čo by som mu mal vytknúť.

Plusy a mínusy

thumb_up

+ Moderný dizajn
+Ochrana proti zamrznutiu a prehriatiu
+ Nastavenie výkonu ( 3 stupne)
+ Jednoduché zapojenie
+ Pohodlné premiestňovanie
+ Cena

thumb_down

- V tejto cenovej kategórii som žiadne podstatné nenašiel

Záverečné zhodnotenie

Hľadal som riešenie do izby pre starkú a v pomere výkon a cena som tento radiátor našiel, ako to najlepšie alebo jedno z najlepších riešení , čo sa týka výkonu a ceny. Chod radiátora je tichý a neruší ani keď je zapnutý v noci. Izbu nám dostatočne vykúri a ovládanie je jednoduché a zvládne aj ho aj starká. Radiátor Concept RO 3111 odporúčam do menšej izby. Je úplne rýchlo pripojiteľný a dosť rýchlo začne vyhrievať, má kolieska na presun kamkoľvek a ovládanie zvládne aj senior.

Vývoj ceny produktu Concept RO3111

Podobné produkty


Pozrite si aj Najpredávanejšie, Najlacnejšie, Zlacnené Olejové radiátory

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Sencor SOH 4009BE

Pridať komentár