DeLonghi TRRS 1225 recenzia

DeLonghi TRRS 1225 recenzia a skúsenosti

Vyhrejte svoju miestnosť kvalitným a naozaj výkonným olejovým radiátorom DeLonghi TRRS1225C. Bez problémov ho možno umiestniť či už do Vašej domácnosti, na chatu či kancelárie...

od 87.68 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Hľadal som niečo na rýchly ohrev miestnosti s rozlohou 20 m2 s výhodným pomerom výkon a cena. Nakoniec som sa rozhodol pre overeného výrobcu De Longhi. Podvozok má sklápacie kolieska pre transport. Rohy rebier sú mierne zaoblené, čo je plusom.

Dizajn je moderný a farba taká klasika, ale dobre udržiavateľné, čo sa týka umývania.Izbu vyhreje pomerne rýchlo, ale aj pomerne rýchlo po vypnutí unikne teplo. Je to skôr na taký priamy ohrev v danú chvíľu. Ale vyhovuje mi to, pretože tú miestnosť vyhrievam, len keď v nej som.

Obchody, kde kúpite online:

Nastavenie a celkové ovládanie je jednoduché, čo zvládne každý. Nechýba bezpečnostný termostat. Čo sa týka vyhriatia, po zapnutí je teplo veľmi príjemne produkované do celej miestnosti. To je veľkým plusom, že sa teplo nezhromažďuje len okolo zdroja ohrevu. Tento olejový radiátor som si vybral kvôli tichému chodu, dobej výhrevnosti a dostupnej cene.

Ak by som mal zhrnúť plusy a mínusy

thumb_up

+ Pekný moderný dizajn
+ Bezpečne zaoblené rohy rebier
+ Výkon ohrevu na m2
+ Dobrá údržba (ľahké čistenie)
+ Nastaviteľnosť výkonu 3 stupne
+ Pomer výkon a cena
+ Slušná výdrž udržania tepla

thumb_down

- Žiadne podstatné som nenašiel

Dizajn sa mi páči a miestnosť radiátor vykúri. K plusom radím transportné kolieska a možnosť pri odpojení navinúť bezpečne šnúru. Čo sa týka tepla ohrev je rovnomerný a chod veľmi tichý. Vzduch v miestnosti pri takomto ohreve je vhodný aj pre alergika, pretože vlhkosť vzduchu nejde rapídne dole. Ako mínus je snáď len spotreba energie, ktorú si treba sledovať. Som s týmto olejovým radiátorom veľmi spokojný a odporúčam ho, ako doplnkové kúrenie alebo prikurovanie k inému typu kúrenia, prípadne ako kúrenie na chatu.

Vývoj ceny produktu DeLonghi TRRS 1225

Podobné produkty


Pozrite si aj Najpredávanejšie, Najlacnejšie, Zlacnené Olejové radiátory

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Sencor SOH 4009BE

Pridať komentár