Sencor SOH 3109BK recenzia

Sencor SOH 3109BK recenzia a skúsenosti

Elektrický olejový radiátor s 9 rebrami. Špeciálna konštrukcia vykurovacích článkov so zaoblenými hranami výrazne obmedzuje riziko detských úrazov. 4 pojazdové kolieska a madlo...

od 42.2 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Olejový radiátor Sencor SOH som kupoval do menšej izby na chalupe, ako doplnkové kúrenie. Vyberal som cenovo dostupné riešenie, pretože je to skôr príležitostné prikurovanie izby.

Tento model sa mi páčil dizajnom a hlavne prijemným zaoblením. To oceňujem, keďže máme deti, že sa nikto neudrie o ostrý roh. Výhodou je kolieskový podvozok. V prípade, že chcem vyhriať inú miestnosť. Nevýhodou je, že nahrievanie trochu trvá, ale nie je to zase nič hrozné.

favorite Pridali sme nové recenzie na olejové radiátory a redakčný výber najlepšie olejové radiátory

Jednoduché zapínanie a ľahkú reguláciu výkonu hodnotím kladne. Oceňujem že tento radiátor v podstate žiadnu údržbu nepotrebuje. Plusom je tichý chod a ochrana proti prehriatiu. Žiadne podstatné mínusy som nenašiel, ale zatiaľ som ani nemal vyúčtovanie za elektrinu, takže celkovú spokojnosť budem hodnotiť s nákladmi na prevádzku. Keďže ide o príležitostné prikurovanie, tak by náklady nemali byť enormne vysoké. Po vypnutí však radiátor nehreje dlho, tam som trochu sklamaný, lebo som očakával dlhšiu dobu udržania teploty. Na druhej strane je to ekologickejšie ohrievanie a plusom je aj vzduch, ktorý sa týmto spôsobom ohrevu nevysušuje.

Ako hodnotím plusy a mínusy

thumb_up

+ Pekný dizajn
+ Pevná konštrukcia
+ Bezpečne zaoblené rohy
+ Transportné kolieska
+ Tichý chod
+ Rýchle zapojenie a spustenie kúrenia
+ Nevysušuje vzduch
+ Cena

thumb_down

- Doba nahrievania
- Slabá výdrž udržania tepla po vypnutí

S radiátorom som zatiaľ spokojný a cena bola priaznivá. Ako to bude s nákladmi na prevádzku ešte neviem posúdiť ale, čo sa týka ohrevu tak izbu vyhreje a na príležitostné vykurovanie alebo vykurovanie menšej izby ho môžem odporučiť. Najväčším mínusom je, že po vypnutí to teplo udrží dosť krátku dobu, ale stále je to lepšie, ako elektrický ohrievač. Nie je to asi taký ten top medzi olejovými radiátormi, ale ja to využívam víkendy aj to nie každý a mne to stačí. Na častejšie využitie by som asi hľadal iné riešenie, ale tento model môžem odporúčať na chatu, chalupu alebo ako doplnkové riešenie vykurovania.

Vývoj ceny produktu Sencor SOH 3109BK

Recenzie

Rovus Handy Heater

Rovus Handy Heater

Kompaktný ohrievač Rovus Handy Heater je skvelým pomocníkom v prípade, že potrebujete miestnosť čiastočne vyhriať a ušetriť peniaze . Ideálny je... Prečítať recenziu

Podobné produkty


Pozrite si aj Najpredávanejšie, Najlacnejšie, Zlacnené Olejové radiátory

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Concept RO3111

Pridať komentár