Bosch MSM 67140 recenzia

Bosch MSM 67140 recenzia a skúsenosti

Tyčový mixér Bosch MSM 67140 s  nerezovou mixovacou nohou , pracovnou nádobou a veľkým univerzálnym sekáčikom je skvelým pomocníkom do kuchyne, pomôže vám pripraviť...

od 34.9 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Hľadala som výkonný mixér, ktorý by nemal veľké rozmery robotov. S týmto modelom som veľmi spokojná. Je kombináciou sekáčika a ponorného mixéra.Pre mňa je takým univerzálnym pomocníkom v kuchyni. Moje skúsenosti s ním sú pozitívne aj keď pár negatív by sa tiež našlo.

Univerzálny a kompaktný mixér

Tento model má v balení dve mixovacie nádoby s mernou stupnicou. Nástavec s veľkými nožmi a ponorný tyčový nástavec. Okrem toho má veľká nádoba aj veko, na ktoré sa pripojí mixér. V podstate rukoväť - ovládacia časť sa môže napojiť na veľkú nádobu s vekom, to využívam na sekanie alebo sa pripojí na nerezovú týč a v momente mám ponorný mixér. Ten využívam na mixovanie omáčok aj polievok. Čo je výhodou je materiál, ktorý bez obáv ponorím aj do horúcej polievky. Celá rukoväť s ovládaním má dobrú ergonómiu a v ruke sa drží veľmi pohodlne. Na vrchu sa nachádza ovládač, kde si môžem nastaviť rýchlosť otáčok od úrovne 1 až 12. Potom už stačí na tele rukoväti pridržať horné tlačidlo počas mixovania. Je to riešené, ako väčšina ponorných mixérov pridržaním sa spustí chod a keď sa uvoľní tlačidlo mixovanie sa zastaví. Pod ním sa nachádza ešte jedno tlačidlo a to využívam veľmi často. Je to rýchle zapnutie turbo. Tým sa rýchlosť z akéhokoľvek stupňa prepne na tú najvyššiu. Má to praktický význam, lebo pri mixovaní hore nastavovať rýchlosť dvakrát pohodlné nie je a takto jediným stlačením tlačidla zrýchlim. Plody alebo potraviny sa vďaka výkonnému motoru veľmi dobre rozmixujú. Systém turbo je veľmi dobrý, ak ho používam v spojení ponorný mixér.

Obchody, kde kúpite online:

favorite Pridali sme nové recenzie na mixéry a redakčný výber najlepšie mixéry

Ak ho však používam so sekáčikom vo veľkej nádobe a vekom, má to jeden malý háčik. Pri dlhšom mixovaní v turbo mode sa plastová časť, ktorá je pod vekom nahrieva. Práve vtedy to treba častejšie prerušiť. Osobne som už cítila, až akoby tavenie plastu. Netvrdím určite, že sa to taví ale veľmi sa to nahrieva a nie je dobré, to takto pridlho držať s turbom. To hodnotím, ako mínus. Ale podotýkam, že sa to deje iba pri veľmi dlhom sekaní. Do tých 5 minút je to stále v poriadku. Ďalším mínusom je pre mňa spodná časť veľkej mixovanej misy. Pri malej si ju viem podržať jednou rukou, tam mi to až tak nevadí, ale pri veľkej mi určite chýbajú protišmykové nožičky.

Aké sú plusy a aké mínusy

thumb_up

Univerzálny mixér
Jednoduché ovládanie
Pekný dizajn
Ľahká údržba -čistenie
Výkon 750 W
Nastavenie rýchlosti otáčok plus rýchle prepnutie do turbo módu
Pomer výkon a cena

thumb_down

Pri dlhšie zapnutom turbo (nad 5 minút) sa nahrieva (s nástavcom nože a veko)
Chýbajú protišmykové nožičky
Tuhý kábel pri mixovaní niekedy prekáža

Záver a odporúčanie

Som s týmto výrobkom veľmi spokojná a používam ho často. Je univerzálny na všetko, čo okolo varenia prípravy jedla potrebujem. Veľmi som si obľúbila sekanie cibule, ktoré je rýchle a jemné. Ponorný mixér používam tiež veľmi často a hlavne nerezovú kvalitnú tyč hodnotím kladne. Určite odporúčam každému, kto nepotrebuje veľký špeciálny robot, ale takýto skladnejší mixér. Je to univerzálne riešenie a aj keď má nejaké tie mínusy, plusy prevažujú. Čo je najdôležitejšie je vo výbornom pomere silný výkon a prijateľná cena. Zatiaľ som nedokupovala k nemu nič, ale viem, že sa ešte nejaké odolnejšie nože na sekanie ľadu dajú dokúpiť.

Autor
Redakcia

Redakcia

Pripravujeme pre vás recenzie, testy, hodnotenia. Snažíme sa vám poskytnúť všetky informácie, ktoré vám pomôžu pri rozhodovaní s nákupom spotrebiča, elektroniky alebo iného produktu. Zapojte sa aj vy do diskusie pomocou komentára a pomôžte niekomu ďalšiemu.

Zoznam článkov

Black Friday Slovensko 2020 – Čierny piatok 27.11.2020

Black Friday Slovensko 2020 – Čierny piatok 27.11.2020

Aj na ✅ Slovensko sa dostali fenomény ⭐ Black Friday či Cyber Monday. Čo sa ukrýva za týmito lákadlami? Ako môže spotrebiteľ ušetriť nákupom práve v takýto deň? Sú tieto ponuky bez rizík alebo sa aj za nimi skrývajú menšie alebo väčšie pasce šikovných obchodníkov? V článku sa dozviete, na... Prečítať článok

Vývoj ceny produktu Bosch MSM 67140

Recenzie

Klarstein Herakles 5G

Klarstein Herakles 5G

Profesionálny stolný mixér Klarstein Herakles 5G s max. výkonom 1 500 W dokáže rozhýbať 6 ostrých čepelí až na 40 000 ot./min. Nádoba s... Prečítať recenziu

Podobné produkty


Pozrite si aj Najpredávanejšie, Najlacnejšie, Zlacnené Mixéry

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Philips HR 2195

Pridať komentár