Delimano NUTRIBULLET 600 12 PCS recenzia

Delimano NUTRIBULLET 600 12 PCS recenzia a skúsenosti

NutriBullet 600 - 12 PCS Supermixér NutriBullet o výkone 600 W maximalizuje schopnosť dostať z jedla nutričné ​​hodnoty, ktoré významne prispievajú k redukcii váhy bez...

od 44.9 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Aj vy patríte k milovníkom smoothies? Potom je pre vás táto 12 dielna sada Delimano NutriBullet 600 ako stvorená. Ide o malého, no výkonného pomocníka, bez ktorého si svoje pravidelné mixovanie nebudete vedieť predstaviť. A to už po pár dňoch použivania.

Obchody, kde kúpite online:

Rýchle a jednoduché mixovanie

Mixér som si zakúpila po prečítaní veľmi pozitívnych hodnotení na internete. A dodnes to neľutujem. Nutribullet splnil všetky moje očakávania. Je malý, ľahký a veľmi skladný. S výkonom 600W zvládne rozmixovať úplne všetko – ovocie, zeleninu, ľadové kocky, oriešky, vločky .. Takýto prístroj je ideálnou voľbou pre každého, kto má pocit, že nekonzumuje dostatočné množstvo ovocia a zeleniny.

Výsledok, ktorý ma vždy očarí, je hustý, no zároveň jemný a hladký nápoj, bez ktorého si pomaly neviem predstaviť začiatok dňa. Jediné s čím si mixér neporadí na 100% sú niektoré šupky (napríklad z jablka), ale nejde o žiadnu tragédiu, ktorá by vám pokazila deň. Pri mixovaní Vám odporúčam používať jogurty či kokosové mlieko, eliminujete tak možnosť nalepenia časti obsahu po stenách nádobky.

1 minúta a dosť?

Mixér sa používa naozaj jednoducho, musíte však dodržať jedno základné pravidlo – mixovať bez prerušenia môžete maximálne 1 minútu, potom musíte prístroj nechať chvíľku „oddychovať“. Mňa osobne toto pravidlo nijak neobmedzuje, nakoľko si ranné smoothies rozmixujem za menej než minútu. Ak však pripravujete veľký objem nápoja, potrvá vám to asi trochu dlhšie.

NutriBullet nedisponuje tlačidlom na zapnutie. Na nádobku s obsahom jednoducho prišraubujte časť s čepelami, z vlastnej skúsenosti odporúčam diel poriadne utiahnuť.

Čepele mixéru sa vždy roztočia hneď po tom, ako nádobu upevníte o spodnú časť s motorom. To znamená, že od prvej sekundy používania podáva rovnaký výkon. Jeho čistenie je absolútne jednoduché – použité časti jednoducho opláchnite pod prúdom tečúcej vody a nechajte odkvapkať. Hotovo a ani to nebolí :-)

Kompletná výbava v jednom balení

Kúpou 12 dielnej sady získate nielen výkonný mixér, ale rôzne nádobky. Jednu veľkú (0,7l), dve menšie (0,5l) – vhodné ak si smoothies beriete napríklad do práce, 2 viečka pre uchovanie nápoja (a jeho ochranu pred vyliatím), čepele na mletie či knižku receptov. Tú ocenia najmä začiatočníci.

Ja osobne som však už po niekoľkých dňoch prišla na to, že smoothie urobíte z čohokoľvek a postupne som si začala mixovať také kombinácie, ktoré mi chutili najviac. V letných mesiacoch si s mixérom môžete pripraviť domácu zmrzlinovú dreň či ľadovú kávu. Rýchlo, jednoducho a bez väčšieho neporiadku.

Plusy a mínusy

thumb_up

+ výkon mixéru
+ konzistencia nápojov
+ vhodný na mixovanie ľadu, orieškov aj tvrdej zeleniny
+ jednoduché čistenie
+ zabezpečenie dostatočného príjmu živín z ovocia a zeleniny

thumb_down

- občas si neporadí so šupkami
- používanie max. 1 minútu vkuse = príprava väčšieho objemu nápoja zaberie viac času

Delimano Nutribullet 600 patrí podľa môjho názoru medzi veľmi vydarené mixéry. Mixuje rýchlo a dokonale. Ovocné či zeleninové smoothies s dostatkom živín si tak môžete vychutnať každý deň.

Je vhodný na prípravu jedál pre seniorov s protézami, či chorých ľudí. Okrem smoothies na ňom totiž dokážete pripraviť akúkoľvek kašu, omáčku či pesto. Ak majú vaše deti problém s konzumáciou niektorého druhu zeleniny, s týmto mixérom ju dokonale ukryjete do chutného nápoja.

Autor
Redakcia
Redakcia

Pripravujeme pre vás recenzie, testy, hodnotenia. Snažíme sa vám poskytnúť všetky informácie, ktoré vám pomôžu pri rozhodovaní s nákupom spotrebiča, elektroniky alebo iného produktu. Zapojte sa aj vy do diskusie pomocou komentára a pomôžte niekomu ďalšiemu.

Zoznam článkov

Najlepší smoothie mixér na zeleninu, orechy a ovocie? Recenzie a test poradí

Najlepší smoothie mixér na zeleninu, orechy a ovocie? Recenzie a test poradí

Smoothie nápoje sú omnoho lepšou alternatívou k ovocným šťavám a dokážu vášmu telu rýchlo doplniť nielen energiu, ale tiež ďalšie dôležité látky. Na výrobu smoothie ale potrebujete okrem kvalitných surovín aj dobrý smoothie mixér. Poradíme vám, ako si vybrať ten správny, aké vlastnosti... Prečítať článok

Vývoj ceny produktu Delimano NUTRIBULLET 600 12 PCS

Podobné produkty


Pozrite si aj Najpredávanejšie, Najlacnejšie, Zlacnené Mixéry

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

27/04/2018 14:49
spotrebiteľ
Hodnotenie

Na reklamné spoty v TV veľmi neletím, ale tento produkt som si objednal práve na základe reklamy v tv. Mal som predtým slabší smoothie maker, ktorý mal nižší výkon a pri jablku už trucoval. Delimano Nutribullet 600 W je výkonný prístroj, ktorý nemá problém s jablkami s jaderníkom, mrkvou, tvrdšou zeleninou. Všetko rozmixuje na kašu so živinami a v podstate mu nemám , čo vytknúť. Umýva sa ľahko, má nádoby s vekom na prenášanie. Ak si ho kúpite v akcii určite sa vyplatí.

thumb_up

+ pekný dizajn
+ dobrý výkon
+ kvalitné nože
+ nádoby s uzatváraním na prenášanie

thumb_down

- cena (oplatí sa v akcii)

Pridať komentár