Philips HP8656

Kulmofén Philips HP8656

Kulmofén Philips HP 8656/00 ponúka výhody kulmy a fénu v jednom. Zároveň vysuší a vytvaruje vlasy, umožňuje dosiahnuť prirodzenú úpravu a pritom nepoškodzuje vaše vlasy....

od 12.9 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Kulmofén Philips HP 8656/00 ponúka výhody kulmy a fénu v jednom. Zároveň vysuší a vytvaruje vlasy, umožňuje dosiahnuť prirodzenú úpravu a pritom nepoškodzuje vaše vlasy. Inovatívny lopatkový tvar napomáha dosiahnuť prirodzene rovný účes bez zbytočného poškodzovania.

Kulmofén Philips je vybavený technológiou rovnomernej distribúcie tepla (EHD), vďaka ktorej je dosiahnuté nižšie riziko prehriatia vlasov.  K dispozícii sú tri felxibilné nastavenia. Vďaka systému „ThermoProtect" zaisťuje minimálnu možnosť poškodenia vlasov. S rovnako výkonným prúdením vzduchu získate tie najlepšie výsledky. O vaše vlasy sa stará takisto ionizačná technológia, ktorá odvádza z vlasov statickú elektrinu, takže sa nestrapatia, neelektrizujú a, naopak, je im dodaný krásny lesk. V neposlednom rade, kefy sú vybavené keramickým povrchom.

Súčasťou vybavenia je 38 mm termokefa na uhladenie vlasov, zasúvacia kefa so štetinkami na ľahké vytváranie bohatých vĺn, difuzér pre väčší objem od končekov a úzka koncovka, ktorá zaisťuje koncentrovaný prúd vzduchu.

Obchody, kde kúpite online:

favorite Pridali sme nové recenzie na kulmy a kulmofény a redakčný výber najlepšie kulmy a kulmofény

Parametre

Ďalšie parametre
Typ kulmy teplovzdušná
Ionizátor Áno
Počet rýchlostí 1
Počet teplôt 3
Príkon 1000 W
Studený vzduch Áno
Počet nadstavcov 5
Duálne napätie na cesty (115 V / 230 V) Nie
Dĺžka prívodného káblu 2 m
Rotačná kefa Nie
 
Rozmery
Šírka výrobku 7.2 cm
Výška výrobku 15.6 cm
Hĺbka výrobku 22.4 cm
Hmotnosť výrobku 0.8 kg
Šírka balenia 9.0 cm
Výška balenia 19.5 cm
Hĺbka balenia 28.0 cm
Váha Balenia 1.0 kg

Vývoj ceny produktu Philips HP8656

Podobné produkty


Pozrite si aj Najpredávanejšie, Najlacnejšie, Zlacnené Kulmy a Kulmofény

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Remington CI 8725

Pridať komentár