Concept KF 1310

Concept KF1310 kulmofén

Kulmofén českej značky Concept KF-1310 v bielo-zelenej farbe sa stane vaším ideálnym pomocníkom pre tvorbu moderných trendy účesov na plesy, bály, spoločenské akcie,...

od 13.2 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Kulmofén českej značky Concept KF-1310 v bielo-zelenej farbe sa stane vaším ideálnym pomocníkom pre tvorbu moderných trendy účesov na plesy, bály, spoločenské akcie, ale aj pre bežnú úpravu vlasov. Vďaka silnému príkonu 400 W je úprava vlasov omnoho jednoduchšia, všetko zvládnete podstatne rýchlejšie. Môžete si tiež zvoliť z dvoch dodávaných nástavcov o rôznych priemeroch kefy, jeden má 10 mm, druhý potom 20 mm.

 

favorite Pridali sme nové recenzie na kulmy a kulmofény a redakčný výber najlepšie kulmy a kulmofény

S kulmofénom Concept si môžete tiež ľahko nastaviť dve rýchlostné nastavenia prúdenia vzduchu. Aby sa vám kefa lepšie čistila, je možné ju jednoducho odňať a vykonať bežnú údržbu. Zaobchádzanie s ním je veľmi jednoduché, nie je potrebné otáčať celou kefou, postačí ak len stlačíte tlačidlo na uvoľnenie kefy, čím si zaistíte ľahšie vytvorenie vĺn. Prívodná šnúra je dlhá 190 cm a je otočná o 360°, takže vám nebude nikde zavadzať a používanie je tým o to jednoduchšie. Pre jednoduché skladovanie je na kulmoféne závesné očko, môžete ho teda umiestniť kamkoľvek, kde vám to bude vyhovovať.

Parametre

TECHNICKÉ DETAILY
Keramické kúrenie Nie
Štylizácia pomocou iónov Nie
Počet teplotných nastavení 3
Príkon 400 watt
Počet rýchlostí 2
Pútko na zavesenie Áno
Priemer valca 1 centimeter
Typ Kulmofén
FARBA
Farba zelená, biela
MOŽNOSTI PRIPOJENIA
Dĺžka šnúry 0,19 meter
Otočná šnúra Áno
OBSAH BALENIA
Príslušenstvo pre starostlivosť o vlasy Kefa
SILA
Vstupné striedavé napätie 230 volt

Vývoj ceny produktu Concept KF 1310

Podobné produkty


Pozrite si aj Najpredávanejšie, Najlacnejšie, Zlacnené Kulmy a Kulmofény

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Remington Ci 95 Pearl kulma

Pridať komentár