ETA Delicca recenzia

ETA Delicca  recenzia a skúsenosti

Domáca pekáreň ETA Delicca 7149 90020 pomocou 12tich programov pripraví rôzne druhy chleba, uvarí lahodný džem, pomôže s prípravou tortových korpusov, či kysnutého cesta....

od 105.99 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Máte radi chuť a vôňu čerstvo upečeného chlebíka a chceli by ste si ju dopriať kedykoľvek vám to napadne? Ideálnym riešením je zaobstaranie si domácej pekárne. Vďaka tomuto malému a skladnému prístroju môžete vytvárať originálny chlieb, aký nikde nekúpite. Medzi najobľúbenejšie modely patrí aj ETA 7149 90020 Delicca, ktorú si dnes predstavíme.

Obchody, kde kúpite online:

favorite Pridali sme nové recenzie na domáce pekárne a redakčný výber najlepšie domáce pekárne

12 programov pre krajší život

Tento dizajnovo zaujímavý spotrebič s prehľadným podsvieteným LED displejom (ktorý bohužiaľ po uvedení prístroja do prevádzky zhasne a potom sa z neho ťažko odčíta) vám upečie chlebík s maximálnou hmotnosťou až 1,3 kg. Výhodou je aj to, že si sami môžete zvoliť stupeň prepečenia kôrky a upiecť si presne také pečivo, aké máte radi.

Multifunkčná domáca pekáreň ETA vám však uľahčí život hneď v niekoľkých smeroch. Veľkým plusom je program na pečenie bezlepkového, vy si však viete pripraviť aj celozrnný, klasický, toastový či sladký chlieb. Okrem toho vám prístroj pomôže pripraviť cesto na knedle, buchty či vianočné pečivo, dokonale pripraví marmelády a džem, rožky či bagety.

5 ročná záruka na motor a funkcie, ktoré oceníte

Nádoba na pečenie je vyrobená z nepriľnavého materiálu, čistí sa výborne a je aj dostatočne veľká. Nemusíte sa preto obávať toho, že by vám počas kysnutia cesto „ušlo“. Počas pracovania pekáreň ETA 7149 90020 Delicca takmer nepočujete, signalizácia ukončenia programu je však až príliš hlasná, zaručene ju neprepočujete. Výrobcom je obľúbená značka ETA, ktorá poskytuje na motor záruku až 5 rokov.

Prvé použitia modelu sa samozrejme nezaobídu bez prešľapov, na obsluhu pekárne si človek musí zvyknúť. Môže sa stať, že upečený chlieb bude nedopečený alebo sa bude rozpadať. Po vypracovaní cesta odporúčame nezabudnúť vybrať hnetacie háky (použite funkciu Pauza), inak sa vám zapečú do chleba a ich vyberanie vás nepoteší.

Počas používania tejto atraktívnej domácej pekárne v nerezovom vyhotovení určite oceníte aj funkciu odložený štart, vďaka ktorej si môžete vychutnať čerstvo upečený chlebík hneď po prebudení. Čas dopečenia vám odporúčame nenastavovať na nočné hodiny – zvuková signalizácia vás totiž zaručene vytrhne zo sna. Funkcia memory sa postará o zachovanie nastavení pekárne a jej bezproblémový chod aj po výpadku elektriny.

Plusy a mínusy

thumb_up

+ obľúbený model
+ 12 programov, pekáreň upečie akýkoľvek druh chlebíku
+ výborná chuť upečeného chleba
+ domáci produkt, ktorý si upečiete kedykoľvek
+ príjemný dizajn, kvalitné spracovanie
+ knižka receptov v balení
+ 5 ročná záruka na motor
+ funkcie

thumb_down

- príliš hlasná signalizácia ukončenia programu
- LED displej zhasína, náročnejšie čítanie
- náročné vyberanie hnetacích hákov z upečeného chleba, v chlebíku zostanú 2 diery

Domáca pekáreň ETA 7149 90020 Delicca bude zaručene výborným pomocníkom do každej rodiny. Vďaka priloženým receptom môžete ochutnať naozaj originálne domáce pečivo, implementované funkcie vám navyše uľahčia prácu so spotrebičom ešte viac. Česká značka ETA poskytuje na motor predĺženú 5 ročnú záruku, preto by vám mala táto pekáreň slúžiť naozaj dlho.

Autor
Redakcia

Redakcia

Pripravujeme pre vás recenzie, testy, hodnotenia. Snažíme sa vám poskytnúť všetky informácie, ktoré vám pomôžu pri rozhodovaní s nákupom spotrebiča, elektroniky alebo iného produktu. Zapojte sa aj vy do diskusie pomocou komentára a pomôžte niekomu ďalšiemu.

Zoznam článkov

Black Friday Slovensko 2019 – Čierny piatok, zľavy, výpredaje

Black Friday Slovensko 2019 – Čierny piatok, zľavy, výpredaje

Aj na ✅ Slovensko sa dostali fenomény ⭐ Black Friday či Cyber Monday. Čo sa ukrýva za týmito lákadlami? Ako môže spotrebiteľ ušetriť nákupom práve v takýto deň? Sú tieto ponuky bez rizík alebo sa aj za nimi skrývajú menšie alebo väčšie pasce šikovných obchodníkov? V článku sa dozviete,... Prečítať článok

Vývoj ceny produktu ETA Delicca

Podobné produkty


Pozrite si aj Najpredávanejšie, Najlacnejšie, Zlacnené Domáce pekárne

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Sencor SBR 930SS

Pridať komentár