Gorenje RK61920X

Gorenje RK61920X  Kombinácia chladničky s mrazničkou Primary Inoxlook

Prírodná mikroklíma vo vnútri chladničky Technológia IonAir zabezpečuje prírodné prostredie tým, že neustále dodáva záporne nabité ióny do priestoru chladničky. Záporne...

od 314.9 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku
4,5/5 Hlučnosť
90%
4,5/5 Ovládanie
90%
4,5/5 Vnútorné usporiadanie
90%
4,5/5 Materiály a spracovanie
90%
5,0/5 Cena/výkon
100%
4,5/5 Celkové hodnotenie
90%
4,5/5 Priemerná používateľská spokojnosť
90%

Prírodná mikroklíma vo vnútri chladničky

Technológia IonAir zabezpečuje prírodné prostredie tým, že neustále dodáva záporne nabité ióny do priestoru chladničky. Záporne nabité ióny sú prirodzenými čističmi vzduchu - zaisťujú pocit čerstvého vzduchu v lese, v blízkosti vodopádov alebo po daždi. Záporne nabité ióny, ktoré pochádzajú priamo z prirodzeného prostredia, vytvárajú to najzdravšie prostredie pre ukladanie potravín. Technológia IonAir ničí väčšinu baktérií vnútri spotrebiča, odstraňuje zápachy a tiež zaisťuje optimálnu úroveň vlhkosti. Takáto prirodzená mikroklíma významne predlžuje trvanlivosť a čerstvosť potravín. Technológia IonAir je najúčinnejší v spojení so systémom Multiflow 360 ° alebo DynamiCooling.

 

Kúzlo, ktoré zmení mrazničku na chladničku

Ďalšou novinkou v tomto roku u Gorenje je ConvertActive chladnička s mrazničkou. Tento model je skutočne univerzálny, pretože oddelenie mrazničky môže byť jednoducho zmenený na chladničku. Jednoduchým stlačením tlačidla. Dve hodiny po aktivácii je teplotné rozmedzie +4 až +9°C v hornej časti a -2 až +3°C v dolnej časti. Výsledkom je chladnička s objemom 200 l a viac úložného priestoru. S takýmto spotrebičom už nebudete váhať pri plánovaní veľkej party, pretože ConvertActive chladnička ponúka dostatok priestoru pre všetky vaše nápoje, občerstvenie, zákusky a iné dobroty.

 

* Stačí si vybrať symbol na displeji, stlačiť a podržať po dobu 5 sekúnd a nastaví sa teplota medzi v rozsahu -2 až +3°C

 

14 ventilačných trysiek sa stará o rovnomernú distribúciu vzduchu.

Dokonalý vetrací systém zabezpečuje vďaka 14 vetracím otvorom trvalú a rovnomernú cirkuláciu vzduchu vo vnútri chladničky, a udržuje tak v celom jej priestore stabilnú a rovnomernú teplotu. V spojení s technológiou IonAir tento systém vytvára to najzdravšie prostredie pre potraviny uložené v chladničke. Záporne nabité ióny sú totiž neustále rozptyľované spoločne so studeným vzduchom, ktorý rovnomerne cirkuluje okolo potravín na každé úrovni chladničky. Týmto výnimočným spojením technológie IonAir s technológiou MultiFlow 360° sú vybavené všetky modely NoFrost novej generácie chladniček ION generation.

 

 

Obchody, kde kúpite online:

favorite Pridali sme nové recenzie na chladničky a redakčný výber najlepšie chladničky

Chladnička, která pozná vaše zvyky

Vždy pri otvorení chladničky naruší závan vonkajšieho teplého vzduchu stabilnú vnútornú teplotu a tým sa urýchli proces kazenia potravín. AdaptTech je novo vyvinutá technológia senzorov, ktoré „sledujú“ zvyky užívateľa po dobu 7 dní a každodenne zaznamenávajú obdobie častého otvárania dvierok chladničky. Na základe toho spotrebič prispôsobí svoju prevádzku a v dobe častého otvárania dvierok si koordinuje teplotu vo vnútri chladničky tak, aby zaistil maximálnu dobu čerstvosti potravín. Zabráni tak teplotnému šoku, výkyvom teploty a predčasnému kazeniu potravín.

CrispZone s HumidityControl

Veľká zásuvka v chladničke slúži pre ukladanie ovocia a zeleniny. Pomocou systému HumidityControl je možné nastavovať úrovne vlhkosti vo vnútri chladničky. Ovocie a zelenina ostávajú dlhšie čerstvé, svieže a zachovávajú si svoje vitamíny.

 

Funkcia SuperCool

Ideálna funkcia pre veľké nákupy. Veľké množstvo nových potravín, ktoré majú pri vložení do chladničky vyšší teplotu, narušia stabilnú teplotu vo vnútri chladničky. Preto táto funkcia zníži teplotu na 3 °C a bude ju nasledujúcich 6 hodín udržiavať konštantnú. Funkciu SuperCool aktivujte po mimoriadne veľkých nákupoch, tak aby ste udržali potraviny stále čerstvé a svieže.

 

XXL SpaceBox

Ukladajte jednoducho aj tie najväčšie kusy potravín do mrazničky do priestrannej zásuvky SpaceBox.

 

Technológia NoFrost Plus

Kompletne vylepšený systém No Frost, ktorý nielenže odstraňuje ľad z mrazničky, ale tiež bráni vysychaniu potravín v chladničke. "Plus" znamená doplnok, ktorý sme pridali k obvyklému označenie NoFrost - IonAir, MultiFlow 360° a AdaptTech. Týmto spôsobom sme zaistili dokonalú mikroklímu v chladničke, ktoré je neustále vlhká a súčasne čerstvá. Navyše sa v celom spotrebičmi nevytvára ľad.

 

Funkcia intenzívneho zmrazovania

Táto funkcia je k dispozícii u najlepších modelov chladničiek novej generácie ION generation. Zaisťuje dokonalé zmrazenie, a tak chráni všetky výživové hodnoty potravín aj po rozmrazení.

Parametre

Konštrukcia
Typ voľne stojaci
Konštrukcia chladničky kombinovaná
Typ chladničky s mraziacim priestorom
Umiestenie mraziaceho priestoru
 
mraznička dole
Umiestenie vstavania nie je vstavaná
 
Objemové vlastnosti
Objem celkom
 
319 l
Objem chladničky
 
225 l
Objem mrazničky
 
94 l
Počet oddelených priestorov v mrazničke
 
3
 
Klimatické vlastnosti
Klimatická trieda
 
N, T, SN, ST
Nulová zóna (0-3°C)
 
Nie
Hviezdičkové označenie mraziaceho priestoru
 
****
Mraziaci výkon
 
4.5 kg/24 hod
Doba skladovania pri poruche
 
30 hod.
Beznámrazová
 
Nie
 
Spotreba
Energetická třída
 
A++
Spotreba energie
 
0.632 kWh
Spotreba energie za rok 231 kWh/rok
Odhadované náklady chladenie za 1 rok 49 EUR
Odhadované náklady chladenie za 5 rokov 243 EUR
Odhadované náklady chladenie za 10 rokov 485 EUR
 
Funkcia
Automatické odmrazovanie
 
chladničky
Oddelená regulácia
 
Nie
Superchladenie
 
Nie
Supermrazenie
 
Nie
Dávkovač vody Nie
Výrobník ľadu
 
Nie
Varovný signál
 
Nie
Displej
 
Nie
 
Ďalšie parametre
Zmena otvárania dverí
 
Áno
Antibakteriálna úprava
 
Nie
Hlučnosť pri chladení
 
40 dB
Farba chladničky nerez, Inoxlook
Výška chladničky 185 cm
Šírka chladničky 60 cm
 
Rozmery
Šírka výrobku 60.0 cm
Výška výrobku 185.0 cm
Hĺbka výrobku 64.0 cm
Hmotnosť výrobku 75.0 kg
Šírka balenia 64.0 cm
Výška balenia 191.0 cm
Hĺbka balenia 75.0 cm
Váha Balenia 77.5 kg

Zoznam článkov

Ako vybrať najlepšiu chladničku? Sledujte recenzie a testy

Ako vybrať najlepšiu chladničku? Sledujte recenzie a testy

Výber novej chladničky netreba brať na ľahkú váhu. Ide o spotrebič, ktorý využíva každý člen rodiny a to hneď niekoľkokrát denne. Nech si vyberiete akúkoľvek značku, vaša nová chladnička bude zaručene oveľa lepšia než starý desaťročný model, ktorý aktuálne vlastníte. Prečo by ste však... Prečítať článok

Black Friday Slovensko 2019 – Čierny piatok, zľavy, výpredaje

Black Friday Slovensko 2019 – Čierny piatok, zľavy, výpredaje

Aj na ✅ Slovensko sa dostali fenomény ⭐ Black Friday či Cyber Monday. Čo sa ukrýva za týmito lákadlami? Ako môže spotrebiteľ ušetriť nákupom práve v takýto deň? Sú tieto ponuky bez rizík alebo sa aj za nimi skrývajú menšie alebo väčšie pasce šikovných obchodníkov? V článku sa dozviete,... Prečítať článok

Ako zabezpečiť nezávadný chod chladničky a ušetriť tým na spotrebe?

Ako zabezpečiť nezávadný chod chladničky a ušetriť tým na spotrebe?

Najnovšie modely chladničiek sú v otázke spotreby neporovnateľne nízke v porovnaní s tými, ktoré ste kúpili pred dekádou. Ak sa však nazdávate, že všetko to končí kúpou a nič viac nemusíte riešiť, náklady za energiu vás môžu prekvapiť. Pokiaľ sa totiž o chladničku nestaráte a nezabezpečíte jej... Prečítať článok

Vývoj ceny produktu Gorenje RK61920X

Podobné produkty


Pozrite si aj Najpredávanejšie, Najlacnejšie, Zlacnené Chladničky

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

31/01/2018 13:47
Monika
Hodnotenie

S chladničkou Gorenje som veľmi spokojná. Už ju mám polroka a doposiaľ som nemala žiadne problémy.

thumb_up

kombinácia: mraznička+chladnička
dostatočný počet poličiek
veľkosť
cena

Pridať komentár