Remington S8500 recenzia

Remington S8500 recenzia a skúsenosti

Doprajte svojim vlasom terapiu so žehličkou na vlasy Shine Therapy S8500 . Táto žehlička dodá vašim vlasom až o 86% viac lesku vďaka keramickým žehliacim plochám novej...

od 25.28 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Jedna z najpredávanejších žehličiek bola moja prvým výberom. Vďaka výbornému pomeru výkon a cena sa stala žehličkou ocenenou, ako produkt roka 2015. Overený výrobca Remington sa radí v segmente žehličiek na vlasy k tým najlepším.

 

Jemný dizajn a veľkosť, tak akurát

Po dizajnovej stránke sa mi žehlička zapáčila hneď. Vyskúšala som si ju chytiť do ruky už v predajni a vyhovovala mi svojím štíhlym telom. Pekne upravený povrch v jemnej pastelovej farbe mint je zmena oproti klasickým čiernym prevedeniam iných žehličiek. Malý displej na tele do celkového dizajnu príjemne zapadá. Osobne preferujem takéto tenšie kulmy aj žehličky a preto je pre mňa Remington S 8500, čo sa týka dizajnu a veľkosti dobrá žehlička. V ruke sa drží dobre a hmotnosť je príjemná. Kladne hodnotím otočný kábel, ktorý je však na môj vkus pridlhý 1, 8 m.

Obchody, kde kúpite online:

Zistiť cenu v porovnávači heuréka Porovnať ceny heureka.sk
AndreaShop.sk 29.5 € Do obchodu AndreaShop.sk
Hej.sk 34.9 €
56.99 €
Do obchodu Hej.sk
Tpd.sk 34.9 € Do obchodu Tpd.sk
Okay.sk 34.9 €
49.99 €
Do obchodu Okay.sk
Alza.sk 34.9 €
40.9 €
Do obchodu Alza.sk
favorite Pridali sme nové recenzie na Žehličky na vlasy a redakčný výber najlepšie Žehličky na vlasy

Žehliace plochy s kondicionérom a arganovým olejom

Žehliace plochy žehličky sú jemne zaoblené a dajú sa ňou vytvárať aj vlny. Tento model ich má zo z vylepšenej keramiky napustenej marocký arganovým olejom. Teplota sa dá nastaviť až v 9 úrovniach od 150° - 230°so zobrazením na displeji a nechýba ani zámok fixácie nastavenej teploty. Čo sa týka nahratia, výrobca uvádza rýchle nahratie za 15 sekúnd, čo bohužiaľ trvá trošku dlhšie ale aj tak sa žehlička relatívne rýchlo nahreje. Musím spomenúť aj systém Shine Therapy, ktorý prispieva k lesku vlasov, ale pri vlasoch, ktoré rýchlo mastnú to vidím skôr ako zápor.

Bezpečnosť, pre zábudlivé dámy

Žehlička na vlasy Remington S 8500 obsahuje aj bezpečnostný prvok 60 minút, kedy sa v nečinnosti sama vypne po 1 hodine. Ak sa vám teda stane, že sa náhlite a zabudnete vypnúť žehličku, tento bezpečnostný systém sa o to postará. V balení je aj žiaruvzdorné puzdro na bezpečné prenášanie.

Plusy a mínusy

thumb_up

+ Štíhly dizajn
+ Kvalitné plávajúce žehliace plochy
+ Nastavenie teploty (prehľad teploty na displeji)
+ Zámok teploty a žehliacich plôch
+ Bezpečnostný prvok vypnutie v nečinnosti (60 minút)
+ Otočný kábel
+ Cena

thumb_down

Kábel by mohol byť kratší, dĺžka 1, 8 už je dosť (môj subjektívny pohľad)

Pohľad na záver

Model Remington S 8500 je veľmi dobrá žehlička na vlasy vo výbornom pomere výkon a cena. Najväčším kladom je nastavenie teploty a dosť kvalitné žehliace plochy. Nahrievanie nie je až tak rýchle ako to uvádza výrobca, ale aj tak sa žehlička nahreje v celkom krátkej dobe. Osobne mi najviac prekážal dlhý kábel, ktorý v podstate ani nejde uložiť do puzdra. Myslím, že šnúra do 1,5 m by úplne stačila, ale takáto 1,8 m dĺžka kábla môže byť pre niekoho výhodná, ak má zásuvku ďalej. Túto žehličku na vlasy odporúčam každému, kto hľadá dobrú žehličku za dostupnú cenu.

Vývoj ceny produktu Remington S8500

Podobné produkty


Pozrite si aj Najpredávanejšie, Najlacnejšie, Zlacnené Žehličky na vlasy

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Imetec 11142

Pridať komentár