Sencor SHI 782GR žehlička na vlasy – recenzia, skúsenosti

Slim dizajn pre natáčanie vlasov
Rýchle zahriatie
Regulácia teploty
Nízka cena

Hodnotenie:
(80.2%)
Pozrieť najlepšiu ponuku

Žehlička na vlasy so špecifickým dizajnom od spoločnosti Sencor pre bežné a spoľahlivé žehlenie vlasov. Keramické žehliace plochy v kombinácii s tourmaline technológiou pre vyššiu kĺzavosť vlasov po povrchu. Žehlička bez ionizátoru, no s rýchlym ohrevom do 30 sekúnd.

Teplotu je možné mechanicky regulovať od hodnoty 120 – 230 °C. Žehličku je možné použiť aj ako kulmu vďaka slim (tenkému) dizajnu, ktorý umožňuje precízne tvarovanie vlasov do kučier či vĺn.

Technické parametre: Žehliace plochy: keramické; Rozmery žehliacej plochy: 21 x 90 mm (š x d); Parná funkcia: nie; Ionizačná funkcia: nie; Funkcia kulmy: áno; Min. teplota: 120 °C; Max. teplota: 230 °C; Doba zahriatia: 30 s

Žehličku na vlasy Sencor SHI 782GR v modrom prevedení si môžete zakúpiť v ✅ e-shope andreashop.sk.

V jednoduchosti je krása

Priznáme sa, od žehličky na vlasy Sencor SHI 782GR sme nemali prehnané očakávania. Za cenu, za ktorú si viete takúto žehličku zaobstarať, by sme ani mať nemali. Napriek tomu nás Sencor prekvapil svojou efektívnosťou žehlenia. Žehliace platne s rozmermi 21 x 90 mm z keramiky a kombinované s technológiou troumaline skutočne žehlia solídne.

Sencor SHI 782GR recenzia

Hoci chýba ionizátor, vlasy aj napriek tomu zbytočne nezberajú statickú energiu. Možná je aj regulácia teploty od 120 do 230 °C. Škoda len, že teplotu nemožno uzamknúť. Takisto žehlička nemá automatické vypnutie.

Vyrovná aj natočí

Obrovskou devízou, ktorú musíme u tejto žehličky vyzdvihnúť je, že nie je len žehličkou. Prekvapujúco efektívne funguje i na natáčanie vlasov. Vďaka tenkej konštrukcii a tenkým keramickým plochám je natáčanie vlasov precízne a trvácne.

Žehlička na vlasy Sencor SHI 782GR sa dá použiť aj ako kulma

Pri natáčaní musíte oceniť, že prívodný kábel je otočný o 360 °, takže manipulácia je vskutku jednoduchá. Zahriatie žehličky netrvá dlho. Na maximálnu teplotu sa zahreje zhruba do 30 sekúnd. Poteší aj ultraľahká konštrukcia.

Izolácia tepla

Tak tento atribút je tou horšou časťou, hoci to nie je tragédia, no žehlička sa prehrieva na miestach, kde by konštrukcia mala ostať bez zvýšenej teploty. Spôsobené je to slabšou izoláciou konštrukcie.

Žehliaca plocha žehličky na vlasy Sencor SHI 782GR

Na záver ešte oceňujeme dizajn, ktorý je pomerne špecifický, niekto by ho nazval aj extravagantným. Žehlička však aspoň vyniká. Navyše sa Sencor SHI 782GR postará o kvalitný styling vašich vlasov. Poteší aj dostatočne dlhá napájacia šnúra.

Skúsenosti a recenzie

Pri záverečnom hodnotení sme zvážili fakt, že žehlička má cenovku posadenú tak nízko, že dokonca môžeme hovoriť o tom, že Sencor SHI 782GR dokonca ponúka nadštandard vo svojej cenovej hladine. Efektívne žehlenie a ešte viac potešujúce kulmovanie vašich vlasov neponúknu niekedy ani drahší konkurenti.

Recenzie a skúsenosti so žehličkou na vlasy Sencor SHI 782GR

Pohodlná regulácia teploty, rýchle zahriatie a veľmi kompaktné rozmery tejto žehličke skóre rozhodne zvyšujú a v konkurencii určite obstojí viac ako dobre. Používateľkám sa páči taktiež dizajn a minimálna hmotnosť, ktorá umožňuje jednoduchú manipuláciu s kulmou. Možno jej chýba ionizátor, telo žehličky sa miestami prehrieva a chýba automatické vypnutie, ale vzhľadom na cenu nemožno hovoriť o sklamaní. Žehlička splní svoj účel na jednotku a ponúkne ešte aj nevšedný dizajn.

Pozitíva

Slim dizajn pre natáčanie vlasov
Rýchle zahriatie
Regulácia teploty
Nízka cena

Negatíva

Chýba ionizátor
Telo žehličky sa zohrieva
Nemá automatické vypnutie


Autor recenzie: Michal Toma
Dátum publikovania: 28.09.2019
Najlepšie žehličky na vlasy 2022 – recenzie, test, porovnanie

Najlepšie žehličky na vlasy 2022 – recenzie, test, porovnanie

Nespoliehajte sa na reklamy a predajné zručnosti predajcov elektroniky a spotrebičov. Vyberať podľa emócií nie je ideálne. Verte radšej faktom a odborným radám. Pripravili sme pre vás výber toho najlepšieho, čo je momentálne na trhu dostupné. Zozbierali sme svetové a domáce testy, porovnali sme ich výsledky, vaše recenzie, skúsenosti a hodnotenia. Výsledkom je tento rebríček tých... Prečítať článok


Komentáre

03/09/2019 10:19
Hanka

Chcela som žehličku a kulmu v jednom za dobrú cenu, takže nemám čo vytknúť. Vyrovná aj urobí vlny, teplota sa dá nastaviť a vďaka prívodnej šnúre sa s ňou ľahko manipuluje. Mne vyhovuje.

03/09/2019 10:16
Vierka

S používaním nemám problém, žehlička sa rýchlo nahrieva a vlasy pekne tvaruje. S produktom som spokojná.

03/09/2019 10:15
Dušana

Ako prvý ma zaujal dizajn, potom, samozrejme, aj iné parametre. Pomer cena/výkon je podľa mňa nadpriemerný. Žehlička je ľahká, žehliace plochy sú úzke a vlasy sa s ňou dajú aj natáčať. Nebyť tej neohybnej šnúry, dala by som 100% hodnotenie.

Pridať komentár