Philips HP8344

Philips HP8344 žehlička na vlasy

Túžite po rovnomernom účese? So žehličkou na vlasy Philips HP8344/20 sa vám toto želanie splní. Jedinečná ionizačná technológia sa stará o vaše vlasy. Záporne nabité ióny...

od 30 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Túžite po rovnomernom účese? So žehličkou na vlasy Philips HP8344/20 sa vám toto želanie splní. Jedinečná ionizačná technológia sa stará o vaše vlasy. Záporne nabité ióny eliminujú statickú elektrinu, formujú vlasy a vyhladzujú kutikuly. Vďaka tomu je umocnený lesk a žiara vašich vlasov. Výsledkom sú prirodzene hladké a lesklé vlasy bez poškodenia.

Pokročilé nano-diamantové keramické doštičky optimálne prenášajú teplo a mimoriadne jemný povrch je odolný voči škrabancom, čo vám zaručuje plynulý sklz po vlasoch. Technológia EHD+ zabezpečuje, že je teplo rozvádzané rovnomerne, čo bráni poškodzovaniu ohrievaných miest. Zaručuje vám tak väčšiu ochranu a udržuje vlasy zdravé a lesklé.

Žehlička na vlasy Philips HP8344/20 sa chváli digitálnym nastavením teploty. Teplotu môžete regulovať postupne v krokoch. Ak je teplota nad 200°C tak ju môžete zvyšovať len po 5°C, čo bráni nechcenému vystaveniu vlasov vysokým teplotám. Užitočný je aj otočný kábel, ktorý zabraňuje jeho zamotaniu. Po zapnutí je prístroj pripravený na použitie za 30 sekúnd. Funkcia automatického vypnutia zaistí, že sa prístroj po 60 minútach vypne.

Obchody, kde kúpite online:

Parametre

FARBA
Farba čierna
TECHNICKÉ DETAILY
Typ zariadenia Teplé
Automatické vypnutie Áno
Pútko na zavesenie Áno
Doba zahrievania 30 s
Dĺžka šnúry 1,8 meter
Teplota (max) 230 °C
Keramické kúrenie Áno
Štylizácia pomocou iónov Áno
Otočná šnúra Áno
Cestovné puzdro Áno
Indikátor pripravenosti Áno
Vstavaný displej Áno
Ionizátor Áno

Vývoj ceny produktu Philips HP8344

Podobné produkty


Pozrite si aj Najpredávanejšie, Najlacnejšie, Zlacnené Žehličky na vlasy

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Remington S7200

Pridať komentár