K starostlivosti a úprave vlasov už dávno nepatrí iba šampón a hrebeň. Pre úpravu dnes nájdeme na trhu veľké množstvo fénov, kulm, kulmofénov a žehličiek na vlasy. Práve žehličky na vlasy za posledné roky obsadili prvé miesto v starostlivosti o vlasy. Kto by nechcel úpravu vlasov, ako od kaderníka aj v domácom prostredí. Výber žehličky na vlasy nie je komplikovaná záležitosť , ak ovládate aspoň pár informácií, aké druhy žehličiek na trhu sú a na aký druh úpravy vlasov sú vhodné.

Typ žehličky na vlasy podľa spôsobu úpravy vlasov sa môže líšiť. Sú žehličky, ktoré sú určené iba na žehlenie vlasov na hladký účes a žehličky, ktorými vytvoríte aj vlny a lokne. Pri výbere si všímajte zaoblenie žehliacej plochy. Práve zaoblenejšie okraje vedia vytvoriť pekné lokne.

Najlepšie žehličky na vlasy 2021 – recenzie, test, porovnanie

Najlepšie žehličky na vlasy 2021 – recenzie, test, porovnanie

Nespoliehajte sa na reklamy a predajné zručnosti predajcov elektroniky a spotrebičov. Vyberať podľa emócií nie je ideálne. Verte radšej faktom a odborným radám. Pripravili sme pre vás výber toho najlepšieho, čo je momentálne na trhu dostupné. Zozbierali sme svetové a domáce testy, porovnali sme ich výsledky, vaše recenzie, skúsenosti a hodnotenia. Výsledkom je tento rebríček tých... Prečítať článok