Philips HP8344 recenzia

Philips HP8344 recenzia a skúsenosti

Túžite po rovnomernom účese? So žehličkou na vlasy Philips HP8344/20 sa vám toto želanie splní. Jedinečná ionizačná technológia sa stará o vaše vlasy. Záporne nabité ióny...

od 30 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Vo výbornom pomere kvalita a cena je na trhu žehlička výrobcu Philips, ktorá ma zaujala nielen priaznivou cenou, ale aj funkciami a žehliacimi plochami. Kompaktnými rozmermi prispieva k výbornému ovládaniu a držaniu v ruke.

Minimalistický dizajn

Krásny minimalistický dizajn presne podľa môjho vkusu a štíhle kompaktné telo žehličky ma určite nesklamali. Ak však máte radšej hrubšie žehličky, ktoré sú vhodnejšie pre hrubé husté vlasy asi vám tento model nebude sedieť. V tom prípade sú na trhu žehličky s hrubšími žehliacimi plochami.

Obchody, kde kúpite online:

Kvalitné žehliace plochy a funkcie

Tento model ma keramické žehliace plochy SilkySmooth, ktoré sú zárukou hladkého kĺzania a vlasy ostávajú po úprave lesklé a hladké. Nechýba ionizačná technológia3 úrovne nastavenia. Pri teplote nad 200 ° sa aktivuje funkcia TermoGuard, ktorá zabráni rýchlemu nadmernému zvýšeniu teploty. Žehlička disponuje rýchlym nahriatím za 30 sekúnd, čo reálne aj funguje a žehlička sa naozaj veľmi rýchlo nahreje. Nastavenú teplotu si môžete uzamknúť pred nechcenou zmenou teploty, čo hodnotím kladne. Výhodou je samozrejme aj otočný kĺb 1, 8 m šnúry.

Ovládanie a bezpečnosť

Nastavenia a ovládanie tejto žehličky je jednoduché a pri úprave sa v ruke príjemne drží. O bezpečnosť sa stará poistka pre ľahké uzatvorenie a samozrejmosťou je aj automatické bezpečné vypnutie po 30 minútach. Nechýba puzdro na uloženie a žehlička disponuje aj duálnym napájaním, vhodným na cesty, kde je menšie, ako štandardné napätie.

Plusy a mínusy

thumb_up

+ Štýlový minimalistický dizajn
+ Kompaktné rozmery
+ Kvalitné keramické žehliace plochy
+ Ochranná funkcia TermoGuard
+ Rýchle nahratie
+ Bezpečné automatické vypnutie
+ Duálne napájanie
+ Cena

thumb_down

Žiadne podstatné v tejto cenovej kategórii

Pohľad na záver

Model Philips HP8344 je kvalitná žehlička na vlasy za dobrú cenu a výbornými vlastnosťami pre úpravu riedkych až stredne hustých vlasov. Pri príliš hustých vlasoch takýto typ žehličky nie je príliš vhodný, ale pre bežný typ vlasov je výborným pomocníkom a výhodným nákupom.

Vývoj ceny produktu Philips HP8344

Podobné produkty


Pozrite si aj Najpredávanejšie, Najlacnejšie, Zlacnené Žehličky na vlasy

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Hyundai HS 903

Pridať komentár